The News Spy Recenze

The News Spy

Co je The News Spy?

The News Spy je chytrý software navržený k automatizaci velké části šifrovaného obchodního procesu. Jeho vývojáři říkají, že umožňuje lidem bez konkrétního školení nebo dovedností generovat peníze z prodeje kryptoměny tak snadno, jak by to dokázal odborník. Díky tomu je první svého druhu; News Spy slouží rychle rostoucímu globálnímu zájmu o digitální měny tím, že je poskytuje všem.

Nejdůležitější otázkou je, zda plní tento slib. Zdá se, že existuje tolik nekvalitních šifrovaných obchodních nástrojů, kolik jich je dobrých, a našim čtenářům doporučujeme, aby si při výběru svých vlastních provedli vlastní průzkum. Z vnějšího pohledu však věci vypadají skvěle. News Spy má mnoho spokojených uživatelů chválících platformu za to, že jim pomohla vydělat druhý příjem.

Nestačí nám to však. Ve světě falešných zpráv a recenzí je jediným způsobem, jak zjistit, zda News Spy funguje, je vyzkoušet to. Nejprve můžeme bezpečně říci, že se jedná o legitimní platformu. Byl poctivě vytvořen s cílem usnadnit obchodování s kryptoměnami jak pro odborníky, tak pro laiky. Stejně jako všechny obchodní nástroje získáte i to, co jste do něj vložili. Ano, je to jednodušší než mnoho konkurenčních softwarových možností. Pokud však chcete vydělat skutečné peníze, musíte se je naučit používat.

Tady je to, co potřebujete vědět, abyste dosáhli takového zisku, jaký jsou špionážní sliby zpráv dosažitelné.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že The News Spy není podvod.

Je celkem jasné, co si myslíme o obchodování kryptoměny s News Spy. Je to perfektní? Pravděpodobně ne, ale zatím musíme najít kryptoobchodní nástroj, který je. Například neexistuje žádná oficiální aplikace, kterou mnoho uživatelů považuje za slabost. I když je třeba si uvědomit, že News Spy je citlivý a lze jej snadno použít na mobilních zařízeních.

Celkově se nám to moc líbí a myslíme si, že se vám bude líbit také. Nejlepší na News Spy - je to jeho hlavní síla, pokud chcete - je jeho vysoká úroveň přístupnosti. Je to jedna z prvních platforem svého druhu, která automatizuje většinu obchodního procesu a díky tomu je investování do kryptoměny výnosným koníčkem pro každého (nejen pro investiční bankéře).

Informace - The News Spy
Název služby The News Spy
Oficiální stránka www.The News Spy.cz
Demo účet Volný
Měny účtu Česká koruna, dolary, eura
Ziskovost až 85%
Jazyk rozhraní česky, anglicky
Dostupné v zemích čeština

Jak to funguje? Akce

Platební systém

I noví uživatelé mohou v News Spy každý den vydělat až 1 500 $. To samozřejmě závisí na úspěchu vašich obchodů s kryptoměnou. Vzhledem k tomu, že se rozhodování o nákupu a prodeji provádí pomocí inteligentního algoritmu, můžete očekávat vysokou úspěšnost, která je regulována pouze limity ztráty, které jste nastavili.

Během naší první živé obchodní relace jsme provedli 135 $ z požadovaného vkladu 250 $. To netrvalo dlouho ani příliš dlouho. Byl to překvapivě rychlý výsledek a výhry byly připsány na náš účet během několika hodin.

Systém ověřování

Žádný uživatel nemůže začít obchodovat z účtu News Spy, dokud nezadá aktivní e-mailovou adresu a telefonní číslo. Pro oba existuje ověřovací systém. Je součástí přísných bezpečnostních protokolů systému a není volitelný.

Pokaždé, když vložíte částku, která má být připsána na váš obchodní účet, budete požádáni o poskytnutí dalšího ověření prostřednictvím zadané e-mailové adresy nebo telefonního čísla. Proto musí být přesné.

