RecenzeTop.cz

Co je LashParade? Použitý? Pravda nebo lež

Informace o produktu
Název LashParade
Oficiální obchod www.LashParade.cz
Trvání 1 rok
Podmínky skladování Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Podmínky lékárny Bez lékařského předpisu
Platba Po přijetí
Země dodání Česká republika
LashParade Serum je nový návrh pro ty, kteří se chtějí postarat o stav a vzhled řas. Živina LashParade získala zájem u žen unavených prodlužováním řas, které byly konstantní. Co přesně může sérum LashParade poskytovat? Může toto sérum za to nést zájem? Odpovědi na tyto otázky lze vidět v následujícím článku.

Zkontrolujte datum vydání:

Produkt Ocenění Zvláštnost Koupit
LashParade
Nejlepší rozhodnutí
 • Dodací lhůta: 3-5 dní
 • Platba na recepci
 • Testováno naším editorem

Slozeni LashParade. Z čeho se skládá?

Ačkoli je jeho základna 3 hlavní aktivní složky, samotné sérum obsahuje několik prvků. Každý z nich hraje roli v léčbě, i když se navzájem shodují.

 • Proto je vezmeme pod mikroskop a posoudíme posílení a prodloužení vlivu řas:Keratinový koncentrátrnLidské vlasy tvoří více než 80 procent keratinu. Je to ve vodě rozpustný protein, který uspokojuje vnější vrstvu vlasů (krycí buňky) a vnitřní vrstvu vlasového folikulu.
 • Špatné povětrnostní podmínky nebo použití make-upu, které jsou těžké, může mít za následek rozbití keratinových řetězců a následné zničení a nedostatek lesku. Musíte se starat o systematický program keratinu, který zajistí zdravé, krásné a silné řasy.Keratinový účinek v hemoglobinu:
 • řasy získávají vyšší sílu a jsou pružnější. Z tohoto důvodu méně chloupků vypadne, také se stanou imunnějšími vůči oslabujícímu účinku jejich řasenky a ohýbání řas (například pomocí natáčku na řasy).Hydrolyzát laurdimoniarnKonstrukce této složky je velmi podobná konstrukci keratinu v kůži.
 • Obnovte svůj úkol: starat se a opravit fragmenty řas a vlasů.Aktivita tohoto hydrolyzátu laurdimonia v séru:
 • hydratuje a vyživuje řasy. Minimalizuje škodlivé účinky oční kosmetiky, které jsou zřetelné.Tripeptid komplexu GHKrnTripeptid GHK je opravdu peptidový komplex sestávající ze 3 aminokyselin (glycin-L-histidin-L-lysin).
 • Měděné peptidy jsou nezbytné pro syntézu kolagenu. Studie Dr.
 • Pickart také prokázala, že jejich použití ve vlasových folikulech zvyšuje růst vlasů již za 14 dní. Tripeptid GHK je rozhodující pro stanovení klidu jejich vlasů.Aktivita tripeptidu GHK v séru:
 • stimuluje vývoj chloupků, regeneruje kožní folikuly a posiluje řasy. Řasy jsou silnější a zdravější, můžete si všimnout výrazného zvýšení jejich objemu.

Návod k použití. Jak užívat LashParade?

 1. Využití séra je rychlé a snadné. Vše, co musíte udělat, je použít vzorec, který je přímo obočí.

 2. Sada obsahuje pohodlný, tenký kartáč, který to dělá jednoduchým. Ale to nemusí být provedeno, protože přesně program je velmi srovnatelný s aplikací oční linky.
Cena v České republice. Kolik stojí LashParade?

Cena tohoto produktu v České republice:990

Kde koupit LashParade v České republice? V lekarnach – V obchodě

Jak to funguje LashParade? Výrobce

Sérové ​​složení LashParade je založeno na třech hlavních prvcích: GHK tripeptid, laurdimonium hydrolyzát a keratin, který byl zaměřen. Přirozeně jsou důležité pro udržení dobrého stavu vlasů a pokožky, v případě dopadu na řasy je působení těchto složek následující:Řasy jsou nataženy a ztluštěny.rnPosílit strukturu řas.rnJsou poškozeny řasy.rnPlešatost je zastaví.rnStimulují vývoj nových řas.rnNourish řasy.rnS tímto porozuměním nyní můžeme odpovědět na první otázku o účinku séra, složky LashParade Každá z nich má pozitivní vliv na stav řas. Jeho účinek nejen zlepšuje (estetický) vzhled řas, ale také je posiluje v interiéru a nabízí ochranu před různými mechanickými poškozeními.

Často kladené otázky

Kde najdu oficiální web LashParade?

Kliknutím na tento odkaz najdete výrobce a oficiální web LashParade


Kolik stojí LashParade a jaká je cena?

Cena LashParade má v současné době 50% slevu. Stojí to 990Kč místo 1980Kč


Mohu najít LashParade v lékárně?

Ne. Produkt je možné zakoupit výhradně na webových stránkách výrobce, který je jediným autorizovaným k prodeji as přesnou obchodní politikou, která obsahuje ceny a vyhýbá se nákladům na zprostředkovatele, jako jsou bylinkáři, supermarkety nebo lékárny.


Mohu si koupit LashParade na Amazon?

Ne. LashParade je možné zakoupit pouze na oficiálních webových stránkách a výrobce nedoporučuje nákup jinde, protože by to mohlo vést k podvodům nebo ke koupi padělků a neoriginálních produktů.


Jak mohu požádat LashParade?

K objednání stačí vyplnit oficiální formulář, zadat své jméno, příjmení a číslo mobilního telefonu. Zástupce, jemuž můžete požádat o informace, které vás zajímají, vás bude kontaktovat co nejdříve, aby potvrdil vaši objednávku, a během několika dnů obdržíte produkt přímo doma a zaplatíte na dobírku.


Je možné platit na dobírku?

Jasně. Platba se provádí kurýrní službou v hotovosti při dodání zásilky.


Jak mohu kontaktovat výrobce LashParade?

Můžete kontaktovat technickou podporu vyplněním formuláře, který najdete na této adrese.

Datum zveřejnění přezkumu: May 20, 2020

Recenze. Diskuze. Fórum. Zkušenosti.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *