RecenzeTop.cz

Co je Femixal?

Femixal je doplněk stravy zaměřený na odstranění problémů s močovým systémem. Produkt je populární jak v Rusku, tak v zahraničí. Vzhledem k léčivým vlastnostem léčivých rostlin je možné zabránit rozvoji patologií v oblasti urologie.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že Femixal není podvod.
Hodnocení zákazníků: 4.8
Autorské hodnocení: 4.8
Přečtěte si recenze zákazníků Zkontrolujte cenu

Jak to funguje? Akce

Charakteristika léku: 4.6
Účinnost léku: 5

Femixal je lék, který pomáhá rychle zmírnit nepříjemné příznaky, zbavit se nemoci a obnovit zdraví. Zlepšení probíhá rychle. Terapie pomocí doplňků stravy je pro lidský organismus bezpečná. Při včasné léčbě se budete cítit lépe. V průběhu užívání je nemoc eliminována a nevrací se. Výhoda Femixalu je následující:

 • složitost práce aktivních prvků;
 • žádný návykový účinek;
 • příležitosti pro léčbu a prevenci patologií;
 • přírodní složení;
 • kompatibilita s antibiotiky, diuretiky, úleva od bolesti;
 • náklady.

Doplněk stravy má univerzální použití. Mohou se s ním léčit muži i ženy. Během léčby nedojde k žádné alergické reakci. Bolestivá sekrece fyziologické tekutiny je rychle eliminována.

Výhody a nevýhody

 • Nízká cena
 • Odborníci radí
 • Přírodní složení

Návod: Užívání

Snadná aplikace: 5
Femixal je lék, který se musí užívat několik tobolek denně. Látka zmírňuje mimovolní močení po dobu 45 dnů. V případě potřeby lze program opakovat.
Informace - Femixal
Název služby Femixal
Oficiální stránka www.Femixal.cz
Demo účet Volný
Měny účtu Česká koruna, dolary, eura
Ziskovost až 85%
Jazyk rozhraní česky, anglicky
Dostupné v zemích čeština

Složení

Kvalita balení: 4.9
Struktura: 4.3

Femixal neobsahuje chemické ani syntetické látky, proto komplexní užívání dle návodu nevede k nežádoucím účinkům ani návyku. Látka obsahuje tři aktivní složky:

 • Brusinka čtyřlistá. Má antimikrobiální, protizánětlivé, diuretické účinky, tiší žízeň. Pomáhá stimulovat pankreatickou sekreci, zvyšuje motilitu střev a odstraňuje odpad a toxiny z těla.
 • D-manóza. Látka může být užitečná v boji proti infekcím močových cest. Působí tak, že zabraňuje ulpívání bakterií na stěnách močových cest. Bakterie, které způsobují infekce, se obvykle přichytí na povrch sliznice močového měchýře. D-manóza přitahuje mikroorganismy a vytváří vrstvu na stěnách močových cest.
 • Kořen pampelišky. Má močopudné vlastnosti, to znamená schopnost zvýšit tvorbu a vylučování moči z těla. Tato vlastnost může být zvláště užitečná při léčbě nekontrolovaného močení.

Díky kombinaci přírodních složek rychle pomáhá vyrovnat se s problémem mimovolního močení, bez ohledu na základní příčiny.

Často kladené otázky

Mohu vybrat peníze z webu Femixal?

Ano, samozřejmě. Peníze můžete vybrat jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

Jaký je minimální vklad na Femixal?

Minimální vklad na Femixal je 250 $.

Alternativy

Jméno výrobkuAutorské hodnoceníHodnocení zákazníků
Femixal 4.8 4.8
UrinoFix 4.5 4.5
Cystenon 4.5 4.7

Indikace pro použití

Femixal je indikován pro časté nutkání vyprázdnit močový měchýř, bolestivý pocit, pocit pálení. Lék je nepostradatelný, pokud není možné udržet výtok při kýchání, kašli nebo námaze. Doplněk stravy je nutný při pocitu tíhy v podbřišku, snížené kvalitě kontroly výdeje moči ze svěračů močové trubice a častém nočním vstávání na toaletu.

Kontraindikace

Femixal je kontraindikován během těhotenství a kojení. Nelze jej použít, pokud jste přecitlivělí na složky. Pokud se objeví akutní alergické reakce a nežádoucí účinky, musíte přestat užívat doplněk stravy.

Recenze od lékaře

Doporučuji Femixal na časté močení. Pacienti za mnou často přicházejí s problémem uvolnění obsahu močového měchýře při kýchání nebo kašli. Produkt je univerzální. Je bezpečný, skládá se z přírodních složek a nemá žádné kontraindikace. Často ho předepisuji svým pacientům, protože nezpůsobuje alergické reakce ani závažné vedlejší účinky. Moji pacienti říkají, že po cyklu užívání nepociťují žádné nepříjemné pocity v žaludku a jít na toaletu přináší úplnou úlevu.

Cena

Cena: 4.7

Femixal se prodává na oficiálních stránkách za cenu 990

Kde koupit Femixal v češtině?

Rychlost dodání: 4.8
Datum:

Zákaznické recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu Femixal:
4.8 / 5

Existují nějaké negativní recenze o Femixal?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Femixal.
Pozornost, pozor na padělky! Zákazníkům se doporučuje nakupovat na oficiálních stránkách
Nikdy jsem se nesetkal s problémem úniku moči při smíchu nebo kašli, dokud jsem jednoho dne nezjistil, že mám mokré kalhoty. Byl jsem se svým problémem u urologa. Doporučil mi zkusit Femixal. Po běhu používání problém zmizel.
Před dvěma týdny jsem začal často běhat na záchod, i když jsem nepociťoval žádné bolestivé pocity jako při cystitidě. Problém se začal objevovat i v noci. Šel jsem na komplexní vyšetření. Nebyly zjištěny žádné infekce. Udělal jsem ultrazvuk. Ukázalo se, že mám slabý močový měchýř. Na zpevnění jeho stěn mi byl předepsán Femixal. Po měsíci užívání jsem se cítil lépe.
Dříve jsem nemohl normálně chodit. Mám silnou touhu, jdu na záchod, vypustím pár kapek moči a je to. Po 20 minutách postup opakuji znovu. Vyzkoušel jsem všechny babiččiny léky a lidové metody. Pomohl až Femixal.

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat