RecenzeTop.cz

Co je eToro? Použitý? Pravda nebo lež

Servisní informace
NázeveToro
Oficiální webwww.eToro.cz
Metody vkladu a výběruKreditní karta, Neteller, Web Money, BitCoin, eWallet
Ukázkové účtyOtevřete demo ZDARMA
Zaplatit97%
Druhy podporyE-mail, chat
JazykČesky

Broker eToro je inovativní, oblíbený a důvěryhodný makléř CFD, který poskytuje své služby od roku 2007. EToro získalo důvěru milionů lidí na celém světě z přibližně 200 zemí. Je to jeden z hlavních hráčů na finančních trzích a jeho konkrétní značka je příslibem kvalitních řešení.

Systém eToro je intuitivní, inovativní bezpečný a poskytuje nízké poplatky. Důvod a na tomto zprostředkovateli však staví to, co je platforma sociálního obchodování eToro. Zprostředkovatel umožňuje svým uživatelům replikovat obchody jiných prodejců, což přesně vysvětluje, proč mohou být ziskoví i uživatelé bez znalosti investování. Tento typ obchodního kopírování je známý jako obchodování.

eToro - Recenze produktu
Co je eToro?

Zkontrolujte datum vydání:

Do recenze byly přidány nové informace:

RobotOceněníZvláštnostRegistrace
eToro
Nejlepší rozhodnutí
 • 88% míra zisku – není podvod
 • $ / € 250 Min Vklad
 • Přijmout debetní a kreditní kartu

Je eToro skutečný nebo podvod? – Podvod nebo odkaz?

EToro samozřejmě není jediným agentem nabízejícím obchodování, které je sociální, ale je to mezi spotřebiteli. Kromě kopírování prodejců eToro můžete samozřejmě také obchodovat za sebe.

 • Pro obchodování s eToro nemusíte stahovat a instalovat žádné aplikace, protože eToro funguje na synoptické platformě. Jejich platforma není intuitivní, ale rychle a dostupná v celých variantách pro Android spolu s iOS.

 • Systém eToro poskytuje obchodování se stovkami nebo dokonce tisíci akcií, které přirozeně zahrnují akcie kryptoměny, indexy a další. Můžete vidět informace o každém aktivu, což jsou například aktuální grafy cen s parametry, technické indexy a grafické nástroje.

Jak se připojím k eToro aplikaci? Jak se zaregistrovat?

 1. V oblasti výběru peněz na eToro není nic složitého. Dodané peníze můžete získat přímo na vaši kreditní kartu (bankovní účet), účet PayPal nebo bankovním převodem.

 2. Pro uložení je možné použít přesně tyto postupy. Ale buďte opatrní, každá strategie má svá vlastní pravidla.

 3. Musíte mít k dispozici hotovost, kterou chcete čerpat z účtu. V některých otevřených polohách jej nelze zajistit.

 4. Váš účet musí být potvrzen (můžete to zjistit ze zelené zaškrtnutí na vašem profilu). Pokud nejsou ověřeny, musí být poskytnuty vaše identifikační soubory.
 5. Můžete zjistit, jak to udělat.
  Minimální částka pro výběr je 50 USD.

Jak funguje eToro? Je v bezpečí eToro?

Způsob, jak vložit hotovost do eToro? V poslední době dochází k mnoha změnám v pravidlech pro rezidua eToro. Makléř v relativně krátké době několikrát klesl na minimální hodnotu vkladu a zvýšil se. Hlavní důvod ? EToro je v roce 2017 nesmírně populární a platforma se rozhodla udržet kvalitu nabízených služeb, aby zvýšila svůj vklad.

Pár týdnů poté eToro snížilo svůj zbytek. Vklady se tedy zvýšily z 50 $ na 100 $ na 200 $, 400 $, a také v lednu 2018 byl minimální vklad 500 $.

V současné době bude vklad nastaven na 200 USD a také minimální hodnota jedné transakce je 25. Můžete použít klasické způsoby platby k uložení peněz na eToro, včetně kreditních karet, bankovního převodu, Skrill (kontrola skrill), PayPal a mnohem více . Shromáždění metod vkladu a výběru jsou objeveny na webových stránkách agenta.

Registrace – Otevřít účet. Oficiální stránky v České republice – App a APK

Často kladené otázky

eToro är en hoax?
Nej, eToro är inte ett hoax. Vi har kontrollerat den här tjänsten och den uppfyller alla standarder för kvalitetstjänster för vinst.
Hur registrerar jag sig i eToro?
För att göra detta, gå till den officiella webbplatsen och fyll i dina uppgifter. Efter det kan du använda webbplatsen
Hur mycket kan du tjäna i eToro?
För alla användare varierar vinsten, men den genomsnittliga procentuella lönsamheten är 97%.
Hur börjar jag tjäna pengar i eToro?
För att göra detta, registrera dig på webbplatsen, sätt in pengar på kontot och aktivera handel. När du har gjort en vinst kan du ta ut pengar till ditt konto.

Datum zveřejnění přezkumu: January 11, 2020

Recenze. Diskuze. Fórum. Zkušenosti.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *