Co je eToro?

Broker eToro je inovativní, oblíbený a důvěryhodný makléř CFD, který poskytuje své služby od roku 2007. EToro získalo důvěru milionů lidí na celém světě z přibližně 200 zemí. Je to jeden z hlavních hráčů na finančních trzích a jeho konkrétní značka je příslibem kvalitních řešení.

Systém eToro je intuitivní, inovativní bezpečný a poskytuje nízké poplatky. Důvod a na tomto zprostředkovateli však staví to, co je platforma sociálního obchodování eToro. Zprostředkovatel umožňuje svým uživatelům replikovat obchody jiných prodejců, což přesně vysvětluje, proč mohou být ziskoví i uživatelé bez znalosti investování. Tento typ obchodního kopírování je známý jako obchodování.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že eToro není podvod.

EToro samozřejmě není jediným agentem nabízejícím obchodování, které je sociální, ale je to mezi spotřebiteli. Kromě kopírování prodejců eToro můžete samozřejmě také obchodovat za sebe.

Pro obchodování s eToro nemusíte stahovat a instalovat žádné aplikace, protože eToro funguje na synoptické platformě. Jejich platforma není intuitivní, ale rychle a dostupná v celých variantách pro Android spolu s iOS.

Systém eToro poskytuje obchodování se stovkami nebo dokonce tisíci akcií, které přirozeně zahrnují akcie kryptoměny, indexy a další. Můžete vidět informace o každém aktivu, což jsou například aktuální grafy cen s parametry, technické indexy a grafické nástroje.

Informace - eToro
Název služby eToro
Oficiální stránka www.eToro.cz
Demo účet Volný
Měny účtu Česká koruna, dolary, eura
Ziskovost až 85%
Jazyk rozhraní česky, anglicky
Dostupné v zemích čeština

Návod: Užívání

V oblasti výběru peněz na eToro není nic složitého. Dodané peníze můžete získat přímo na vaši kreditní kartu (bankovní účet), účet PayPal nebo bankovním převodem. Pro uložení je možné použít přesně tyto postupy. Ale buďte opatrní, každá strategie má svá vlastní pravidla. Musíte mít k dispozici hotovost, kterou chcete čerpat z účtu. V některých otevřených polohách jej nelze zajistit. Váš účet musí být potvrzen (můžete to zjistit ze zelené zaškrtnutí na vašem profilu). Pokud nejsou ověřeny, musí být poskytnuty vaše identifikační soubory. Můžete zjistit, jak to udělat. Minimální částka pro výběr je 50 USD.

Jak to funguje? Akce

Způsob, jak vložit hotovost do eToro? V poslední době dochází k mnoha změnám v pravidlech pro rezidua eToro. Makléř v relativně krátké době několikrát klesl na minimální hodnotu vkladu a zvýšil se. Hlavní důvod ? EToro je v roce 2017 nesmírně populární a platforma se rozhodla udržet kvalitu nabízených služeb, aby zvýšila svůj vklad.

Pár týdnů poté eToro snížilo svůj zbytek. Vklady se tedy zvýšily z 50 $ na 100 $ na 200 $, 400 $, a také v lednu 2018 byl minimální vklad 500 $.

V současné době bude vklad nastaven na 200 USD a také minimální hodnota jedné transakce je 25. Můžete použít klasické způsoby platby k uložení peněz na eToro, včetně kreditních karet, bankovního převodu, Skrill (kontrola skrill), PayPal a mnohem více . Shromáždění metod vkladu a výběru jsou objeveny na webových stránkách agenta.

Často kladené otázky

Mohu vybrat peníze z webu eToro?

Ano, samozřejmě. Peníze můžete vybrat jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

Jaký je minimální vklad na eToro?

Minimální vklad na eToro je 250 $.

Zaregistrujte se eToro v češtině

Alternativy

Hodnocení

Bezpečnost 4.7
Podpěra 4.6
Pověst 4.6
Možnosti platby 5
Uživatelská zkušenost 4.5
Ziskovost 4.8
Snadné použití 4.3
Celkové hodnocení 4.6
Datum:
Datum změny:

Recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu eToro 4.6
4.6/5

Existují nějaké negativní recenze o eToro?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na eToro.
4.9/5.00
4.8/5.00
4/5.00

Napsat recenzi