RecenzeTop.cz

Co je Celleasy?

Celleasy je účinný prostředek v boji proti celulitidě. Tento jedinečný kosmetický přípravek zpomaluje proces stárnutí pokožky a působí jako regenerační obklad pro pokožku, na které se objevila celulitida.
Využití Celleasy vyžaduje integrovaný přístup k boji proti celulitidě. Kromě používání tohoto kosmetického přípravku se také doporučuje více se hýbat a omezit příjem sacharidů. Abyste dosáhli očekávaných výsledků, musíte změnit svůj jídelníček a udělat ho vyváženější. Chcete -li to provést, musíte snížit příjem soli a jíst více čerstvé zeleniny. Výsledkem tohoto komplexního přístupu bude pružná a hladká pokožka kolem stehen a hýždí.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že Celleasy není podvod.
Hodnocení zákazníků: 4.4
Autorské hodnocení: 4.6
Přečtěte si recenze zákazníků Zkontrolujte cenu

Jak to funguje? Akce

Charakteristika léku: 5
Účinnost léku: 4.7

Používání Celleasy vám umožňuje počítat s:

 • hloubková regenerace pokožky;
 • hydratace pokožky;
 • zrychlení pálení celulitidy;
 • zpomalení procesu stárnutí;
 • aby byla pokožka hladká, pevná, hedvábná a pružná;
 • Snížení pokrytí hýždí a stehen o 5 cm (průměrná hodnota za předpokladu pravidelného používání séra po dobu 4 týdnů).

Výhody a nevýhody

 • Potvrzeno lékaři
 • Odborníci radí
 • Názory populárních lidí

Návod: Užívání

Snadná aplikace: 4.9
Doporučuje se používat sérum Celleasy každý den po dobu 4 týdnů. Aby se odstranila celulitida, snížila viditelnost strií a zdůraznila postava, musí být výrobek vetřen do problémových oblastí pokožky kruhovými masážními pohyby. Po aplikaci si ruce důkladně umyjte mýdlem a vodou.
Informace - Celleasy
Název služby Celleasy
Oficiální stránka www.Celleasy.cz
Demo účet Volný
Měny účtu Česká koruna, dolary, eura
Ziskovost až 85%
Jazyk rozhraní česky, anglicky
Dostupné v zemích čeština

Složení

Kvalita balení: 4.6
Struktura: 4.3

Díky jedinečnému složení přináší Celleasy požadované výsledky. Obsahuje následující přísady:

 • Bavlněný olej. Tato složka je bohatá na kyseliny olejové, linolové a palmitové. Obsahuje také tokoferoly. Tato vlastnost bavlníkového oleje dodává séru antioxidační vlastnosti nezbytné pro boj s volnými radikály a zpomalení procesu stárnutí pokožky. Olej z bavlníkových semen obsahuje vitamín E. Díky tomu Celleasy pokožku hydratuje a vyživuje, dodává jí pružnost. Tento olej také pomáhá zmírnit zánět.
 • Citronový extrakt. Tato složka má antioxidační vlastnosti. Je určen k revitalizaci pokožky a boji proti volným radikálům. Extrakt z citronu minimalizuje poškození struktury pokožky, zajišťuje obnovu pokožky a odstranění celulitidy.
 • Kofein. Je zapotřebí ke stimulaci procesu lipolýzy a prevenci tvorby tukových usazenin. Kofein pomáhá zlepšit průtok v lymfatickém systému, eliminuje toxiny a zmírňuje otoky. Navíc má silné antioxidační vlastnosti.
 • Gotu Kola extrakt. Tato složka je určena ke zlepšení stavu pokožky na různých úrovních a také ke zvýšení syntézy kyseliny hyaluronové, elastinu a kolagenu. Poskytuje zvýšené napětí a hydrataci pokožky. Extrakt z Gotu Kola má protizánětlivé vlastnosti. Jeho přítomnost v séru umožňuje počítat s vyhlazováním pokožky, metabolizmem fibroblastů a posilováním cévních stěn.Díky tomuto extraktu je pokožka odolnější vůči celulitidě.
 • Extrakt z pálivé papriky. Obsahuje kapsaicin, který zahřívá pokožku. Tento extrakt spaluje tuky a zlepšuje průtok krve a činí pokožku pevnou, pružnou a odolnou proti poškození.

Často kladené otázky

Mohu vybrat peníze z webu Celleasy?

Ano, samozřejmě. Peníze můžete vybrat jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

Jaký je minimální vklad na Celleasy?

Minimální vklad na Celleasy je 250 $.

Alternativy

Jméno výrobkuAutorské hodnoceníHodnocení zákazníků
Celleasy 4.6 4.4
Slimcaps 4.6 4.6
Lipofix 4.3 4.2

Indikace pro použití

Použití tohoto přípravku je doporučeno ženám, které trápí problémy jako „pomerančová kůra“, tukové usazeniny a znatelné strie na bocích a hýždích. Tento lék je určen pro ty, kteří chtějí odstranit celulitidu nebo zabránit jejímu vzniku. Kromě toho podporuje aktivní tvarování těla a výživu pokožky.

Kontraindikace

Celleasy nemá žádné kontraindikace. Může být použit v každém věku. Před prvním použitím byste se však měli ujistit, že nedochází k žádné alergické reakci na složky, které tvoří Celleasy.

Recenze od lékaře

Během desetiletí praxe jsem viděl mnoho různých produktů proti celulitidě. Ale Celleasy mohu označit pouze za skutečně účinný. Toto sérum vám umožní dosáhnout požadovaných výsledků během několika týdnů. Ale stojí za to udělat rezervaci - je účinná v kombinaci s aktivním životním stylem a vyváženou stravou.

Cena

Cena: 4.4

Celleasy se prodává na oficiálních stránkách za cenu 990

Kde koupit Celleasy v češtině?

Rychlost dodání: 4.5
Datum:
Datum změny:

Zákaznické recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu Celleasy:
4.4 / 5

Existují nějaké negativní recenze o Celleasy?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Celleasy.
Pozornost, pozor na padělky! Zákazníkům se doporučuje nakupovat na oficiálních stránkách
S celulitidou bojuji téměř celý život. Vyzkoušel jsem mnoho produktů, ale opravdu pomohl pouze Celleasy. Každý den, kdy jsem ji aplikoval, jsem si všiml, jak se moje tělo stalo hladším a přitažlivějším.
Celulitida je problém, který může být relevantní v každém věku. Narazil jsem na ni ve 20 letech, hned po těhotenství. Moje stehna vypadala hrozně! Je dobré, že moje sestra doporučila Celleasy, který mi pomohl zbavit se hrozné volné kůže a zapomenout na celulitidu jako noční můra.
Nemám sklon k nadváze. Ale i po čtyřicítce se začala objevovat celulitida. Zkoušel jsem spoustu různých produktů, ale opravdu pomohlo jen sérum Celleasy. Měsíc používání pomohl snížit hýždě o 3 cm a boky o 4 cm!

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat