Co je Normadex?

Normadex je bezpečný a účinný čistič parazitů. Ničí všechny druhy parazitů a odstraňuje produkty jejich životně důležité činnosti z tkání. Po přijetí se metabolické procesy normalizují a přirozená imunita se zvyšuje. Normadex Parasite Remedy je schválen WHO a je 100% účinný.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že Normadex není podvod.

Složení

Složení léčiva zahrnuje přírodní složky, které nemají žádné vedlejší účinky. Seznam účinných látek:

 • Extrakt z bobkového listu ničí parazity a patogenní bakterie. Pomáhá odstraňovat nahromaděné toxiny z tkání. Po detoxikaci se obnoví zdravý tonus organismu a zlepší se imunita.
 • Extrakt z vlašských ořechů má jedinečné chemické složení. Obsahuje biologicky aktivní látky, které ničí parazity a obnovují poškozené buňky.
 • Extrakt z kořene pampelišky pomáhá tělu rychleji se zotavit po odčervení. Obsahuje triterpenové kyseliny, které léčí záněty a zabíjejí bakterie.
 • Vitamin D tonizuje tělo a normalizuje metabolismus. Stimuluje růst nových buněk, které nahrazují poškozené, zlepšuje náladu a posiluje imunitu.
 • Vitamin B12 se podílí na tvorbě nových červených krvinek, čistí tělo od cholesterolu a dalších škodlivých látek a normalizuje činnost nervové soustavy.
Informace - Normadex
jméno výrobku Normadex
Oficiální stránka www.Normadex.cz
Cena 990Kč
Čas doručení 5-14 dní
Složení 100% přírodní. Ne droga
Recenze Pozitivní

Návod: Užívání

Lék proti parazitům Normadex se dodává ve formě kapslí. Pro pročištění organismu užívejte 1 kapsli denně. Po užití kapslí je třeba vypít vodu. Délka kurzu: 20 dní.

Jak to funguje? Akce

Kombinace přírodních extraktů ničí helminty, giardie a další druhy parazitů v různých orgánech. Rozdíl mezi Normadexem a jinými léky je v tom, že působí nejen na helminty ve střevech. Účinné složení odstraňuje parazity ze všech orgánů a tkání. Droga má mírný laxativní účinek.
Komponenty obsažené ve složení detoxikují tělo. Přírodní extrakty léčí záněty tkání, zlepšují trávení, normalizují vylučování žluči a moči. V důsledku toho se metabolismus normalizuje a imunita se zlepšuje, což pomáhá předcházet opětovné infekci.
Účinnost Normadexu byla prokázána klinickými studiemi. Po skončení kurzu 100 % účastníků experimentu prošlo negativními testy na přítomnost parazitů. 97 % subjektů uvedlo normalizaci trávení a zlepšení pohody. 82 % účastníků se vyléčilo z kožních onemocnění způsobených infekcí parazity a 74 % subjektů se zbavilo papilomů.

Výhody a nevýhody

 • Rychlé odeslání
 • Potvrzeno lékaři
 • Přírodní složení
 • Recenze v médiích

Indikace pro použití

Normadex můžete užívat, pokud váš lékař potvrdí napadení parazity. Působí na všechny druhy parazitů, takže na konkrétní diagnóze nezáleží. Lék můžete užívat pro prevenci, pokud máte podezření na infekci nepřímými příznaky. Co může naznačovat přítomnost parazitů v těle:
 • špatný dech;
 • bílý povlak na jazyku;
 • poruchy trávení (zácpa, průjem);
 • kožní onemocnění: dermatitida, ekzém, vyrážka;
 • vzhled nových papilomů a mateřských znamének;
 • rychlá únava;
 • chronická únava.
Profylaxi Normadexem byste měli zahájit, pokud máte alespoň jeden příznak, který může naznačovat infekci parazity.

Kontraindikace

Normadex Parasite Remedy je 100% přírodní ingredience. Složení je zcela bezpečné, nemá žádné vedlejší účinky. Bezpečnost léku je potvrzena na základě výsledků klinických studií.

Často kladené otázky

Má Normadex nějaké vedlejší účinky?

Podle našich údajů a zpětné vazby od zákazníků, pokud jsou dodrženy indikace a kontraindikace, pak Normadex nemá žádné zjevné vedlejší účinky.

Kde najdu oficiální web Normadex?

Výrobce a oficiální web Normadex naleznete na níže uvedeném odkazu.

Mohu si Normadex koupit v lékárně?

Bohužel ne. Originální produkty zakoupíte pouze na stránkách výrobce, jedná se o jediného autorizovaného distributora.

Jak si mohu objednat Normadex?

Pro objednávku stačí vyplnit oficiální formulář, zadat jméno, příjmení a mobilní telefon.

V jakých městech se prodává?

Normadex se prodává ve všech městech České republiky.

Jak dlouho trvá doručení?

Doručení trvá v průměru 5–7 dní, ale může trvat až 14 dní.

Cena

990

Kde koupit Normadex v češtině?

Dostupné v zemích čeština
K dostání v lékárně Ne
Dostupnost na Amazonu Ne
Normadex si můžete koupit na oficiálních stránkách výrobce:

Alternativy

Hodnocení

Kvalita balení 4.7
Rychlost dodání 4.6
Charakteristika léku 4.6
Snadná aplikace 5
Cena 4.5
Účinnost léku 4.8
Struktura 4.3
Celkové hodnocení 4.6
Datum:

Recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu Normadex 4.4
4.4/5

Existují nějaké negativní recenze o Normadex?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Normadex.
4.4/5.00
Nakazil jsem se helminty, když jsem jel na dovolenou do Indie. Po návratu z dovolené mě začalo bolet břicho, hlava a to nejnepříjemnější - zácpa. V noci jsem se často budila a přes den jsem se cítila přetížená. Terapeut mi poradil, abych se nechal vyšetřit na parazity, a když se výsledky vrátily, doporučil mi vzít Normadex. V prvním týdnu užívání jsem se cítil mnohem lépe a na konci kurzu příznaky úplně zmizely.
4.2/5.00
Lékaři mi dlouho nemohli stanovit správnou diagnózu. Stěžoval jsem si na extrémní únavu a bolesti hlavy. Ale testy, které mi byly předepsány, ukázaly, že s tělem je vše v pořádku. Nikdo na naší klinice nevěděl, že tento příznak může naznačovat napadení parazity. Četl jsem o tom na internetu, podstoupil testy na soukromé klinice a moje podezření se potvrdilo. Objednal jsem si Normadex bez lékařského předpisu a již ve druhém týdnu kurzu jsem cítil účinek. O měsíc později jsem znovu prošel testy a byly čisté!
4.7/5.00
Normadex beru preventivně, abych se vyhnul parazitům. Bydlím ve svém domě za městem, hodně se věnuji zahradničení a zahradničení. Často chodím do lesa, včetně pikniku s přáteli. Dvě kočky samy doma. V takových podmínkách je snadné se nakazit parazity, bez ohledu na to, jak dobře si myjete ruce. Proto jednou za 2-3 měsíce piji Normadex v kurzu a cítím se dobře.

Napsat recenzi