Co je The News Spy? - Recenze 2022. Jak užívat? Cena
The News Spy co je to?

The News Spy

The News Spy co je to?

The News Spy je chytrý software navržený k automatizaci velké části šifrovaného obchodního procesu. Jeho vývojáři říkají, že umožňuje lidem bez konkrétního školení nebo dovedností generovat peníze z prodeje kryptoměny tak snadno, jak by to dokázal odborník. Díky tomu je první svého druhu; News Spy slouží rychle rostoucímu globálnímu zájmu o digitální měny tím, že je poskytuje všem.

Nejdůležitější otázkou je, zda plní tento slib. Zdá se, že existuje tolik nekvalitních šifrovaných obchodních nástrojů, kolik jich je dobrých, a našim čtenářům doporučujeme, aby si při výběru svých vlastních provedli vlastní průzkum. Z vnějšího pohledu však věci vypadají skvěle. News Spy má mnoho spokojených uživatelů chválících platformu za to, že jim pomohla vydělat druhý příjem.

Nestačí nám to však. Ve světě falešných zpráv a recenzí je jediným způsobem, jak zjistit, zda News Spy funguje, je vyzkoušet to. Nejprve můžeme bezpečně říci, že se jedná o legitimní platformu. Byl poctivě vytvořen s cílem usnadnit obchodování s kryptoměnami jak pro odborníky, tak pro laiky. Stejně jako všechny obchodní nástroje získáte i to, co jste do něj vložili. Ano, je to jednodušší než mnoho konkurenčních softwarových možností. Pokud však chcete vydělat skutečné peníze, musíte se je naučit používat.

Tady je to, co potřebujete vědět, abyste dosáhli takového zisku, jaký jsou špionážní sliby zpráv dosažitelné.

Informace - The News Spy
Název webu The News Spy
Oficiální stránka www.The News Spy.cz
Ukázkový účet zdarma
Mince Euro, dolary, česká koruna
Ziskovost závisí na 85%
Jazyk Česky, anglicky
Země: Česká republika

The News Spy - podvádění nebo ne?

Je celkem jasné, co si myslíme o obchodování kryptoměny s News Spy. Je to perfektní? Pravděpodobně ne, ale zatím musíme najít kryptoobchodní nástroj, který je. Například neexistuje žádná oficiální aplikace, kterou mnoho uživatelů považuje za slabost. I když je třeba si uvědomit, že News Spy je citlivý a lze jej snadno použít na mobilních zařízeních.

Celkově se nám to moc líbí a myslíme si, že se vám bude líbit také. Nejlepší na News Spy - je to jeho hlavní síla, pokud chcete - je jeho vysoká úroveň přístupnosti. Je to jedna z prvních platforem svého druhu, která automatizuje většinu obchodního procesu a díky tomu je investování do kryptoměny výnosným koníčkem pro každého (nejen pro investiční bankéře).

Výhody

  • Přátelský pro začátečníky
  • Nízký minimální vklad
  • Vysoký výkon
  • Spolehlivost a bezpečnost

Jak používat The News Spy?

Vyplňte registrační formulář

Před zahájením obchodování je třeba vyplnit standardní registrační formulář. To se nijak neliší od formuláře nového uživatele na jakémkoli jiném webu. Později budete požádáni o zadání platebních údajů. Prozatím News Spy potřebuje vaše celé jméno, telefonní číslo a e-mailovou adresu pro upozornění a další oznámení.
Také se zobrazí výzva k výběru silného hesla. Doporučujeme, abyste se nad tím zamysleli. Při práci s mincemi jakéhokoli druhu musíte mít velmi silné heslo, které zahrnuje velká a malá písmena, stejně jako čísla a speciální symboly.

Vložte peníze na svůj nový účet

Minimální vklad nutný k obchodování News Spy je 250 $. Může to znít trochu přehnaně, ale vyhněte se bezohledným nákupům. Většina lidí se zastaví, pozastaví a pečlivě si promyslí, zda může tuto částku zaplatit, než stiskne tlačítko potvrzení. To chtějí vývojáři News Spy od svých uživatelů: chytrá obchodní rozhodnutí.

250 $ můžete na svůj účet vložit pomocí široké škály platebních možností. Přijímáme karty MasterCard, Visa, PayPal a mnoho dalších. Během našeho testu trvalo několik minut, než byl vklad připsán na účet. Máte-li jakékoli obavy, obavy nebo problémy s touto částí procesu, neváhejte kontaktovat tým zákaznických služeb.

Proveďte ukázkovou operaci (volitelně)

Nemusíte to dělat, abyste měli nárok na skutečné obchodování na News Spy. Věříme však, že je to skvělý způsob, jak se nezkušení uživatelé seznámit s pohybem systému a trhu na obrazovce svého počítače.

Demo simulace je právě to; nezahrnuje skutečné peníze. Je to prostě rychlý a bezrizikový způsob, jak se seznámit s platformou a jejími tvůrci úsudků na základě algoritmů. S touto funkcí jsme si opravdu užili hraní. Nebude to každého vzrušovat, ale máme pocit, že jsme se něco naučili i jako relativně dobře informovaní obchodníci s kryptoměnami. Rozhodně stojí za to se podívat.

Zahajte proces obchodování v reálném životě

Před spuštěním automatizovaného obchodního „robota“ důrazně doporučujeme nakonfigurovat nastavení „stop-loss“. Jedná se o jasně definované provozní a výdajové limity, jejichž cílem je zabránit systému utratit všechny vaše peníze za cenné kryptoměny. Nezapomeňte, že jste velmi chytří, ale ne příliš jemní. Je naprogramován tak, aby vám vydělával peníze. Za tímto účelem provede akce; musíte určit, jak daleko ve snaze o zisk jdete.