Vklady a výběry

Zpracování žádosti o výběr a vrácení jako skutečné peníze na váš bankovní účet může trvat až 24 hodin. Rychlejší proces je vhodnější, ale je třeba dokončit standardní kontroly podvodů a zabezpečení. Výběry jsou obvykle dokončeny v hodinách, ale tým zákaznické podpory doporučuje uživatelům počkat 24 hodin, než nahlásí chybějící platby. Během našeho počátečního testování byl výběr dokončen do šesti hodin.

Vklady se zpracovávají rychleji, protože po zadání platebních údajů je třeba vyplňovat méně šeků. Můžete očekávat, že vklady budou připsány na váš účet během několika minut, i když ve výjimečných případech to trvá o něco déle.

Pokud je nám známo - a důkladně jsme vyšetřovali News Spy - neexistují žádné poplatky kromě provize. Nenarazili jsme na žádné skryté poplatky ani neočekávané platby. Platforma je poměrně transparentní, pokud jde o procento zisku, který získává od uživatelů, a proč. Nakonec je to bezplatný nástroj bez provize, který jste si nemohli dovolit obchodovat.

Uživatelská podpora

Stejně jako u všech digitálních platforem závisí čekání na zákaznickou podporu na nesčetných faktorech. Téměř při každé příležitosti náš požadavek na pomoc zodpověděl operátor v reálném životě do několika hodin a obvykle do hodiny.

První odpovědí je krátká zpráva s několika praktickými návrhy, jak vyřešit váš aktuální problém. Pokud potřebujete další radu, poradci zákaznického servisu s vámi hovoří příměji a podrobněji. Velmi se nám líbí způsob, jakým zákaznickou podporu poskytuje News Spy, a máme k tomu jen dobré věci.

Pokud máte otázku konkrétně související s pohyby trhu ve vaší oblasti, můžete požádat o rozhovor s makléřem. Jedná se o skutečné lidi, kteří kontrolují a ověřují automatizovaná doporučení vašeho systému, než se k vám dostanou. Neexistuje lepší místo, kam byste se měli radit ohledně provozních údajů a rozhodnutí o konkrétních lokalitách.

Výhody a nevýhody

  • Přátelský pro začátečníky
  • Nízký minimální vklad
  • Vysoký výkon
  • Spolehlivost a bezpečnost

Často kladené otázky

Mohu vybrat peníze z webu The News Spy?

Ano, samozřejmě. Peníze můžete vybrat jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

Jaký je minimální vklad na The News Spy?

Minimální vklad na The News Spy je 250 $.

Zaregistrujte se The News Spy v češtině

Alternativy

Hodnocení

Bezpečnost 4.1
Podpěra 4.7
Pověst 4.5
Možnosti platby 4.4
Uživatelská zkušenost 4.5
Ziskovost 4.2
Snadné použití 4.6
Celkové hodnocení 4.4
Datum:
Datum změny:

Recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu The News Spy 4.6
4.6/5

Existují nějaké negativní recenze o The News Spy?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na The News Spy.
4.4/5.00
Nejvyšší hodnocení této obchodní platformě dávám díky profesionálnímu zákaznickému servisu. Navíc mám plný přístup k zařízení svého manžela a za to jsem velmi vděčný! Můj manžel a já budeme i nadále podporovat a obchodovat s touto platformou.
4.7/5.00
Miluji platformu The News Spy. Investuji zde několik měsíců a zaslouží si dobré hodnocení. Manažer a zaměstnanci mi pomáhají plně porozumět této obchodní platformě. Trpělivě mě provedou celým obchodním procesem, abych si mohl snadno založit účet. Jsem vděčný zaměstnancům platformy za všechno a budu zde nadále obchodovat.
4.7/5.00
Nemám pochybnosti o této obchodní platformě, zcela důvěřuji The News Spy. Vedení, zaměstnanci, široká škála investic na výběr, rychlý růst investic. Toto není celý seznam pozitivních vlastností, které mohu na tomto webu zdůraznit. Není divu, proč se tato obchodní společnost řadí mezi přední místa v obchodování s kryptoměnami. Je to skvělá společnost, se kterou vřele doporučuji obchodovat.

Napsat recenzi