Co je Ostevit?

Ostevit – je evropský přípravek používaný při bolestech kloubů. Přípravek rychle ulevuje od bolesti, pomáhá snižovat zánět, zlepšuje pohyblivost kloubů, složení nedráždí a nemá prakticky žádné kontraindikace. Přípravek bojuje proti téměř všem známým onemocněním kloubů a přilehlých šlach.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že Ostevit není podvod.

Složení

Mast Ostevit obsahuje pouze přírodní složky, jako je kaštan koňský, kofein, ginkgo, kapsaicin a další. Mast proto prakticky nevyvolává alergické reakce a je vhodná prakticky pro všechny lidi všech věkových kategorií.

Informace - Ostevit
jméno výrobku Ostevit
Oficiální stránka www.Ostevit.cz
Cena 990Kč
Čas doručení 5-14 dní
Složení 100% přírodní. Ne droga
Recenze Pozitivní

Návod: Užívání

Naneste mast na bolestivý kloub, rozetřete ji a počkejte 10-15 minut, dokud se nevstřebá. Opakujte každý den po dobu 30 dnů. Mast působí pouze na místě, kam byla aplikována.

Jak to funguje? Akce

Ostevit rychle zmírňuje bolest kloubů díky svému zklidňujícímu účinku na receptorové neurony.

  • Normalizuje funkci kloubu, protože obnovuje synoviální pouzdro kloubu.
  • Nedráždí pokožku, protože obsahuje pouze přírodní složky se zklidňujícím účinkem.
  • Zlepšením krevního oběhu v oblasti, kde je přípravek aplikován, pomáhá zmírnit otok kloubu.
  • Normalizuje metabolismus v poškozeném kloubu, což posiluje kloub a jeho cévy.

Díky tomu všemu působí intenzivně a díky kofeinu v jeho složení všechny složky účinně fungují, což mu dává právo být nejlepší mezi podobnými přípravky.

Výhody a nevýhody

  • Rychlé odeslání
  • Nízká cena
  • Potvrzeno lékaři
  • Odborníci radí

Indikace pro použití

Ostevit by se měl používat při stejném typu zátěže, např. při chůzi, fyzické práci apod. Měl by se používat v případě ztráty pružnosti a opotřebení kloubů v důsledku změn souvisejících s věkem. Mast se používá při zánětech kloubů, např. artritidě, burzitidě, synovitidě, infekčních onemocněních, jako je Reiterův syndrom, Bechtěrevova choroba, při různých poraněních kloubů, např. pohmožděninách, podvrtnutích, zlomeninách, pohmožděninách.

Kontraindikace

Mast by se neměla nanášet na poraněnou kůži, protože může způsobit zánět. Mast se nedoporučuje používat v případě individuální nesnášenlivosti některých složek. Před použitím je vhodné poradit se s lékařem a přečíst si návod k použití.

Často kladené otázky

Má Ostevit nějaké vedlejší účinky?

Podle našich údajů a zpětné vazby od zákazníků, pokud jsou dodrženy indikace a kontraindikace, pak Ostevit nemá žádné zjevné vedlejší účinky.

Kde najdu oficiální web Ostevit?

Výrobce a oficiální web Ostevit naleznete na níže uvedeném odkazu.

Mohu si Ostevit koupit v lékárně?

Bohužel ne. Originální produkty zakoupíte pouze na stránkách výrobce, jedná se o jediného autorizovaného distributora.

Jak si mohu objednat Ostevit?

Pro objednávku stačí vyplnit oficiální formulář, zadat jméno, příjmení a mobilní telefon.

V jakých městech se prodává?

Ostevit se prodává ve všech městech České republiky.

Jak dlouho trvá doručení?

Doručení trvá v průměru 5–7 dní, ale může trvat až 14 dní.

Cena

990

Kde koupit Ostevit v češtině?

Dostupné v zemích čeština
K dostání v lékárně Ne
Dostupnost na Amazonu Ne
Ostevit si můžete koupit na oficiálních stránkách výrobce:

Alternativy

Hodnocení

Kvalita balení 4.7
Rychlost dodání 4.6
Charakteristika léku 4.6
Snadná aplikace 5
Cena 4.5
Účinnost léku 4.8
Struktura 4.3
Celkové hodnocení 4.6
Datum:

Recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu Ostevit 4.6
4.6/5

Existují nějaké negativní recenze o Ostevit?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Ostevit.
4.1/5.00
Měl jsem artritidu a strašně mě bolela kolena. Z krému, který jsem si mazala asi 6 dní, se mi na kůži udělalo několik puchýřů o velikosti až jednoho centimetru. Musela jsem se vzdát kurzu a musela jsem brát léky na alergii. Moje klouby mě po celou dobu nenechaly žít. Dokud mi kolega neporadil Ostevit. No, začala jsem si dávat tento gel a už jsem měla po ruce prášky na alergii. Ale víte, že pro mě nefungovaly! A i když mě při náhlých pohybech stále bolí kolena a zápěstí (nosím ho už 10 dní), je to velký rozdíl oproti tomu, co jsem měl předtím.
4.8/5.00
Je to poprvé, co mám problém s klouby - zanítil se mi kotník. Stále nevím, proč se to stalo. Bolest byla strašná, kůže byla červená a nemohla jsem na ni došlápnout nohou. Prvních pár dní jsem si na to dávala různé masti. Pouze jeden mi trochu pomohl, s hřejivým účinkem. Bolest se zmírnila asi po 40 minutách a byla účinná 2-3 hodiny. Zbytky jen způsobily, že moje noha vypadala mastně! Přišel za mnou kamarád, sportovec, a přinesl mi tubu gelu Ostevit. Okamžitě jsem si nohu namazala mastí a bolest zmizela ještě dřív, než můj přítel odešel! Tedy do 7-8 minut! Mast jsem aplikoval třikrát denně, to stačilo. Zánět zcela zmizel do 5 dnů. Poté jsem si na webových stránkách objednala Ostevit a podstoupila profylaxi. Moje recenze gelu je rychlá, pohodlná a účinná!
4.9/5.00
Po těžké infekční artritidě jsem se svého podiatra zeptala: Kdy můžu začít cvičit?. Odpověděl mi: Jaký trénink?! Teď se bude muset o své koleno starat do konce života! Nebo se chcete stát invalidou? Kapituloval jsem až do chvíle, kdy jsem našel Ostevit. Začala jsem používat gel. Již po 35-40 dnech jsem byl schopen ujít 6 km bez bolesti kloubů. Po dalším týdnu jsem se vydal na trénink a stále se cítím skvěle!

Napsat recenzi