V sekci nastavení můžete také požádat svého automatizovaného obchodního robota, aby upřednostnil určité měnové páry. Jakmile jste spokojeni se svým nastavením a tím, co má News Spy dělat, stiskněte tlačítko Trade. To dá automatizovanému systému pokyn, aby začal monitorovat data a provádět obchodní rozhodnutí vaším jménem. Opět je velmi dobrý nápad nejprve vyzkoušet demo a seznámit se s tím, jak fungují automatické obchody.

Jak to funguje The News Spy?

Platební systém

I noví uživatelé mohou v News Spy každý den vydělat až 1 500 $. To samozřejmě závisí na úspěchu vašich obchodů s kryptoměnou. Vzhledem k tomu, že se rozhodování o nákupu a prodeji provádí pomocí inteligentního algoritmu, můžete očekávat vysokou úspěšnost, která je regulována pouze limity ztráty, které jste nastavili.

Během naší první živé obchodní relace jsme provedli 135 $ z požadovaného vkladu 250 $. To netrvalo dlouho ani příliš dlouho. Byl to překvapivě rychlý výsledek a výhry byly připsány na náš účet během několika hodin.

Systém ověřování

Žádný uživatel nemůže začít obchodovat z účtu News Spy, dokud nezadá aktivní e-mailovou adresu a telefonní číslo. Pro oba existuje ověřovací systém. Je součástí přísných bezpečnostních protokolů systému a není volitelný.

Pokaždé, když vložíte částku, která má být připsána na váš obchodní účet, budete požádáni o poskytnutí dalšího ověření prostřednictvím zadané e-mailové adresy nebo telefonního čísla. Proto musí být přesné.

Vklady a výběry

Zpracování žádosti o výběr a vrácení jako skutečné peníze na váš bankovní účet může trvat až 24 hodin. Rychlejší proces je vhodnější, ale je třeba dokončit standardní kontroly podvodů a zabezpečení. Výběry jsou obvykle dokončeny v hodinách, ale tým zákaznické podpory doporučuje uživatelům počkat 24 hodin, než nahlásí chybějící platby. Během našeho počátečního testování byl výběr dokončen do šesti hodin.

Vklady se zpracovávají rychleji, protože po zadání platebních údajů je třeba vyplňovat méně šeků. Můžete očekávat, že vklady budou připsány na váš účet během několika minut, i když ve výjimečných případech to trvá o něco déle.

Pokud je nám známo - a důkladně jsme vyšetřovali News Spy - neexistují žádné poplatky kromě provize. Nenarazili jsme na žádné skryté poplatky ani neočekávané platby. Platforma je poměrně transparentní, pokud jde o procento zisku, který získává od uživatelů, a proč. Nakonec je to bezplatný nástroj bez provize, který jste si nemohli dovolit obchodovat.

Uživatelská podpora

Stejně jako u všech digitálních platforem závisí čekání na zákaznickou podporu na nesčetných faktorech. Téměř při každé příležitosti náš požadavek na pomoc zodpověděl operátor v reálném životě do několika hodin a obvykle do hodiny.

První odpovědí je krátká zpráva s několika praktickými návrhy, jak vyřešit váš aktuální problém. Pokud potřebujete další radu, poradci zákaznického servisu s vámi hovoří příměji a podrobněji. Velmi se nám líbí způsob, jakým zákaznickou podporu poskytuje News Spy, a máme k tomu jen dobré věci.

Pokud máte otázku konkrétně související s pohyby trhu ve vaší oblasti, můžete požádat o rozhovor s makléřem. Jedná se o skutečné lidi, kteří kontrolují a ověřují automatizovaná doporučení vašeho systému, než se k vám dostanou. Neexistuje lepší místo, kam byste se měli radit ohledně provozních údajů a rozhodnutí o konkrétních lokalitách.

Hodnocení zákazníků

Nejvyšší hodnocení této obchodní platformě dávám díky profesionálnímu zákaznickému servisu. Navíc mám plný přístup k zařízení svého manžela a za to jsem velmi vděčný! Můj manžel a já budeme i nadále podporovat a obchodovat s touto platformou.
Miluji platformu The News Spy. Investuji zde několik měsíců a zaslouží si dobré hodnocení. Manažer a zaměstnanci mi pomáhají plně porozumět této obchodní platformě. Trpělivě mě provedou celým obchodním procesem, abych si mohl snadno založit účet. Jsem vděčný zaměstnancům platformy za všechno a budu zde nadále obchodovat.
Nemám pochybnosti o této obchodní platformě, zcela důvěřuji The News Spy. Vedení, zaměstnanci, široká škála investic na výběr, rychlý růst investic. Toto není celý seznam pozitivních vlastností, které mohu na tomto webu zdůraznit. Není divu, proč se tato obchodní společnost řadí mezi přední místa v obchodování s kryptoměnami. Je to skvělá společnost, se kterou vřele doporučuji obchodovat.

Často kladené otázky

Je The News Spy podvod nebo ne?

The News Spy v průběhu času a zpětnou vazbu zákazníků prokázaly, že tento web je důvěryhodný.

Mohu vybrat peníze z webu The News Spy?

Ano, samozřejmě. Můžete vybírat peníze jakýmkoli způsobem, který je pro vás vhodný.

Jaký je minimální vklad na The News Spy?

Minimální vklad na The News Spy je 250 $.

Zaregistrujte se ve The News Spy v České republice?

Alternativy

Hodnocení


Bezpečnost
4.1
Podpěra
4.7
Pověst
4.5
Možnosti platby
4.4
Uživatelská zkušenost
4.5
Ziskovost
4.2
Snadnost použití
4.6
Celkové hodnocení
4.4
Datum psaní článku:

Datum aktualizace článku:

Close