RecenzeTop.cz

Co je Ottomax?

Ottomax – je produkt nové generace pro poruchy sluchu. Účinné látky v této kapsli, vyrobené společností SPB Realty, mají komplexní léčebný účinek na sluchový analyzátor, obnovují jeho funkce a odstraňují faktory, které přispívají k jeho špatné funkci.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že Ottomax není podvod.
Hodnocení zákazníků: 4.6
Autorské hodnocení: 4.5
Přečtěte si recenze zákazníků Zkontrolujte cenu

Jak to funguje? Akce

Charakteristika léku: 4.8
Účinnost léku: 4.5

Klinické studie léku prokázaly, že jeho účinné látky:

 • odstranit tinnitus;
 • Obnovení funkcí sluchového analyzátoru;
 • zlepšit sluch;
 • normalizovat funkci nervového systému;
 • zlepšit kvalitu spánku.

Účinek doplňku je patrný od prvních dnů užívání.

Výhody a nevýhody

 • Nízká cena
 • Přírodní složení
 • Názory populárních lidí

Návod: Užívání

Snadná aplikace: 4.7
Výrobce doporučuje užívat Ottomax v 1 tobolce 1x denně s čistou nesycenou vodou. Léčba by měla pokračovat po dobu 30 dnů. V závažných případech lze léčbu opakovat před 2-3týdenní pauzou.
Informace - Ottomax
Název služby Ottomax
Oficiální stránka www.Ottomax.cz
Demo účet Volný
Měny účtu Česká koruna, dolary, eura
Ziskovost až 85%
Jazyk rozhraní česky, anglicky
Dostupné v zemích čeština

Složení

Kvalita balení: 4.4
Struktura: 4.9

Složení obsahuje 4 aktivní složky:

 • melatonin - aktivuje krevní mikrocirkulaci v problémové oblasti, neutralizuje negativní účinky volných radikálů na buňky;
 • hořčík - má pozitivní vliv na nervový systém, předchází poruchám spánku (zvyšuje kvalitu spánku, urychluje usínání, snižuje četnost nočního buzení, odstraňuje ospalost během dne);
 • Gingko biloba - zlepšuje kognitivní funkce, pomáhá zbavit se hučení v uších a bolestí hlavy, zbavuje deprese a nepřiměřené úzkosti, má tonizující a regenerační účinky, snižuje riziko stařecké demence;
 • Vitamíny skupiny B - aktivují metabolismus na buněčné úrovni, zabraňují vzniku poruch v nervovém systému, zlepšují funkci mozku, mají antioxidační účinek.

Výrobek neobsahuje geneticky modifikované organismy, hormony, syntetické přísady, toxické látky ani jiné složky, které by mohly nepříznivě ovlivnit fungování lidských orgánů a systémů. Všechny složky výrobku jsou získávány z ekologicky čistých surovin pomocí nejmodernějších biotechnologií.

Často kladené otázky

Mohu vybrat peníze z webu Ottomax?

Ano, samozřejmě. Peníze můžete vybrat jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

Jaký je minimální vklad na Ottomax?

Minimální vklad na Ottomax je 250 $.

Alternativy

Jméno výrobkuAutorské hodnoceníHodnocení zákazníků
Ottomax 4.5 4.6
Oriton 4.4 4.5
Relaton 4.6 4.6

Indikace pro použití

Ottomax úspěšně léčí jakoukoli ztrátu sluchu způsobenou nemocí, úrazem nebo přirozeným stárnutím. Kapsle lze užívat i preventivně.

Kontraindikace

Lék je zcela přirozený a naprosto bezpečný. Při užívání tobolek v přísném souladu s pokyny je riziko nežádoucích účinků sníženo na nulu. Jedinou kontraindikací použití přípravku je prokázaná alergie na látky, které obsahuje. Kromě toho se nedoporučuje užívat přípravek během těhotenství a kojení bez konzultace s lékařem.

Recenze od lékaře

V dnešní době lze téměř jakoukoli ztrátu sluchu odstranit pomocí léků. Trh je plný přípravků, které jsou schopny odstranit i ty nejkomplikovanější dysfunkce sluchového analyzátoru způsobené úrazy, nemocemi a změnami tkání souvisejícími s věkem. Přes veškerou tuto rozmanitost však doporučuji svým pacientům používat Ottomax, inovativní produkt, který se díky svému přirozenému složení, absenci kontraindikací a vedlejších účinků výhodně odlišuje od svých analogů. Účinná formule obsahuje unikátní složení bylinných extraktů a dalších složek, které fungují na principu synergie, tj. vzájemně se doplňují a posilují své působení. Díky tomuto mechanismu účinku pomáhá Ottomax vyřešit problémy se sluchem v rekordně krátkém čase a vyhnout se tak chirurgickým zákrokům, nepříjemným procedurám a časově náročné léčbě vysoce toxickými léky. Zjistil jsem, že je nejúčinnější, nejrychleji působící a nejbezpečnější ve své skupině!

Cena

Cena: 4.2

Ottomax se prodává na oficiálních stránkách za cenu 990

Kde koupit Ottomax v češtině?

Rychlost dodání: 4.3
Datum:

Zákaznické recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu Ottomax:
4.6 / 5

Existují nějaké negativní recenze o Ottomax?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Ottomax.
Pozornost, pozor na padělky! Zákazníkům se doporučuje nakupovat na oficiálních stránkách
V poslední době jsem hodně pracoval se zvukovým vybavením. Prakticky všechny své pracovní dny trávím ve velmi hlučném prostředí. Vím, že to škodí mému sluchu, takže každé 3-4 měsíce beru preventivně tento lék. Pozitivní efekt je zřejmý: po roce práce jsem byl jediný, kdo neměl žádné problémy se sluchem. To je dobré znamení, že lék funguje a odvádí dobrou práci. Doporučuji!
S tímto doplňkem jsem velmi spokojen. Za pouhý měsíc se mi podařilo obnovit sluch po těžkém zánětu labyrintu. Teď slyším ještě lépe než před nemocí. Skvělý lék!
Tyto kapsle jsem použil k obnovení sluchu po CMP. Trvalo mi jen 4 týdny, než jsem se zotavil, ačkoli lékaři předpovídali dlouhou dobu rehabilitace a nezaručovali pozitivní výsledky. Jsem velmi spokojen s účinkem!

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat