RecenzeTop.cz

Co je Silent Snore? Použitý? Pravda nebo lež

Informace o produktu
Název Silent Snore
Oficiální obchod www.Silent Snore.cz
Trvání 1 rok
Podmínky skladování Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Podmínky lékárny Bez lékařského předpisu
Platba Po přijetí
Země dodání Česká republika
Silent Snore je zařízení vyrobené ze silikonu, které se vejde do nosních dír. Vypadá to, že je docela diskrétní, když se přidá.Jednoduchý fakt, že Tiché chrápání je nenápadný a tak malý znamená, že tím nebude přitahována pozornost. To je jedna z těch věcí, které se nám na ní skutečně líbí. Podívejte se přímo hloupě nebo jednoduše Spousta zařízení bývá objemná. Silent Snore je v tomto ohledu vítězem a dostane od nás klíště pro pocit a vzhled.Také to není tak drahé. To je jedna další věc, kterou na tom rádi děláme. Zakoupení Tichého chrápání je to, pokud jste hledali pomoc i při chrápání svého partnera nebo chrápání.

Zkontrolujte datum vydání:

Produkt Ocenění Zvláštnost Koupit
Silent Snore
Nejlepší rozhodnutí
 • Dodací lhůta: 3-5 dní
 • Platba na recepci
 • Testováno naším editorem

Slozeni Silent Snore. Z čeho se skládá?

Jak se cítí? Není to tak, že každý den si něco takového dáváte do nosu, proto musí být pohodlné.

 • Dobrá věc je, že Tiché chrápání je docela jemné.Silikon je měkký a rozeklaný, což znamená, že se nebude cítit tvrdě. Vaše nosní průchody jsou poměrně citlivé, takže je třeba něco vychovávat.První párkrát, co vložíte Silent Snore, je to trochu zvláštní, ale to brzy uběhne a také to nebudete cítit vůbec.
 • To obvykle znamená, že můžete získat dobrou noc spánku, aniž byste se museli obávat, že vás Silent Snore bude mít na pozoru.

Návod k použití. Jak užívat Silent Snore?

 1. Toto je to, co máme rádi na řešení Silent Snore:Uživatelsky přívětivýrnPorovnejte velikost a jednoduchost použití tohoto tichého chrápání do zařízení CPAP! Opravdu neexistuje srovnání.

 2. Pokud hledáte řešení, měl by být Silent Snore ve vašem seznamu přání. Máme rádi skutečnost, že je to tak snadné použití.
 3. Jednoduše ji zasuňte a vložte. Hmotnost magnetů spolu s cibulovými zakončeními zajistí, že zůstane v poloze během noci snadnějšího spánku.VelikostrnSilent Snore je také malý na rozdíl od jiných možností, které jsou proti chrápání.
 4. Je to určitě kompaktnější než systém CPAP, je však také o něco menší než jiné možnosti dostupné v oboru. Baví nás skutečnost, že ji lze vzít všude, a to i na dovolenou, velmi diskrétním způsobem.UtěšitrnPři použití je Tichý chrápání při zasunutí do nosu tak malé a měkké, vůbec se necítí rušivé.
 5. Statistiky sice naznačují, že problém má více mužů než dívek, ale Silent Snore je pro ženy i muže v pořádku.EkologickýrnMáme rádi výrobky, které jsou také šetrné k životnímu prostředí, a také Silent Snore v této oblasti nezklame. Na rozdíl od mnoha výrobků, které jsou na trhu v současnosti, je možné je používat znovu a znovu, pokud je čištěno a správně uloženo v plastovém kufříku, který je součástí balení.Každý z těchto faktorů vytváří produkt, který bude mít obrovský přínos.
Cena v České republice. Kolik stojí Silent Snore?

Cena tohoto produktu v České republice:990

Kde koupit Silent Snore v České republice? V lekarnach – V obchodě

Jak to funguje Silent Snore? Výrobce

Jak může silikonové zařízení, které vypadá jako malý nosní prsten, přestat chrápat? Silent Snore pracuje tak, že opírá o nosní dutiny. Na závěr každé z paží je uzlík, který se snaží udržet nosní dírky otevřené večer.To, co jsme považovali za zvláštní, bylo zahrnutí malých magnetů do baňkových konců jejich Tichého chrápání. Podle Tibeťanů mají magnety pomáhat vzrušovat nervy. V takových případech mohou magnety fungovat stimulací nosních dutin.V noci se dýchání usnadní, když se dutiny otevřou. Chrápání se ulevilo od účelu buď velmi mírného zavrčení, nebo ne. Věříme, že tiché chrápání by bylo prospěšné zejména pro někoho, kdo trpí deviací septa, protože by to otevřelo dýchací cesty a také by usnadnilo dýchání v noci.Při použití nemohl být Silent Snore snadnější. Jedná se o to, jak jej přidat a sevřít obě strany. Přesně tam, kde je třeba bez zásahu, baňaté konce zůstanou.Před spaním je SilentSnore tlačen.Znovu dýchejte – SilentSnore zvyšuje uklidňující nepříjemné a nosní dýchání chrápání.

Často kladené otázky

Kde najdu oficiální web Silent Snore?

Kliknutím na tento odkaz najdete výrobce a oficiální web Silent Snore


Kolik stojí Silent Snore a jaká je cena?

Cena Silent Snore má v současné době 50% slevu. Stojí to 990Kč místo 1980Kč


Mohu najít Silent Snore v lékárně?

Ne. Produkt je možné zakoupit výhradně na webových stránkách výrobce, který je jediným autorizovaným k prodeji as přesnou obchodní politikou, která obsahuje ceny a vyhýbá se nákladům na zprostředkovatele, jako jsou bylinkáři, supermarkety nebo lékárny.


Mohu si koupit Silent Snore na Amazon?

Ne. Silent Snore je možné zakoupit pouze na oficiálních webových stránkách a výrobce nedoporučuje nákup jinde, protože by to mohlo vést k podvodům nebo ke koupi padělků a neoriginálních produktů.


Jak mohu požádat Silent Snore?

K objednání stačí vyplnit oficiální formulář, zadat své jméno, příjmení a číslo mobilního telefonu. Zástupce, jemuž můžete požádat o informace, které vás zajímají, vás bude kontaktovat co nejdříve, aby potvrdil vaši objednávku, a během několika dnů obdržíte produkt přímo doma a zaplatíte na dobírku.


Je možné platit na dobírku?

Jasně. Platba se provádí kurýrní službou v hotovosti při dodání zásilky.


Jak mohu kontaktovat výrobce Silent Snore?

Můžete kontaktovat technickou podporu vyplněním formuláře, který najdete na této adrese.

Datum zveřejnění přezkumu: May 2, 2020

Recenze. Diskuze. Fórum. Zkušenosti.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *