Co je Axie Infinity? - Recenze 2022. Jak užívat? Cena
Axie Infinity co je to?

Axie Infinity

Axie Infinity co je to?

Axie Infinity je počítačová hra ve fantasy stylu, ve které je kromě možnosti hraní implementována funkce vydělávání elektronických peněz. Je plná fantastických postav – mazlíčků (Axi a další), je otevřená pro každého. S narůstajícím počtem těch druhých se to stává jen více vzrušujícím a zvyšuje se také příležitost k velkým ziskům.

Platforma s vysokým potenciálem dalšího rozvoje a zlepšování. Je již populární nejen v zemích jihovýchodní Asie, kde byl vyvinut, ale také v Evropě, Africe, Americe. Hra je skutečným zdrojem příjmů pro hráče žijící v zemích třetího světa.

Informace - Axie Infinity
Název webu Axie Infinity
Oficiální stránka www.Axie Infinity.cz
Ukázkový účet zdarma
Mince Euro, dolary, česká koruna
Ziskovost závisí na 85%
Jazyk Česky, anglicky
Země: Česká republika

Axie Infinity - podvádění nebo ne?

Nejprve pár faktů souvisejících s počítačovou hrou Axie Infinity. Podporují ho obchodní společnosti Ubisoft, Samsung, HTC. Kolem toho se už vytvořila početná a hlavně aktivní komunita. Spousta pozitivních ohlasů je zejména od hráčů z rozvojových zemí, kteří jsou hrou nadšení. I tyto informace naznačují nízkou pravděpodobnost, že tento software, který kombinuje vzrušující hru s možností vydělávání peněz, může být podvodný.

Výhody

  • Vysoký výkon
  • Spolehlivost a bezpečnost
  • Školení a analýzy

Jak používat Axie Infinity?

Jako u každé hry řízené počítačem se nejprve musíte přihlásit na její webovou stránku. V některých zemích (například v Rusku) je stále blokován, takže se k němu dostanete pouze při použití VPN. Jak legální je, aby se do hry zapojil každý sám. Zároveň je důležité porozumět možné odpovědnosti za porušení omezení.

Po vstupu na stránky se dostanou na hlavní stránku hry. Poté se zaregistrují a hru si stáhnou. Použijí tlačítko „Hrát nyní“, vyberou si pro sebe zajímavou verzi, stáhnou si ji a předem zkontrolují, zda je kompatibilní s vaším gadgetem (je vyžadována kompatibilita s operačním systémem).

Získejte Axie pro spuštění hry. Cena jednoho je 0,005 ETH (+ plyn); povinná je přítomnost 2 ... 3 afrodiziak, která lze zakoupit i přepnutím herního režimu na Arena nebo Adventure.

Každá Axi je token NFT a prodává se přímo na platformě. Ke hře se můžete připojit pouze pokud vlastníte tři Axies. Nejlepší možností pro jejich nákup je kryptopeněženka založená na prohlížeči MetaMask, která spolupracuje s blockchainem Ethereum. Instalace a konfigurace zabere několik minut.

Po stažení, požadovaných počátečních nákupech, se hráč ocitne v otevřeném digitálním vesmíru obývaném virtuálními mazlíčky.Podle podmínek hry je k tomu lze chovat pomocí získaného pozemku.

Axi je jedním z mazlíčků v Axie Infinity. Mohou být různé. Jejich potomci jsou tříděni podle sedmi kritérií, z nichž jedním je tvar těla, zbytek se týká hlavy, končetin, očí a dalších prvků. Každá z částí je vázána na tři typy genů – dominantní, recesivní, minor-recesivní. Domácí mazlíčci mohou být různých barev - zelená, hnědá, červená.

Kromě Asuky jsou ve hře další domácí mazlíčci: zvířata, vodní tvorové, rostliny, plazi, ptáci, hmyz. Každý z nich má své vlastní vlastnosti, schopnosti, účel. V tomto procesu hráč zlepšuje své části těla k nejlepšímu výkonu. Tito mazlíčci bojují lépe, častěji vyhrávají bitvy. Původní mazlíčci mohou mít mystické části trupu.

Vylepšování, vylepšení osobní zápletky, chov silných potomků Axi lze provádět hledáním nebo dobýváním herních zdrojů dostupných v aréně. Kromě toho je ve vesmíru mnoho skrytých pokladů, které představují digitální žetony AXS. Vlastník webu na ně má původní právo.

Pro ty, které nezajímá poklidný život, Axie Infinity zve k účasti na bitvách, které se odehrávají v aréně. Dovednosti, které budou postavy mít, jsou vybrány z navržených.

Jak to funguje Axie Infinity?

Výdělek ve hře je možný díky:

  • pěstování a prodej domácích mazlíčků;
  • pronájem pozemku;
  • příprava ideálního týmu, který má velkou šanci vyhrát bitvy;
  • sázky na jiné týmy.

Pro vnitřní vypořádání na platformě se používají tokeny SLP. V budoucnu je lze prodat. To druhé je praktické prostřednictvím kryptopeněženky založené na prohlížeči MetaMask, krypto burz (dnes je jich devět) a telegramového kanálu. Tokeny používané pro vypořádání v rámci Axie Infinity se obchodují na Binance navázané na ETH, USDT, BUSD.

Hodnocení zákazníků

Doposud jsem vydělával kryptoměny pouze na platformách speciálně k tomu určených. Seznámil jsem se s Axie Infinity a uvědomil jsem si, že je mnohem zajímavější to dělat hravě, účastnit se virtuální hry. Výdělek může být malý, ale potěšení budete mít dost.
Axie Infinity je případ použití technologie blockchain. Překvapivě se ukázalo, že je to zajímavější než tradiční způsoby obchodování s elektronickými penězi. Hraji s radostí a zároveň se živím.
Dlouhou dobu je posedlý počítačovými hrami.A pak jsem potkal novinku - Axie Infinity, na které se dají hravě i vydělat peníze. Třída!!!

Často kladené otázky

Je Axie Infinity podvod nebo ne?

Axie Infinity v průběhu času a zpětnou vazbu zákazníků prokázaly, že tento web je důvěryhodný.

Mohu vybrat peníze z webu Axie Infinity?

Ano, samozřejmě. Můžete vybírat peníze jakýmkoli způsobem, který je pro vás vhodný.

Jaký je minimální vklad na Axie Infinity?

Minimální vklad na Axie Infinity je 250 $.

Zaregistrujte se ve Axie Infinity v České republice?

Alternativy

Hodnocení


Bezpečnost
4.7
Podpěra
4.6
Pověst
4.6
Možnosti platby
5
Uživatelská zkušenost
4.5
Ziskovost
4.8
Snadnost použití
4.3
Celkové hodnocení
4.6
Datum psaní článku:
Close