RecenzeTop.cz

Co je Idealist? Použitý? Pravda nebo lež

Informace o produktu
Název Idealist
Oficiální obchod www.Idealist.cz
Trvání 1 rok
Podmínky skladování Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Podmínky lékárny Bez lékařského předpisu
Platba Po přijetí
Země dodání Česká republika
Idealist je mírné odstranění skvrn bez poškození kůže a nebezpečí onemocnění. Z pórů se čerpá špína a mastnota a také problémové oblasti se stávají sterilní a hladké.Idealistický vysavač vám umožní provádět čištění salonku sami. Na rozdíl od objemných kabinových jednotek je vysavač malý a kompaktní.Je snadno použitelný a k viditelnému efektu dochází po 2-3 procesech.Pro zvýšení účinku se doporučuje nejprve napařit obličej nebo použít čisticí prostředek.

Zkontrolujte datum vydání:

Produkt Ocenění Zvláštnost Koupit
Idealist
Nejlepší rozhodnutí
 • Dodací lhůta: 3-5 dní
 • Platba na recepci
 • Testováno naším editorem

Slozeni Idealist. Z čeho se skládá?

Klíčem čističky je, že pokud je jednotka zapnutá, vytvoří se uvnitř ní podtlak. V důsledku toho je pod tryskou tohoto zařízení vytvořeno vakuum, díky kterému je mísa připojena k pokožce a vytáhne z pórů znečišťující látky a nečistoty, čímž se provede hluboké čištění.Přístroj navíc odstraňuje bakterie z povrchu kůže, čímž zabraňuje vzniku pustulí a zarudnutí a částic, čímž pomáhá omlazovat pleť.

 • Tím se idealista chová bez poškození kůže a krevních cév, aniž by způsoboval obtěžování.Během procesu čištění se navíc provádí jemná masáž obličeje, která vytváří uklidňující a zpevňující účinek. Po získání idealisty máte šanci využít kosmetické technologie.

Návod k použití. Jak užívat Idealist?

 1. Celý proces geniální je přímočarý:Nejprve musíte dobře vyčistit obličej. Můžete použít.

 2. Veškerá kosmetika a povrchové nečistoty jsou odstraněny;Následně se aplikuje krém. Jste schopni použít ten, který běží v souladu s idealistickým vysavačem.
 3. To zajišťuje mnohem větší dopad. Jak však ukazuje praxe, můžete si místo toho vzít jakýkoli krém pro každodenní použití.
 4. Podmínkou je, že by neměla vyvolávat kožní reakce;Navíc jsou všechny oblasti kůže pečlivě zpracovány zařízením s nejlepšími problémy. Pro tento účel je idealistický vysavač používán jako zvláštní masér (kruhové pohyby).
 5. Dost asi 15 minut denně;Nakonec je obličej zabalen studenou vodou a znovu se aplikuje jemný krém.
Cena v České republice. Kolik stojí Idealist?

Cena tohoto produktu v České republice:990

Kde koupit Idealist v České republice? V lekarnach – V obchodě

Jak to funguje Idealist? Výrobce

Podstata tohoto přístupu spočívá v tom, že idealistický čistič pokožky obličeje vytváří na webové stránce interakce s pokožkou zdání vakua. Výsledkem je, že zařízení začíná fungovat na principu magnetu, a to dokonce i doslova tahání za nečistoty a mazové zátky. Zařízení navíc bezbolestně odstraňuje pustulární útvary.Spolu s tím vším toto zařízení funguje jako masér. To přispívá k tomu, jak keratinizované a neživé epidermální buňky začínají odlupovat. Po několika sezeních vypadá pokožka na dotek atlasu – velmi jemná a hladká. Současný růst krevního oběhu nejen zvyšuje barvu pleti, ale také vyvolává vlastní regeneraci.Metabolismus je normalizován pravidelným používáním systému a reguluje sekreci mazových žláz. To je přijatelné pro ty, kteří mají mastnou pleť, náchylnou k nepříjemnému lesku.

Často kladené otázky

Kde najdu oficiální web Idealist?

Kliknutím na tento odkaz najdete výrobce a oficiální web Idealist


Kolik stojí Idealist a jaká je cena?

Cena Idealist má v současné době 50% slevu. Stojí to 990Kč místo 1980Kč


Mohu najít Idealist v lékárně?

Ne. Produkt je možné zakoupit výhradně na webových stránkách výrobce, který je jediným autorizovaným k prodeji as přesnou obchodní politikou, která obsahuje ceny a vyhýbá se nákladům na zprostředkovatele, jako jsou bylinkáři, supermarkety nebo lékárny.


Mohu si koupit Idealist na Amazon?

Ne. Idealist je možné zakoupit pouze na oficiálních webových stránkách a výrobce nedoporučuje nákup jinde, protože by to mohlo vést k podvodům nebo ke koupi padělků a neoriginálních produktů.


Jak mohu požádat Idealist?

K objednání stačí vyplnit oficiální formulář, zadat své jméno, příjmení a číslo mobilního telefonu. Zástupce, jemuž můžete požádat o informace, které vás zajímají, vás bude kontaktovat co nejdříve, aby potvrdil vaši objednávku, a během několika dnů obdržíte produkt přímo doma a zaplatíte na dobírku.


Je možné platit na dobírku?

Jasně. Platba se provádí kurýrní službou v hotovosti při dodání zásilky.


Jak mohu kontaktovat výrobce Idealist?

Můžete kontaktovat technickou podporu vyplněním formuláře, který najdete na této adrese.

Datum zveřejnění přezkumu: May 13, 2020

Recenze. Diskuze. Fórum. Zkušenosti.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *