1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (No Ratings Yet)
Loading...

Genbrain co je to?

Genbrain je nejnovější vývoj vědců, jehož cílem je zlepšit paměť a oživit mozkovou činnost. Četné studie a pozitivní recenze od spotřebitelů naznačují účinnost a bezpečnost produktu.

Informace
Jméno výrobku: Genbrain
Oficiální stránka www.Genbrain.cz
Cena 990CZK
Podmínky skladování Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C.
Podmínky nákupu v lékárně Přes pult
Způsob platby Po obdržení
Země Česká republika
Dostupnost v lékárně Jsou dostupné
Dostupnost na Amazonu: ne
Dodací lhůta: 5-14 dní
Dostupnost: k dispozici na oficiálních webových stránkách
Složení: 100% přírodní. Není to droga
Zpětná vazba od uživatelů: Pozitivní

Výhody

Rychlé odeslání
Nízká cena
Potvrzeno lékaři
Odborníci radí

Složení Genbrain

Droga obsahuje přírodní složky:

  • Gingko biloba. Známá součást, která se často nachází v různých vylepšovačích paměti. Tato látka činí tělo odolnějším, má příznivý vliv na stav mozku. Přísada zlepšuje koncentraci, zlepšuje náladu.
  • Bacopa Monier. Pozitivně působí na funkci mozku, normalizuje duševní činnost, pomáhá analyzovat získané informace, urychluje syntézu bílkovin v mozkových buňkách a příznivě působí na paměť.
  • Acetyl L-karnitin. Tento přírodní antioxidant má pozitivní vliv na duševní výkon, koncentraci a paměť, snižuje hladinu stresu a má pozitivní vliv na náladu.
  • Vinpocetin. Rozšiřuje krevní cévy, zlepšuje krevní oběh v mozku, vyživuje jeho tkáně, snižuje krevní tlak, snižuje viskozitu krve, je vynikajícím antioxidantem a neuroprotektorem.

V přípravku nejsou žádné škodlivé chemikálie.

Pokyny: Jak používat?

Genbrain se doporučuje užívat 1 tobolku denně před snídaní s velkou sklenicí čisté neperlivé vody. Během léčby je nutné dodržovat pitný režim. Po 2–3 týdnech lze dávku zvýšit na 2 tobolky.

Jak droga funguje?

Po zahájení užívání drogy je pozorována stimulace mozkové činnosti, člověk je pozorný, jeho paměť se výrazně zlepšuje, zbavuje se roztržitosti. Nástroj má pozitivní vliv na náladu, uvolňuje stres, zlepšuje krevní oběh v mozku a nasycuje ho kyslíkem.
Droga je ideální pro lidi, kteří se věnují duševní práci. Pomáhá studentům rychle a snadno si zapamatovat a asimilovat velké množství informací.Genbrain nemá žádné kontraindikace, nezpůsobuje vedlejší účinky a závislost. V některých případech je možná nesnášenlivost vůči jednotlivým složkám, které tvoří produkt. Pozitivní výsledek přetrvává po dlouhou dobu. Lék je schválen odborníky, může být použit pro terapeutické a profylaktické účely.

Často kladené otázky

Kde najdu oficiální web Genbrain?

Na tomto odkazu najdete výrobce a oficiální stránky Genbrain.

Mohu si koupit Genbrain v lékárně?

Bohužel ne. Můžete si koupit pouze originální výrobky na webových stránkách výrobce, to je jediný autorizovaný prodejce.

Jak mohu požádat o Genbrain?

Pro objednání stačí vyplnit oficiální formulář, zadat své jméno, příjmení a číslo mobilního telefonu. Zástupce společnosti, se kterým můžete požádat o informace, které vás zajímají, vás bude kontaktovat co nejdříve, aby potvrdil vaši objednávku, a během několika dní obdržíte produkt přímo u vás doma a platbu při dodání.

Ve kterých městech České republiky se prodává?

Genbrain se prodává ve všech městech České republiky. Můžete si objednat doručení na jakékoli místo, které vám vyhovuje.

Jak dlouho trvá doručení?

V průměru doručení trvá 5-7 dní, ale může to trvat až 14 dní.

Je Genbrain podvod?

Zkontrolovali jsme Genbrain a nenašli jsme žádné známky podvádění.

Existují nějaké negativní recenze o Genbrain?

Mezi českými kupujícími jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Genbrain.

Kde koupit v České republice?

Datum psaní článku:

Alternativy