Co je Celleasy?

Celleasy je účinný prostředek v boji proti celulitidě. Tento jedinečný kosmetický přípravek zpomaluje proces stárnutí pokožky a působí jako regenerační obklad pro pokožku, na které se objevila celulitida.
Využití Celleasy vyžaduje integrovaný přístup k boji proti celulitidě. Kromě používání tohoto kosmetického přípravku se také doporučuje více se hýbat a omezit příjem sacharidů. Abyste dosáhli očekávaných výsledků, musíte změnit svůj jídelníček a udělat ho vyváženější. Chcete -li to provést, musíte snížit příjem soli a jíst více čerstvé zeleniny. Výsledkem tohoto komplexního přístupu bude pružná a hladká pokožka kolem stehen a hýždí.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že Celleasy není podvod.

Složení

Díky jedinečnému složení přináší Celleasy požadované výsledky. Obsahuje následující přísady:

 • Bavlněný olej. Tato složka je bohatá na kyseliny olejové, linolové a palmitové. Obsahuje také tokoferoly. Tato vlastnost bavlníkového oleje dodává séru antioxidační vlastnosti nezbytné pro boj s volnými radikály a zpomalení procesu stárnutí pokožky. Olej z bavlníkových semen obsahuje vitamín E. Díky tomu Celleasy pokožku hydratuje a vyživuje, dodává jí pružnost. Tento olej také pomáhá zmírnit zánět.
 • Citronový extrakt. Tato složka má antioxidační vlastnosti. Je určen k revitalizaci pokožky a boji proti volným radikálům. Extrakt z citronu minimalizuje poškození struktury pokožky, zajišťuje obnovu pokožky a odstranění celulitidy.
 • Kofein. Je zapotřebí ke stimulaci procesu lipolýzy a prevenci tvorby tukových usazenin. Kofein pomáhá zlepšit průtok v lymfatickém systému, eliminuje toxiny a zmírňuje otoky. Navíc má silné antioxidační vlastnosti.
 • Gotu Kola extrakt. Tato složka je určena ke zlepšení stavu pokožky na různých úrovních a také ke zvýšení syntézy kyseliny hyaluronové, elastinu a kolagenu. Poskytuje zvýšené napětí a hydrataci pokožky. Extrakt z Gotu Kola má protizánětlivé vlastnosti. Jeho přítomnost v séru umožňuje počítat s vyhlazováním pokožky, metabolizmem fibroblastů a posilováním cévních stěn.Díky tomuto extraktu je pokožka odolnější vůči celulitidě.
 • Extrakt z pálivé papriky. Obsahuje kapsaicin, který zahřívá pokožku. Tento extrakt spaluje tuky a zlepšuje průtok krve a činí pokožku pevnou, pružnou a odolnou proti poškození.
Informace - Celleasy
jméno výrobku Celleasy
Oficiální stránka www.Celleasy.cz
Cena 990Kč
Čas doručení 5-14 dní
Složení 100% přírodní. Ne droga
Recenze Pozitivní

Návod: Užívání

Doporučuje se používat sérum Celleasy každý den po dobu 4 týdnů. Aby se odstranila celulitida, snížila viditelnost strií a zdůraznila postava, musí být výrobek vetřen do problémových oblastí pokožky kruhovými masážními pohyby. Po aplikaci si ruce důkladně umyjte mýdlem a vodou.

Jak to funguje? Akce

Používání Celleasy vám umožňuje počítat s:

 • hloubková regenerace pokožky;
 • hydratace pokožky;
 • zrychlení pálení celulitidy;
 • zpomalení procesu stárnutí;
 • aby byla pokožka hladká, pevná, hedvábná a pružná;
 • Snížení pokrytí hýždí a stehen o 5 cm (průměrná hodnota za předpokladu pravidelného používání séra po dobu 4 týdnů).

Výhody a nevýhody

 • Potvrzeno lékaři
 • Odborníci radí
 • Názory populárních lidí

Indikace pro použití

Použití tohoto přípravku je doporučeno ženám, které trápí problémy jako „pomerančová kůra“, tukové usazeniny a znatelné strie na bocích a hýždích. Tento lék je určen pro ty, kteří chtějí odstranit celulitidu nebo zabránit jejímu vzniku. Kromě toho podporuje aktivní tvarování těla a výživu pokožky.

Kontraindikace

Celleasy nemá žádné kontraindikace. Může být použit v každém věku. Před prvním použitím byste se však měli ujistit, že nedochází k žádné alergické reakci na složky, které tvoří Celleasy.

Často kladené otázky

Má Celleasy nějaké vedlejší účinky?

Podle našich údajů a zpětné vazby od zákazníků, pokud jsou dodrženy indikace a kontraindikace, pak Celleasy nemá žádné zjevné vedlejší účinky.

Kde najdu oficiální web Celleasy?

Výrobce a oficiální web Celleasy naleznete na níže uvedeném odkazu.

Mohu si Celleasy koupit v lékárně?

Bohužel ne. Originální produkty zakoupíte pouze na stránkách výrobce, jedná se o jediného autorizovaného distributora.

Jak si mohu objednat Celleasy?

Pro objednávku stačí vyplnit oficiální formulář, zadat jméno, příjmení a mobilní telefon.

V jakých městech se prodává?

Celleasy se prodává ve všech městech České republiky.

Jak dlouho trvá doručení?

Doručení trvá v průměru 5–7 dní, ale může trvat až 14 dní.

Cena

990

Kde koupit Celleasy v češtině?

Dostupné v zemích čeština
K dostání v lékárně Ne
Dostupnost na Amazonu Ne
Celleasy si můžete koupit na oficiálních stránkách výrobce:

Alternativy

Hodnocení

Kvalita balení 4.6
Rychlost dodání 4.5
Charakteristika léku 5
Snadná aplikace 4.9
Cena 4.4
Účinnost léku 4.7
Struktura 4.3
Celkové hodnocení 4.6
Datum:
Datum změny:

Recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu Celleasy 4.4
4.4/5

Existují nějaké negativní recenze o Celleasy?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Celleasy.
4.8/5.00
S celulitidou bojuji téměř celý život. Vyzkoušel jsem mnoho produktů, ale opravdu pomohl pouze Celleasy. Každý den, kdy jsem ji aplikoval, jsem si všiml, jak se moje tělo stalo hladším a přitažlivějším.
4/5.00
Celulitida je problém, který může být relevantní v každém věku. Narazil jsem na ni ve 20 letech, hned po těhotenství. Moje stehna vypadala hrozně! Je dobré, že moje sestra doporučila Celleasy, který mi pomohl zbavit se hrozné volné kůže a zapomenout na celulitidu jako noční můra.
4.3/5.00
Nemám sklon k nadváze. Ale i po čtyřicítce se začala objevovat celulitida. Zkoušel jsem spoustu různých produktů, ale opravdu pomohlo jen sérum Celleasy. Měsíc používání pomohl snížit hýždě o 3 cm a boky o 4 cm!

Napsat recenzi