1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

NikotinOff co je to?

NikotinOff je farmaceutický produkt, který pomáhá lidem bojujícím se závislostí na nikotinu. Překonat zlozvyk je často obtížné, protože látky obsažené v cigaretách mají velmi silný vliv na práci téměř všech orgánových systémů, což je neuvěřitelně obtížné opustit.

Informace
Jméno výrobku: NikotinOff
Oficiální stránka www.NikotinOff.cz
Cena 990CZK
Podmínky skladování Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C.
Podmínky nákupu v lékárně Přes pult
Způsob platby Po obdržení
Země Česká republika
Dostupnost v lékárně Jsou dostupné
Dostupnost na Amazonu: ne
Dodací lhůta: 5-14 dní
Dostupnost: k dispozici na oficiálních webových stránkách
Složení: 100% přírodní. Není to droga
Zpětná vazba od uživatelů: Pozitivní

Díky své technologii a speciálním vlastnostem pomáhá lidem tlumit receptory, které vyžadují novou dávku nikotinu. Tělo prožívá mnohem méně stresu, díky čemuž je proces odstavení snazší. Kapky čistí dýchací cesty a celé tělo od dehtu usazeného po každé cigaretě, ale co je nejdůležitější, pomáhají bojovat proti špatnému zvyku.

Výhody

Nízká cena
Potvrzeno lékaři
Odborníci radí
Názory populárních lidí

Složení NikotinOff

Producenti Altair NikotinOff vytvořili jedinečný vzorec skládající se z přírodních složek, které pozitivně bojují proti závislosti na nikotinu:

  • Libanonská máta. Drtivý hlad. Tónuje lidský nervový systém, podporuje rychlé odstranění nikotinové pryskyřice z těla pomocí taninů, které ji tvoří.
  • Bílé jmelí. Složka, která pomáhá překonat chuť na toxiny díky vitaminu E7 a dalším složkám.
  • Krabí skořápkový prášek. Chitin, který tvoří skořápku, pomáhá člověku „zapomenout“ na cigarety, čímž prakticky eliminuje potřebu kouřit. Pozitivně působí na tkáně a membrány vnitřních orgánů poškozených v důsledku negativních účinků kouření.

Pokyny: Jak používat?

Kurz NikotinOff trvá dvacet čtyři dní. Pravidelným užíváním tohoto léku třikrát denně se můžete zbavit závislosti na nikotinu. Průběh léčby je snadný, doslova přestanete myslet na krabičku cigaret, která je v kapse saka.

Jak droga funguje?

„NikotinOff“ - kapky fungující na principu blokování některých mozkových receptorů odpovědných za potěšení. Droga svým působením zbavuje osobu, která ji užívá, nejen od fyzické, ale také od psychologické potřeby „jít na kouřovou přestávku“. Přípravek „NikotinOff“ nemá nepříznivý účinek na vaše tělo, jako většina známých tablet, ale pouze eliminuje potřebu tabáku, aniž by měl nepříznivý účinek na vaše tělo.

Často kladené otázky

Kde najdu oficiální web NikotinOff?

Na tomto odkazu najdete výrobce a oficiální stránky NikotinOff.

Mohu si koupit NikotinOff v lékárně?

Bohužel ne. Můžete si koupit pouze originální výrobky na webových stránkách výrobce, to je jediný autorizovaný prodejce.

Jak mohu požádat o NikotinOff?

Pro objednání stačí vyplnit oficiální formulář, zadat své jméno, příjmení a číslo mobilního telefonu. Zástupce společnosti, se kterým můžete požádat o informace, které vás zajímají, vás bude kontaktovat co nejdříve, aby potvrdil vaši objednávku, a během několika dní obdržíte produkt přímo u vás doma a platbu při dodání.

Ve kterých městech České republiky se prodává?

NikotinOff se prodává ve všech městech České republiky. Můžete si objednat doručení na jakékoli místo, které vám vyhovuje.

Jak dlouho trvá doručení?

V průměru doručení trvá 5-7 dní, ale může to trvat až 14 dní.

Je NikotinOff podvod?

Zkontrolovali jsme NikotinOff a nenašli jsme žádné známky podvádění.

Existují nějaké negativní recenze o NikotinOff?

Mezi českými kupujícími jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na NikotinOff.

Kde koupit v České republice?

Datum psaní článku:

Alternativy