Co je Celleasy? - Recenze 2021. Jak užívat? Cena
Celleasy co je to?

Celleasy

Celleasy co je to?

Celleasy je účinný prostředek v boji proti celulitidě. Tento jedinečný kosmetický přípravek zpomaluje proces stárnutí pokožky a působí jako regenerační obklad pro pokožku, na které se objevila celulitida.
Využití Celleasy vyžaduje integrovaný přístup k boji proti celulitidě. Kromě používání tohoto kosmetického přípravku se také doporučuje více se hýbat a omezit příjem sacharidů. Abyste dosáhli očekávaných výsledků, musíte změnit svůj jídelníček a udělat ho vyváženější. Chcete -li to provést, musíte snížit příjem soli a jíst více čerstvé zeleniny. Výsledkem tohoto komplexního přístupu bude pružná a hladká pokožka kolem stehen a hýždí.

Informace - Celleasy
Jméno výrobku: Celleasy
Oficiální stránka www.Celleasy.cz
Cena Celleasy 990CZK
Podmínky skladování Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C.
Podmínky nákupu v lékárně Přes pult
Země: Česká republika
Dostupnost v lékárně ne
Dostupnost na Amazonu ne
Dodací lhůta 5-14 dní
Dostupnost k dispozici na oficiálních webových stránkách
Složení 100% přírodní. Není to droga
Zpětná vazba od uživatelů Pozitivní

Složení Celleasy

Díky jedinečnému složení přináší Celleasy požadované výsledky. Obsahuje následující přísady:

 • Bavlněný olej. Tato složka je bohatá na kyseliny olejové, linolové a palmitové. Obsahuje také tokoferoly. Tato vlastnost bavlníkového oleje dodává séru antioxidační vlastnosti nezbytné pro boj s volnými radikály a zpomalení procesu stárnutí pokožky. Olej z bavlníkových semen obsahuje vitamín E. Díky tomu Celleasy pokožku hydratuje a vyživuje, dodává jí pružnost. Tento olej také pomáhá zmírnit zánět.
 • Citronový extrakt. Tato složka má antioxidační vlastnosti. Je určen k revitalizaci pokožky a boji proti volným radikálům. Extrakt z citronu minimalizuje poškození struktury pokožky, zajišťuje obnovu pokožky a odstranění celulitidy.
 • Kofein. Je zapotřebí ke stimulaci procesu lipolýzy a prevenci tvorby tukových usazenin. Kofein pomáhá zlepšit průtok v lymfatickém systému, eliminuje toxiny a zmírňuje otoky. Navíc má silné antioxidační vlastnosti.
 • Gotu Kola extrakt. Tato složka je určena ke zlepšení stavu pokožky na různých úrovních a také ke zvýšení syntézy kyseliny hyaluronové, elastinu a kolagenu. Poskytuje zvýšené napětí a hydrataci pokožky. Extrakt z Gotu Kola má protizánětlivé vlastnosti. Jeho přítomnost v séru umožňuje počítat s vyhlazováním pokožky, metabolizmem fibroblastů a posilováním cévních stěn.Díky tomuto extraktu je pokožka odolnější vůči celulitidě.
 • Extrakt z pálivé papriky. Obsahuje kapsaicin, který zahřívá pokožku. Tento extrakt spaluje tuky a zlepšuje průtok krve a činí pokožku pevnou, pružnou a odolnou proti poškození.

Výhody

 • Potvrzeno lékaři
 • Odborníci radí
 • Názory populárních lidí

Pokyny: Jak používat Celleasy?

Doporučuje se používat sérum Celleasy každý den po dobu 4 týdnů. Aby se odstranila celulitida, snížila viditelnost strií a zdůraznila postava, musí být výrobek vetřen do problémových oblastí pokožky kruhovými masážními pohyby. Po aplikaci si ruce důkladně umyjte mýdlem a vodou.

Jak droga funguje?

