1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Follicle Rx co je to?

Follicle Rx je inovativní vývoj vědců určený k obnově vlasů. Produkt účinně a bezpečně posiluje jejich strukturu, zlepšuje jejich vzhled a zabraňuje vypadávání vlasů. K dispozici ve formě tobolek. Zaručuje vynikající výsledek za krátkou dobu.

Informace
Jméno výrobku: Follicle Rx
Oficiální stránka www.Follicle Rx.cz
Cena 990CZK
Podmínky skladování Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C.
Podmínky nákupu v lékárně Přes pult
Způsob platby Po obdržení
Země Česká republika
Dostupnost v lékárně Jsou dostupné
Dostupnost na Amazonu: ne
Dodací lhůta: 5-14 dní
Dostupnost: k dispozici na oficiálních webových stránkách
Složení: 100% přírodní. Není to droga
Zpětná vazba od uživatelů: Pozitivní

Výhody

Potvrzeno lékaři
Přírodní složení
Názory populárních lidí

Složení Follicle Rx

Lék obsahuje následující složky:

  • Vitamin B5 - podporuje dobré vstřebávání dalších živin, posiluje vlasy a pomáhá jim rychleji růst. Působí blahodárně na vlasové folikuly a léčí pokožku hlavy, zvlhčuje ji a vyživuje. Složka odstraňuje lupiny, eliminuje svědění a další nepříjemné pocity. Kromě toho odstraňuje škodlivé látky a ucpává póry.
  • Extrakt z přesličky. Poskytuje vlasům sílu a zdravý lesk, vyrovnává jejich barvu, posiluje jejich strukturu a po barvení má regenerační účinek. Vlasy získají krásný objem, pružnost a pevnost. Tato složka obsahuje velké množství křemíku, který přispívá ke zrychlení růstu vlasů.
  • Kyselina para-aminobenzoová. Snižuje negativní účinky UV záření a životního prostředí, zpomaluje proces stárnutí, spolu s dalšími složkami ve složení účinněji působí a zvyšuje jejich účinek.
  • Biotin. Blahodárně působí na pokožku hlavy, zlepšuje krevní oběh, eliminuje odlupování a suchost, odstraňuje vlasové části, nasycuje buňky kyslíkem, zvyšuje pevnost vlasové linie.

Pokyny: Jak používat?

Lék by měl být užíván ve 2 fázích. V první fázi se doporučuje užívat 2 kapsle denně ráno a večer půl hodiny před jídlem po dobu jednoho měsíce. Druhá fáze trvá od 1 do 3 měsíců, v závislosti na stavu vlasů. Během tohoto období musíte užít 1 tobolku půl hodiny před jídlem.

Jak droga funguje?

Folikul Rx působí komplexně, zlepšuje nejen vzhled vlasů, ale také pozitivně působí na pokožku hlavy. Nejprve má produkt léčivý účinek na vlasové folikuly, aby stimuloval růst zdravých vlasů. Již v prvních dnech používání dochází k výrazným vylepšením - vlasy jsou silnější a méně se prolévají. Účinné látky pronikají do hloubky, podporují přirozenou produkci kolagenu a elastinu, urychlují metabolismus, normalizují fungování mazových žláz a udržují nezbytnou rovnováhu vlhkosti, díky čemuž jsou vlasy zdravé a hedvábné.

Často kladené otázky

Kde najdu oficiální web Follicle Rx?

Na tomto odkazu najdete výrobce a oficiální stránky Follicle Rx.

Mohu si koupit Follicle Rx v lékárně?

Bohužel ne. Můžete si koupit pouze originální výrobky na webových stránkách výrobce, to je jediný autorizovaný prodejce.

Jak mohu požádat o Follicle Rx?

Pro objednání stačí vyplnit oficiální formulář, zadat své jméno, příjmení a číslo mobilního telefonu. Zástupce společnosti, se kterým můžete požádat o informace, které vás zajímají, vás bude kontaktovat co nejdříve, aby potvrdil vaši objednávku, a během několika dní obdržíte produkt přímo u vás doma a platbu při dodání.

Ve kterých městech České republiky se prodává?

Follicle Rx se prodává ve všech městech České republiky. Můžete si objednat doručení na jakékoli místo, které vám vyhovuje.

Jak dlouho trvá doručení?

V průměru doručení trvá 5-7 dní, ale může to trvat až 14 dní.

Je Follicle Rx podvod?

Zkontrolovali jsme Follicle Rx a nenašli jsme žádné známky podvádění.

Existují nějaké negativní recenze o Follicle Rx?

Mezi českými kupujícími jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Follicle Rx.

Kde koupit v České republice?

Datum psaní článku:

Alternativy