O nás

Společnost poskytuje služby zveřejňování recenzí na zakoupené zboží, služby, názory na spolupráci s firmami atd. Je zaručena poctivost, zdvořilost na internetu, transparentnost pracovní politiky zaměstnanců stránek.
S rozvojem informačních technologií se rozsah zboží a služeb přesunul na internet. Stále více výrobců mluví o vlastních produktech využívajících možnosti celosvětové sítě. Opravdu chci, aby byly všechny relevantní informace zveřejněny na jednom místě, a to je možné na našich webových stránkách. Pro tyto účely vznikl první nezávislý zdroj, kde jsou publikovány recenze.

O nás

Služba zahájila svou činnost před 5 lety. Náš tým prakticky stál u počátků rozvoje podnikání v síti. Za tuto dobu se toho udělalo hodně a dnes tým pokračuje v rozšiřování sítě firem, internetových obchodů, zboží, služeb, produktů lékárenského řetězce a dalších zdrojů, o jejichž aktivity mají uživatelé zájem. Prostřednictvím využití informačního zdroje s uveřejněním recenzí si návštěvníci stránek vytvářejí objektivní dojem o činnosti konkrétní organizace, služby, produktu, produktu, což může ovlivnit parametry následného výběru.
Tým má zájem na co nejčestnějším a nejobjektivnějším posouzení práce zdrojů a firem. Z tohoto důvodu jsou materiály zveřejněné na stránce webu moderovány do 24 hodin. Uživatel si může být jistý, že podpora stránek neumožní nepřijatelné chování ze strany uživatelů, nepoctivé podvádění nebo downgrade zakoupeného zboží/služby.
Pozornost! Pokud máte nějaké dotazy, konfliktní situace, doporučujeme kontaktovat technickou podporu zdroje. Určitě Vám odpovíme a zvážíme Váš dotaz/situaci.

Náš týmPoslání

Hlavní účel služby:

  • Pomáhá uživatelům při rozhodování při výběru produktu/služby.
  • Seznámení s materiály, seznámení s recenzemi zakoupených produktů, zboží, služeb.

Tým webu pomáhá kontrolovat reputaci, sdílet osobní dojem z nákupu a upozornit uživatele na konkrétní situaci/problém. Uživatel má možnost zveřejňovat publikace, nahrávat obsah fotografií a videí, což bude považováno za skutečné potvrzení vlastnictví situace popsané v recenzi.
Na webu je denně zveřejňováno velké množství recenzí, které přispívají k vytvoření objektivního názoru na produkt/službu, společnosti atd. Technický personál sleduje aktualizace v síti a zdokonaluje službu, zlepšuje její vlastnosti a činí ji co nejpohodlnější co možná pro ty, kterým záleží na jejich vlastní pověsti.

Důvěřovat

Po dlouhou dobu existence se zdroj osvědčil pozitivně. Z tohoto důvodu je nedílnou součástí služby, že s námi usiluje o spolupráci více velkých a známějších organizací, o jejichž práci jsou uživatelům k dispozici aktuální informace. Oficiální zástupci zainteresovaných společností sledují parametry reputace a v případě konfliktních situací poskytují pomoc při jejich řešení v co nejkratším čase. Stránka nejen publikuje užitečné materiály, ale také umožňuje uživateli publikovat vlastní dojmy z toho, co vyzkoušel nebo zakoupil, což může být přínosem pro ty, kteří uvažují o nákupu / nákupu určitého zboží / služeb.

Pozor! Pokud máte nějaké dotazy, konfliktní situace, doporučujeme se na nás obrátit. Určitě vám odpovíme a zvážíme váš dotaz/situaci.