Používání Celleasy vám umožňuje počítat s:

 • hloubková regenerace pokožky;
 • hydratace pokožky;
 • zrychlení pálení celulitidy;
 • zpomalení procesu stárnutí;
 • aby byla pokožka hladká, pevná, hedvábná a pružná;
 • Snížení pokrytí hýždí a stehen o 5 cm (průměrná hodnota za předpokladu pravidelného používání séra po dobu 4 týdnů).

Indikace pro použití

Použití tohoto přípravku je doporučeno ženám, které trápí problémy jako „pomerančová kůra“, tukové usazeniny a znatelné strie na bocích a hýždích. Tento lék je určen pro ty, kteří chtějí odstranit celulitidu nebo zabránit jejímu vzniku. Kromě toho podporuje aktivní tvarování těla a výživu pokožky.

Kontraindikace

Celleasy nemá žádné kontraindikace. Může být použit v každém věku. Před prvním použitím byste se však měli ujistit, že nedochází k žádné alergické reakci na složky, které tvoří Celleasy.

Recenze lékaře

Během desetiletí praxe jsem viděl mnoho různých produktů proti celulitidě. Ale Celleasy mohu označit pouze za skutečně účinný. Toto sérum vám umožní dosáhnout požadovaných výsledků během několika týdnů. Ale stojí za to udělat rezervaci - je účinná v kombinaci s aktivním životním stylem a vyváženou stravou.

Hodnocení zákazníků

S celulitidou bojuji téměř celý život. Vyzkoušel jsem mnoho produktů, ale opravdu pomohl pouze Celleasy. Každý den, kdy jsem ji aplikoval, jsem si všiml, jak se moje tělo stalo hladším a přitažlivějším.
Celulitida je problém, který může být relevantní v každém věku. Narazil jsem na ni ve 20 letech, hned po těhotenství. Moje stehna vypadala hrozně! Je dobré, že moje sestra doporučila Celleasy, který mi pomohl zbavit se hrozné volné kůže a zapomenout na celulitidu jako noční můra.
Nemám sklon k nadváze. Ale i po čtyřicítce se začala objevovat celulitida. Zkoušel jsem spoustu různých produktů, ale opravdu pomohlo jen sérum Celleasy. Měsíc používání pomohl snížit hýždě o 3 cm a boky o 4 cm!

Často kladené otázky

Kde najdu oficiální web Celleasy?

Na tomto odkazu najdete výrobce a oficiální stránky Celleasy

Mohu si koupit Celleasy v lékárně?

Bohužel ne. Můžete si koupit pouze originální výrobky na webových stránkách výrobce, to je jediný autorizovaný prodejce.

Jak mohu požádat o Celleasy?

Pro objednání stačí vyplnit oficiální formulář, zadat své jméno, příjmení a číslo mobilního telefonu. Zástupce společnosti, se kterým můžete požádat o informace, které vás zajímají, vás bude kontaktovat co nejdříve, aby potvrdil vaši objednávku, a během několika dní obdržíte produkt přímo u vás doma a platbu při dodání.

Ve kterých městech České republiky se prodává?

Celleasy se prodává ve všech městech České republiky. Můžete si objednat doručení na jakékoli místo, které vám vyhovuje.

Jak dlouho trvá doručení?

V průměru doručení trvá 5-7 dní, ale může to trvat až 14 dní.

Je Celleasy podvod?

Zkontrolovali jsme Celleasy a nenašli jsme žádné známky podvádění.

Existují nějaké negativní recenze o Celleasy?

Mezi českými kupujícími jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Celleasy .

Cena Celleasy

990CZK

Kde koupit Celleasy v České republice?

Alternativy

Hodnocení


Kvalita balení
4.6
Rychlost dodání
4.5
Vlastnosti léčiva
5
Snadná aplikace
4.9
Cena
4.4
Účinnost léku
4.7
Struktura
4.3
Celkové hodnocení
4.6
Datum psaní článku:
Close