RecenzeTop.cz

Co je Vasaxal?

Vasaxal je moderní inovativní lék proti křečovým žilám nové generace, vyvinutý proti křečovým žilám předními světovými vědci. Přípravek pomáhá ženám zůstat aktivní, veselé a nezhoršovat si kvalitu života kvůli problémům s negativními projevy křečových žil.

Křečové žíly jsou vážným problémem pro miliony žen a každým rokem se věk tohoto problému snižuje – i mladé dívky dnes čelí křečovým žilám a špatnému krevnímu oběhu. Přední světoví vědci v posledních desetiletích pracovali na vytvoření účinného, kvalitního a bezpečného prostředku proti křečovým žilám.
Jako výsledek aktivního hledání nejlepších účinných látek s přihlédnutím k nejnovějším objevům vědy vznikl Vasaxal. Tento unikátní lék pomáhá odstraňovat příznaky křečových žil a funguje také jako preventivní opatření. Ve většině neléčených případů stačí k vyřešení problému jeden kurz. Vasaxal již získal široké a zasloužené uznání od spotřebitelů a také vysoké odborné hodnocení po celém světě.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že Vasaxal není podvod.
Hodnocení zákazníků: 4.2
Autorské hodnocení: 4.7
Přečtěte si recenze zákazníků Zkontrolujte cenu

Jak to funguje? Akce

Charakteristika léku: 4.6
Účinnost léku: 4.9

Vasaxal je unikátní lék, který podporuje:

 • Snížení otoků, tíhy v nohou, bolesti, křečí;
 • Snížení zánětu, posílení stěn cév a zlepšení jejich elasticity;
 • Obnovení krevního oběhu;
 • Zvlhčení pokožky.

Zvláštností Vasaxalu je účinek na příčinu křečových žil. Přípravek působí na odstranění žilní stagnace. Bez dozoru mohou křečové žíly proměnit aktivního člověka v sedavého člověka. Gel pomáhá předcházet problému a je jedním z nejlepších prostředků pro boj s křečovými žilami, vytvořený na základě účinných přírodních složek.

Výhody a nevýhody

 • Rychlé odeslání
 • Nízká cena
 • Potvrzeno lékaři
 • Názory populárních lidí

Návod: Užívání

Snadná aplikace: 5
Gel se nanáší na problémové oblasti lehkými masážními pohyby. Pro nejlepší účinek masírujte oblast pokožky po dobu 3-5 minut. Před prvním použitím se doporučuje provést test na individuální nesnášenlivost složek.
Informace - Vasaxal
Název služby Vasaxal
Oficiální stránka www.Vasaxal.cz
Demo účet Volný
Měny účtu Česká koruna, dolary, eura
Ziskovost až 85%
Jazyk rozhraní česky, anglicky
Dostupné v zemích čeština

Složení

Kvalita balení: 4.8
Struktura: 4.3

Vasaxal funguje díky účinným přírodním složkám ve svém složení, které se vzájemně kombinují a zvyšují účinnost:

 • Extrakt z kaštanu je dlouho známá bylinná složka, která normalizuje krevní oběh, zvyšuje kapilární tonus, urychluje průtok krve a odstraňuje otoky;
 • Allantoin je protizánětlivá, antimikrobiální složka, která urychluje hojení drobných kožních lézí (rány, praskliny) způsobených křečovými žilami;
 • Ruscus aculifolia – snižuje riziko vzniku krevních sraženin, ucpání krevních cév, účinně odstraňuje odpad a toxiny, odstraňuje otoky, obnovuje rovnováhu voda-sůl;
 • Výtažek z heřmánku – má zklidňující, zjemňující účinek, hydratuje pokožku a odstraňuje pocit tíhy v nohou.

Často kladené otázky

Mohu vybrat peníze z webu Vasaxal?

Ano, samozřejmě. Peníze můžete vybrat jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

Jaký je minimální vklad na Vasaxal?

Minimální vklad na Vasaxal je 250 $.

Alternativy

Jméno výrobkuAutorské hodnoceníHodnocení zákazníků
Vasaxal 4.7 4.2
Levicose 4.6 4.4
Wintex Ultra 4.6 4.5

Indikace pro použití

Vasaxal by měl být používán pro:
 • sklon ke stagnaci v těle;
 • poruchy oběhu horních a dolních končetin;
 • chronická žilní nedostatečnost;
 • kooperóza, výskyt pavoučích žil;
 • zvýšená náchylnost k tvorbě modřin a otoků;
 • křeče, bolesti v končetinách.

Kontraindikace

Vasaxal je přírodní lék. Kontraindikacemi jsou alergické reakce nebo individuální nesnášenlivost ke složkám kompozice. Také se nedoporučuje používat gel na oblasti pokožky s lézemi - čerstvé rány, poškozená kůže.

Recenze od lékaře

Křečové žíly jsou vážným problémem, který postihuje nejen ženy, ale i muže. Povaha onemocnění je stejná, ale muži ke mně chodí 3x méně často než ženy. Doporučuji svým pacientům zařadit Vasaxal do komplexní terapie - tento lék jsem hodnotil na své ženě, která se potýká s křečovými žilami. Gel výrazně zmírnil estetické projevy křečových žil na nohou a také zmírnil otoky a večerní tíhu nohou. Při prvních potenciálních problémech všem radím zahájit Vasaxal terapii – zapomenete nejen na křečové žíly, ale i na mnohé nepříjemné následky (včetně operace).

Cena

Cena: 4.6

Vasaxal se prodává na oficiálních stránkách za cenu 990

Kde koupit Vasaxal v češtině?

Rychlost dodání: 4.7
Datum:

Zákaznické recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu Vasaxal:
4.2 / 5

Existují nějaké negativní recenze o Vasaxal?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Vasaxal.
Pozornost, pozor na padělky! Zákazníkům se doporučuje nakupovat na oficiálních stránkách
Po porodu jsem se s křečovými žilami setkala v poměrně mladém věku. Hormonální změny a neustálý stres na těle mě přivedly k problémům s nohama - žíly se rozšířily, objevily se uzlíky. Došlo to do bodu, kdy pro mě začalo být bolestivé chodit a stát na nohou. Díky mému příteli - doporučil jsem Vasaxal. Gel rychle zmírnil mé utrpení. Bolest rychle ustoupila. Po týdnu jsem již cítila výraznou lehkost a redukci vystouplých žilek. Jsem ráda, že gel má příjemnou nevtíravou vůni, která se celkem rychle rozptýlí.
Recenze píšu jen zřídka, ale Vasaxal si to rozhodně zaslouží. Jsem jednoduchá žena, pracuji v továrně a během směny musím hodně stát na nohou. Nedávno jsem si všiml, že je těžké stát a objevily se nepříjemné pocity. Podíval jsem se na své nohy a všiml jsem si známek křečových žil. Viděl jsem na internetu poznámku o Vasaxalu a rozhodl jsem se to zkusit. Představte si moje překvapení, když po 4 měsících zmizely všechny příznaky křečových žil. Doporučuji všem trpícím touto nemocí!
Na jednom z tematických fór jsem viděl zprávu o Vasaxalu. Zpočátku jsem byla skeptická, ale vypouklé žíly na mých pažích a pažích, jako u starší ženy v mých 25 letech, mě přiměly gel vyzkoušet. Lehká textura, bylinná vůně a rychlé vstřebávání jsou nespornými přednostmi. Gel používám tři měsíce, žíly se mi znatelně vyfoukly a ruce vypadají mladší.

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat