1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

LashParade co je to?

LashParade Serum je nový návrh pro ty, kteří se chtějí postarat o stav a vzhled řas. Živina LashParade získala zájem u žen unavených prodlužováním řas, které byly konstantní. Co přesně může sérum LashParade poskytovat? Může toto sérum za to nést zájem? Odpovědi na tyto otázky lze vidět v následujícím článku.

Informace
Jméno výrobku: LashParade
Oficiální stránka www.LashParade.cz
Cena CZK
Podmínky skladování Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C.
Podmínky nákupu v lékárně Přes pult
Způsob platby Po obdržení
Země Česká republika
Dostupnost v lékárně Jsou dostupné
Dostupnost na Amazonu: ne
Dodací lhůta: 5-14 dní
Dostupnost: k dispozici na oficiálních webových stránkách
Složení: 100% přírodní. Není to droga
Zpětná vazba od uživatelů: Pozitivní

Složení LashParade

Ačkoli je jeho základna 3 hlavní aktivní složky, samotné sérum obsahuje několik prvků. Každý z nich hraje roli v léčbě, i když se navzájem shodují. Proto je vezmeme pod mikroskop a posoudíme posílení a prodloužení vlivu řas:Keratinový koncentrátrnLidské vlasy tvoří více než 80 procent keratinu. Je to ve vodě rozpustný protein, který uspokojuje vnější vrstvu vlasů (krycí buňky) a vnitřní vrstvu vlasového folikulu. Špatné povětrnostní podmínky nebo použití make-upu, které jsou těžké, může mít za následek rozbití keratinových řetězců a následné zničení a nedostatek lesku. Musíte se starat o systematický program keratinu, který zajistí zdravé, krásné a silné řasy.Keratinový účinek v hemoglobinu: řasy získávají vyšší sílu a jsou pružnější. Z tohoto důvodu méně chloupků vypadne, také se stanou imunnějšími vůči oslabujícímu účinku jejich řasenky a ohýbání řas (například pomocí natáčku na řasy).Hydrolyzát laurdimoniarnKonstrukce této složky je velmi podobná konstrukci keratinu v kůži. Obnovte svůj úkol: starat se a opravit fragmenty řas a vlasů.Aktivita tohoto hydrolyzátu laurdimonia v séru: hydratuje a vyživuje řasy. Minimalizuje škodlivé účinky oční kosmetiky, které jsou zřetelné.Tripeptid komplexu GHKrnTripeptid GHK je opravdu peptidový komplex sestávající ze 3 aminokyselin (glycin-L-histidin-L-lysin). Měděné peptidy jsou nezbytné pro syntézu kolagenu. Studie Dr. Pickart také prokázala, že jejich použití ve vlasových folikulech zvyšuje růst vlasů již za 14 dní. Tripeptid GHK je rozhodující pro stanovení klidu jejich vlasů.Aktivita tripeptidu GHK v séru: stimuluje vývoj chloupků, regeneruje kožní folikuly a posiluje řasy. Řasy jsou silnější a zdravější, můžete si všimnout výrazného zvýšení jejich objemu.

Pokyny: Jak používat?

Využití séra je rychlé a snadné. Vše, co musíte udělat, je použít vzorec, který je přímo obočí. Sada obsahuje pohodlný, tenký kartáč, který to dělá jednoduchým. Ale to nemusí být provedeno, protože přesně program je velmi srovnatelný s aplikací oční linky.

Jak droga funguje?

Sérové ​​složení LashParade je založeno na třech hlavních prvcích: GHK tripeptid, laurdimonium hydrolyzát a keratin, který byl zaměřen. Přirozeně jsou důležité pro udržení dobrého stavu vlasů a pokožky, v případě dopadu na řasy je působení těchto složek následující:Řasy jsou nataženy a ztluštěny.rnPosílit strukturu řas.rnJsou poškozeny řasy.rnPlešatost je zastaví.rnStimulují vývoj nových řas.rnNourish řasy.rnS tímto porozuměním nyní můžeme odpovědět na první otázku o účinku séra, složky LashParade Každá z nich má pozitivní vliv na stav řas. Jeho účinek nejen zlepšuje (estetický) vzhled řas, ale také je posiluje v interiéru a nabízí ochranu před různými mechanickými poškozeními.

Často kladené otázky

Kde najdu oficiální web LashParade?

Na tomto odkazu najdete výrobce a oficiální stránky LashParade.

Mohu si koupit LashParade v lékárně?

Bohužel ne. Můžete si koupit pouze originální výrobky na webových stránkách výrobce, to je jediný autorizovaný prodejce.

Jak mohu požádat o LashParade?

Pro objednání stačí vyplnit oficiální formulář, zadat své jméno, příjmení a číslo mobilního telefonu. Zástupce společnosti, se kterým můžete požádat o informace, které vás zajímají, vás bude kontaktovat co nejdříve, aby potvrdil vaši objednávku, a během několika dní obdržíte produkt přímo u vás doma a platbu při dodání.

Ve kterých městech České republiky se prodává?

LashParade se prodává ve všech městech České republiky. Můžete si objednat doručení na jakékoli místo, které vám vyhovuje.

Jak dlouho trvá doručení?

V průměru doručení trvá 5-7 dní, ale může to trvat až 14 dní.

Je LashParade podvod?

Zkontrolovali jsme LashParade a nenašli jsme žádné známky podvádění.

Existují nějaké negativní recenze o LashParade?

Mezi českými kupujícími jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na LashParade.

Kde koupit v České republice?

Datum psaní článku:

Alternativy