RecenzeTop.cz

Co je Aqua Disiac? Použitý? Pravda nebo lež

Informace o produktu
Název Aqua Disiac
Oficiální obchod www.Aqua Disiac.cz
Trvání 1 rok
Podmínky skladování Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Podmínky lékárny Bez lékařského předpisu
Platba Po přijetí
Země dodání Česká republika
Aqua Disiac je kolínská voda, která má poznámky k probuzení sexuálních tužeb v lidském trupu. Je zaručeno, že bude mít optimalizační dopad na libido. Fascinující věc na výrobku je, že nevyžaduje žádný příjem. Rychlý sprej před osobou a sexem se bude cítit stimulován. Je to sprej pro zvýšení produkce feromonů.Tento produkt může stimulovat delší a intenzivnější orgasmy. Jeho účinnost byla přislíbena uživateli tohoto produktu také při zvyšování citlivosti konkrétních erogenních zón a při sexuálním stimulaci, čímž se jejich sexuální zkušenost mění na zcela jinou úroveň.Aqua Disiac je schopen zvýšit tvorbu lubrikantů, takže sex je příjemné setkání. Je to nejlepší produkt, který poskytne účinky, které produkty ženšenu podporují, aniž by je museli konzumovat.

Zkontrolujte datum vydání:

Produkt Ocenění Zvláštnost Koupit
Aqua Disiac
Nejlepší rozhodnutí
 • Dodací lhůta: 3-5 dní
 • Platba na recepci
 • Testováno naším editorem

Slozeni Aqua Disiac. Z čeho se skládá?

Složky jsou organické, a tak jsou méně náchylné ke spuštění alergických reakcí. Některé z prvků tohoto produktu jsou následující:Extrakt z listů Coleus Forskolin:

 • Tento list je. Je prokázáno, že má dovednosti, které zvyšují syntézu pohlavních hormonů v mužském a ženském těle a mohou pozitivně ovlivnit libido.
 • Spolu s nimi je prokázáno, že Forskolin také léčí srdeční obtíže na hrudi a dokonce i astma.rnExtrakt z listů kamélie: List Kamilia obsahuje zvýšené hladiny uhlohydrátů, které zvyšují citlivost a pomáhají zvyšovat výdrž.
 • Kamilia má protizánětlivé schopnosti.rnRostlinný glycerin: Tato složka má hydratační kapacitu a pomáhá udržovat pokožku jemnou a vláčnou.
 • Má osvěžující účinek na pokožku.rnMezi další složky patří alkohol, parfém, voda, propandiol, butylfenyl-methylpropion, citral, citronellol, kumarin, geraniol, linalool a limonen.

Návod k použití. Jak užívat Aqua Disiac?

 1. Použití této položky je velmi snadný proces. Pro dosažení optimálních výsledků postupujte podle následujících kroků:Postříkejte parfém na kmen jejich zápěstí a krku.rnNaneste sprej asi dvacet až třicet minut před sexem a sexuálními aktivitami.Parfém není nutné stříkat.

 2. Nastříkejte ji na zápěstí a na krk. Zápach se rozšíří do dalších oblastí lidského těla a bude mít přesně stejný účinek.
Cena v České republice. Kolik stojí Aqua Disiac?

Cena tohoto produktu v České republice:990

Kde koupit Aqua Disiac v České republice? V lekarnach – V obchodě

Jak to funguje Aqua Disiac? Výrobce

Jednoduchý fakt, že vůně má významnou roli v sexuální aktivitě, není nic nového. Lidé používají vůně a vůně už více než tisíc let od afrodiziakum. Existuje několik příběhů o používání parfémů během sexuálních zážitků v historii.Aqua Disiac je produkt, který zvyšuje krásu partnera díky zvýšené produkci feromonu. Feromon je chemická látka, kterou savec uvolňuje do životního prostředí. Tato látka může vyvolat reakce u lidí stejného druhu. U lidí mohou sexuální feromony posílit reakci a krásu člověka.

Často kladené otázky

Kde najdu oficiální web Aqua Disiac?

Kliknutím na tento odkaz najdete výrobce a oficiální web Aqua Disiac


Kolik stojí Aqua Disiac a jaká je cena?

Cena Aqua Disiac má v současné době 50% slevu. Stojí to 990Kč místo 1980Kč


Mohu najít Aqua Disiac v lékárně?

Ne. Produkt je možné zakoupit výhradně na webových stránkách výrobce, který je jediným autorizovaným k prodeji as přesnou obchodní politikou, která obsahuje ceny a vyhýbá se nákladům na zprostředkovatele, jako jsou bylinkáři, supermarkety nebo lékárny.


Mohu si koupit Aqua Disiac na Amazon?

Ne. Aqua Disiac je možné zakoupit pouze na oficiálních webových stránkách a výrobce nedoporučuje nákup jinde, protože by to mohlo vést k podvodům nebo ke koupi padělků a neoriginálních produktů.


Jak mohu požádat Aqua Disiac?

K objednání stačí vyplnit oficiální formulář, zadat své jméno, příjmení a číslo mobilního telefonu. Zástupce, jemuž můžete požádat o informace, které vás zajímají, vás bude kontaktovat co nejdříve, aby potvrdil vaši objednávku, a během několika dnů obdržíte produkt přímo doma a zaplatíte na dobírku.


Je možné platit na dobírku?

Jasně. Platba se provádí kurýrní službou v hotovosti při dodání zásilky.


Jak mohu kontaktovat výrobce Aqua Disiac?

Můžete kontaktovat technickou podporu vyplněním formuláře, který najdete na této adrese.

Datum zveřejnění přezkumu: May 2, 2020

Recenze. Diskuze. Fórum. Zkušenosti.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *