Co je We-Vibe Chorus? - Recenze 2021. Jak užívat? Cena
We-Vibe Chorus co je to?

We-Vibe Chorus

We-Vibe Chorus co je to?

We-Vibe Chorus je revoluční párový vibrátor, který kombinuje jedinečná technologická řešení. S pomocí multifunkčních tlačítek, jak na samotném zařízení, tak na dálkovém ovládání, na příjemné pocity dlouho nezapomenete.
Zařízení má nastavitelné uchycení, a proto jej může používat téměř každá žena bez ohledu na anatomické vlastnosti struktury těla.
Aby se zabránilo nepříjemným následkům, vybavil výrobce tento model 100% vodotěsností. Zařízení jemně interaguje s tělem díky použití měkkého a jemného silikonu.
Charakteristickým rysem zařízení je přítomnost dotykového ovládání a hmatového senzoru, který umožňuje ovládat stimulaci silou mačkání dálkového ovladače. Model obsahuje 10 možností vibrací: od klasických stylů po vlnění, ozvěnu, příliv, odliv, pulz nebo surfování.

Informace - We-Vibe Chorus
Jméno výrobku: We-Vibe Chorus
Oficiální stránka www.We-Vibe Chorus.cz
Cena We-Vibe Chorus 990CZK
Podmínky skladování Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C.
Podmínky nákupu v lékárně Přes pult
Země: Česká republika
Dostupnost v lékárně ne
Dostupnost na Amazonu ne
Dodací lhůta 5-14 dní
Dostupnost k dispozici na oficiálních webových stránkách
Složení 100% přírodní. Není to droga
Zpětná vazba od uživatelů Pozitivní

Složení We-Vibe Chorus

Kompletní sada špičkových párových vibrátorů je promyšlena do nejmenších detailů, což výrazně zvyšuje pohodlí při používání. Společnost se postarala o konečného spotřebitele přidáním následujícího příslušenství do sady:

  • Ovládací panel. Chcete-li zvýšit vibrace, již nemusíte stisknout speciální tlačítka. Integrovaný hmatový senzor detekuje uchopení zařízení, což ovlivňuje intenzitu vibrací.
  • Přepravní kufřík pro skladování a nabíjení. Diskrétní pouzdro, které udržuje vaše zařízení bezpečně na svém místě. Vibrátor lze kvůli absenci baterií označit jako ekologický - zařízení se nabíjí po dobu 2 hodin pomocí kabelu USB.
  • Uživatelská příručka. Aby bylo používání párového vibrátoru ještě pohodlnější, společnost provedla ilustrované pokyny v několika lokalizacích.
  • Vzorek We-Vibe Lube 2 ml. Použití lubrikantu pomáhá snížit tření mezi pokožkou a silikonovými a plastovými doplňky. Látka zvlhčuje pokožku a prodlužuje dobu klouzání.

Vibrátor je v současné době k dispozici ve 3 barvách: fialové, narůžovělé a světle modré.

Výhody

  • Nízká cena
  • Potvrzeno lékaři
  • Odborníci radí

Pokyny: Jak používat We-Vibe Chorus?

We-Vibe Chorus můžete ovládat různými způsoby. Nejběžnějším způsobem použití je stisknutí tlačítek na vnější straně zařízení, pomocí kterých můžete zvolit intenzitu stylu vibrací.
Druhým způsobem je přepnout napájení, změnit intenzitu a aktivovat speciální režimy pomocí dálkového ovladače. Charakteristickým rysem je tlačítko „Squeeze“, které umožňuje měnit sílu vibrací stisknutím dálkového ovladače.
Nejtechnologičtějším případem je instalace specializované aplikace We-Connect do telefonu.S ním se můžete připojit k vibrátoru odkudkoli na světě. Funkčnost programu umožňuje vytvářet vlastní vibrační styly.

Jak droga funguje?

Tato zařízení vyrobená ve formě kolíků na prádlo fungují na stejném principu. Při použití vibrátoru je jeho jedna část vložena do pochvy samotné, aby stimulovala bod G, a druhá část jemně tlačí na klitoris.
Kromě ženského potěšení může muž také zažít další stimulaci a potěšení díky skutečnosti, že zařízení je v kontaktu s penisem během otevírání pochvy.
Zařízení je v pracovním i klidovém stavu dobře udržováno uvnitř. Díky svým charakteristickým vlastnostem je vibrátor schopen eliminovat nežádoucí pocit prázdnoty ve vnitřních stěnách pochvy a urychlit orgasmus.

Často kladené otázky

Kde najdu oficiální web We-Vibe Chorus?

Na tomto odkazu najdete výrobce a oficiální stránky We-Vibe Chorus

Mohu si koupit We-Vibe Chorus v lékárně?

Bohužel ne. Můžete si koupit pouze originální výrobky na webových stránkách výrobce, to je jediný autorizovaný prodejce.

Jak mohu požádat o We-Vibe Chorus?

Pro objednání stačí vyplnit oficiální formulář, zadat své jméno, příjmení a číslo mobilního telefonu. Zástupce společnosti, se kterým můžete požádat o informace, které vás zajímají, vás bude kontaktovat co nejdříve, aby potvrdil vaši objednávku, a během několika dní obdržíte produkt přímo u vás doma a platbu při dodání.

Ve kterých městech České republiky se prodává?

We-Vibe Chorus se prodává ve všech městech České republiky. Můžete si objednat doručení na jakékoli místo, které vám vyhovuje.

Jak dlouho trvá doručení?

V průměru doručení trvá 5-7 dní, ale může to trvat až 14 dní.

Je We-Vibe Chorus podvod?

Zkontrolovali jsme We-Vibe Chorus a nenašli jsme žádné známky podvádění.

Existují nějaké negativní recenze o We-Vibe Chorus?

Mezi českými kupujícími jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na We-Vibe Chorus .

Cena We-Vibe Chorus

990CZK

Kde koupit We-Vibe Chorus v České republice?

Alternativy

Hodnocení


Kvalita balení
4.8
Rychlost dodání
4.9
Vlastnosti léčiva
4.6
Snadná aplikace
5
Cena
4.8
Účinnost léku
4.7
Struktura
4.6
Celkové hodnocení
4.8
Datum psaní článku: