RecenzeTop.cz
Désir Éternel Homme Zákaznické recenze

Désir Éternel Homme

Co je Désir Éternel Homme?

Désir Éternel Homme – je feromonový parfém pro muže. Přitahuje svou originální vůní, ale není to hlavní devíza výrobku. Právě feromony obsažené v parfému vám pomohou cítit se sebejistěji a úspěšněji v osobním životě. Tento parfém ocení každý, protože má jedinečnou a příjemnou vůni a díky němu se každý muž může před dívkou ukázat v příznivém světle. Feromony zvýrazní vaše přirozené přednosti a pomohou vám zbavit se nejistoty ohledně vaší atraktivity.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že Désir Éternel Homme není podvod.
Hodnocení zákazníků: 4.2
Autorské hodnocení: 4.6
Přečtěte si recenze zákazníků Zkontrolujte cenu

Jak to funguje? Akce

Charakteristika léku: 4.6
Účinnost léku: 4.8

Désir Éternel Homme činí muže pro ženy mnohem přitažlivějším a zajímavějším, je vnímán jako despotická síla, ale zároveň starostlivý. Feromony obsažené v toaletní vodě Désir Éternel Homme vytvářejí dojem nenápadné dominance, dodávají muži odvahu a svůdný půvab. Postavení muže v očích opačného pohlaví je výhodné, takže i ty nejzáviděníhodnější ženy jsou jím silně ovlivněny a mnohem spíše mu podlehnou.

Výhody a nevýhody

 • Přírodní složení
 • Názory populárních lidí

Návod: Užívání

Snadná aplikace: 5
Désir Éternel Homme má svou vlastní jedinečnou vůni, a proto nevyžaduje žádný další parfém nebo toaletní vodu. Přípravek jednoduše nastříkejte na nejteplejší místa na těle: zápěstí, lokty, zadní část krku a za ušními lalůčky. Aby vůně lépe přilnula k vaší pokožce, aplikujte parfém, když jste mírně vlhcí, ideálně hned po sprše.
Informace - Désir Éternel Homme
Název služby Désir Éternel Homme
Oficiální stránka www.Désir Éternel Homme.cz
Demo účet Volný
Měny účtu Česká koruna, dolary, eura
Ziskovost až 85%
Jazyk rozhraní česky, anglicky
Dostupné v zemích čeština

Složení

Kvalita balení: 4.7
Struktura: 4.3

Désir Éternel Homme je přísně mužský parfém, takže kromě vůně ve složení dominují feromony, které jsou spojovány se silou, mužností a dominancí. Androstadienon, který je považován za hlavní složku, představuje feromon uvolňovaný muži při vzrušení a je zodpovědný za vzbuzení touhy u žen, naznačuje silnou osobnost. Muž, který tento feromon cítí, je u opačného pohlaví vysoce ceněn. Androstenol není o nic méně důležitý, také zvyšuje atraktivitu muže, ale na úkor agrese a dominance. Vzhledem k posledně jmenovaným vlastnostem jsou tyto dva feromony spárovány, androstadienon zjemňuje účinek androstenolu, aby se dosáhlo vyvážené kombinace síly a šarmu.
Désir Éternel Homme obsahuje mnoho složek:

 • Alkohol;
 • Parfém;
 • Aqua;
 • Cinnamal;
 • Citral;
 • Citronellol;
 • Kumarin;
 • Eugenol;
 • Limonen;
 • Linalool;
 • Alfa methylionon.

Často kladené otázky

Mohu vybrat peníze z webu Désir Éternel Homme?

Ano, samozřejmě. Peníze můžete vybrat jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

Jaký je minimální vklad na Désir Éternel Homme?

Minimální vklad na Désir Éternel Homme je 250 $.

Alternativy

Jméno výrobkuAutorské hodnoceníHodnocení zákazníků
Désir Éternel Homme 4.6 4.2
Désir Éternel Femme 4.6 4.7
Spankadoo 4.4 4.7

Indikace pro použití

Feromonový parfém Désir Éternel Homme vyhovuje naprosto každému muži, protože má mimořádně vyvážené složení. U odvážného a sebevědomého muže vyzdvihne to nejlepší, co v něm je, a zvýrazní jeho přirozený šarm. Neméně užitečná vůně bude pro ty, kteří ve svém životě trpí osobním selháním nebo ještě nezískali odvahu komunikovat se ženami. Tento feromon usnadňuje přitahování opačného pohlaví.

Kontraindikace

Désir Éternel Homme je zcela bezpečný produkt. Obsahuje pouze přírodní feromony, které jsou v podstatě neškodné.

Recenze od lékaře

Po mnoha studiích mohu s jistotou říci, že používání feromonů není zbytečná akce. Působení feromonů na mozek je podvědomé. Inhalace feromonů obsažených v přípravku Désir Éternel Homme (především androstadienonu a androstenolu) stimuluje vzrušení a libido obecně.

Cena

Cena: 4.5

Désir Éternel Homme se prodává na oficiálních stránkách za cenu 990

Kde koupit Désir Éternel Homme v češtině?

Rychlost dodání: 4.6
Datum:
Datum změny:

Zákaznické recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu Désir Éternel Homme:
4.2 / 5

Existují nějaké negativní recenze o Désir Éternel Homme?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Désir Éternel Homme.
Pozornost, pozor na padělky! Zákazníkům se doporučuje nakupovat na oficiálních stránkách
Můj názor na feromonové parfémy byl jednoznačný - nevěřím na ně, tak jednoduché to být nemůže. Ale dostala jsem Désir Éternel Homme jako dárek a řekla jsem si, proč ho nepoužít, voní hezky. Výsledek mě překvapil, ženy se ke mně začaly chovat mnohem přátelštěji a dostávalo se mi od nich mnohem více pozornosti, což mě velmi překvapilo. O účinnosti feromonů už nepochybuji.
Tento parfém nyní doporučuji všem svým přátelům! Účinek jsem viděl hned po prvním použití. Nechci se chlubit, ale většina dívek v mém okolí se na mě začala dívat úplně jinak. Désir Éternel Homme opravdu změnil můj milostný život k lepšímu, což je skvělé, takže se o tento objev ráda podělím s lidmi, které znám.
Pokud vím, tento parfém má vliv na ženské pohlaví, měl bych vidět sílu a zároveň péči. Po jeho použití mě však trochu jinak vnímaly nejen dívky v mém okolí, ale i já sama. Désir Éternel Homme mi dodal sebedůvěru, samozřejmě si možná jen namlouvám. Ale díky tomuto parfému jsem získala odvahu začít hledat toho jediného, beze strachu, že budu odmítnuta, aniž bych si promluvila. Celkově je Désir Éternel Homme tím, co mi chybělo, abych odhalil svou mužnost.

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat