Plus500 Recenze

Plus500

Co je Plus500?

Plus500 je makléř, který se specializuje na obchodování s využitím spreadů a bez provizí na vybraných trzích, avšak bez poskytování přidaných služeb. Plus500 je v CFD a měnové společnosti. Jsou zapsáni v UK a jsou licencovaní úřadem Financial Conduct Authority (FCA).

Společnost nabízí přístup k komplexní nabídce produktů, jako jsou forex, ukazatele zásob, akcie, komodity, kryptoměny, ETF a alternativy. Plus500 je prvním agentem, který zavedl bitcoinový CFD v roce 2013. Organizace neúčtuje provize za některé ze svých obchodů. Všechny ceny jsou zahrnuty do rozpětí pro každý z více než 2 000 obchodních nástrojů nabízených na platformě WebTrader Plus500. Plus500 Ltd (PLUS.L) je veřejně obchodovaná společnost v segmentu AIM londýnské burzy, protože rok 2013 využívá tržní kapitalizaci # 1,73 miliardy (2,25 miliardy USD) a klienty ve více než 50 zemích po celém světě.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že Plus500 není podvod.

Průměrně jsme úrovně provizí klasifikovali jako nízké nebo vysoké plus 500 na základě jejich srovnání s hodnotami všech prověřovaných brokerů.

Abychom to rozvinuli, pojďme se podívat na nějaké žargony související s poplatky za zprostředkování. To, co potřebujete, abyste měli přehled o, jsou obchodní poplatky a neobchodní poplatky.

Při výměně dochází k obchodním poplatkům. Mohou to být převodní ceny a provize, rozpětí, ceny financování.
Poplatky zahrnují poplatky, které nejsou spojeny s poplatky, poplatky za výběr, které jsou takové nebo obchodují.
V následujících oddílech najdete poplatky Plus500 za každou kategorii aktiv. Například sazby a rozpětí financování jsou provize nejdůležitější poplatky.

Porovnali jsme poplatky dvou makléřů a poplatků, které jsme vybrali, XTB a eToro. Tento výběr je založen na objektivních prvcích, jako jsou nabízené produkty, profil zákazníka, struktura nákladů atd. Podívejte se na podrobnější přehled možností, které jsou Plus500.

Chcete-li získat jasný přehled o Plus500, začněme s obchodními poplatky.

Informace - Plus500
Název služby Plus500
Oficiální stránka www.Plus500.cz
Demo účet Volný
Měny účtu Česká koruna, dolary, eura
Ziskovost až 85%
Jazyk rozhraní česky, anglicky
Dostupné v zemích čeština

Návod: Užívání

Plus500 je váš agent, pokud chcete elektronický a rychlý proces otevření účtu. Obchodní účet můžete založit během jednoho dne. Po přihlášení online poskytněte doklad o pobytu a je třeba ověřit vaši totožnost. K ověření svého bydliště můžete použít bankovní výpis nebo poplatek za služby a kopii svého průkazu totožnosti nebo pasu k potvrzení své individuality.

Jak to funguje? Akce

Plus500 je nejúčinnější pro obchodníka, který si uvědomuje náklady. Tento makléř má. Ale další funkce, jako je automatické obchodování MT4 a Expert Advisors, nejsou nabízeny. Obchodníci, kteří upřednostňují vstup a výstup z jejich transakcí, mohou získat hodnotu kompromisu nižší náklady.

Za předpokladu, že obchodujete s nastavením účtu v U.K. verzi Plus500, může být další bezpečnost regulace od Financial Conduct Authority také bonusem. Investoři se obávají nedostatku jistoty pro účet vedený u obchodníků na Kypru nebo v podobných jurisdikcích.

Plus500 navíc umožňuje obchodníkům přístup k obchodům a dává možnosti na trhy. Tyto možnosti fungují jako varianty s výjimkou, že nejsou standardizované. To znamená, že možnosti upravené a od Plus500 mohou být přizpůsobeny vašim vlastním tolerancím rizika a plánovacím cílům.

Často kladené otázky

Mohu vybrat peníze z webu Plus500?

Ano, samozřejmě. Peníze můžete vybrat jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

Jaký je minimální vklad na Plus500?

Minimální vklad na Plus500 je 250 $.

Zaregistrujte se Plus500 v češtině

Alternativy

Hodnocení

Bezpečnost 4.7
Podpěra 4.6
Pověst 4.6
Možnosti platby 5
Uživatelská zkušenost 4.5
Ziskovost 4.8
Snadné použití 4.3
Celkové hodnocení 4.6
Datum:
Datum změny:

Recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu Plus500 4.5
4.5/5

Existují nějaké negativní recenze o Plus500?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Plus500.
4.6/5.00
4.4/5.00
4.5/5.00

Napsat recenzi