Co je Proctolab? - Recenze 2021. Jak užívat? Cena
Proctolab co je to?

Proctolab

Proctolab co je to?

Proctolab je krém na hemoroidy určený k odstranění tohoto onemocnění u mužů a žen. Výrobek obsahuje přírodní složky a je vyráběn bez přidání syntetických látek. Přípravek je určen k domácímu použití.

Chcete-li se zbavit zánětu hemoroidů, můžete se sami léčit – aniž byste šli k lékaři a absolvovali testy. Tím se vyhnete psychologickému nepohodlí, které je charakteristické projednáváním delikátní nemoci s lékařem.

Informace - Proctolab
Jméno výrobku: Proctolab
Oficiální stránka www.Proctolab.cz
Cena Proctolab 890CZK
Podmínky skladování Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C.
Podmínky nákupu v lékárně Přes pult
Země: Česká republika
Dostupnost v lékárně ne
Dostupnost na Amazonu ne
Dodací lhůta 5-14 dní
Dostupnost k dispozici na oficiálních webových stránkách
Složení 100% přírodní. Není to droga
Zpětná vazba od uživatelů Pozitivní

Složení Proctolab

Příprava na hemoroidy Proctolab obsahuje látky přírodního původu. Proces výroby krému nepoužíval komponenty, které se obvykle používají při výrobě standardních léků pro farmacii. Během léčby je vyloučeno riziko alergické reakce.
Složení hemoroidů Proctolab:

  • Arnica - působí protizánětlivě, odstraňuje bakterie a toxiny z tkání.
  • Mentol - plní chladicí funkci, zmírňuje bolest a otok sliznice konečníku.
  • Citronová kůra - zabraňuje svědění v oblasti zánětu.
  • Extrakt z koňského kaštanu - normalizuje hemoroidní žíly, zabraňuje krvácení.
  • Extrakt ze zlatých očí - zlepšuje stav rektálních stěn, posiluje je, předchází vzniku novotvarů.
  • Vzhledem k terapeutické účinnosti a hypoalergennímu původu produktu byl udělen certifikát kvality. Lék není návykový, takže po terapii se příznaky hemoroidů nevrátí a stav orgánu zůstává normální.

Pokyny: Jak používat Proctolab?

Chcete-li se zbavit hemoroidů, krém Proctolab by měl být aplikován na čistou pokožku konečníku, až dvakrát denně. Konzistenci kúry protřepejte, dokud se úplně nevstřebá. Výrobce léku neomezil dobu trvání terapeutického kurzu. Produkt by měl být aplikován, dokud nejsou odstraněny příznaky.

Pokyny: Jak používat Proctolab?
Pokyny: Jak používat Proctolab?

Jak droga funguje?

Ihned po absorpci do buněk zanícené oblasti potlačují složky krému s hemoroidy Proctolab bolest a svědění v konečníku. Látky poté eliminují zánětlivý proces řízením aktivity patogenní mikroflóry. V průběhu léčby se stav hemoroidních uzlin normalizuje. Je vyloučeno riziko vzniku nádorů, píštělí nebo jiných komplikací.

Jak droga funguje?
Jak droga funguje?

Indikace pro použití

Proctolab se používá k boji proti časným a chronickým hemoroidům. Navrženo ke zmírnění bolesti, sucha, zánětu, svědění, ničení patogenní mikroflóry. Podporuje rychlé hojení trhlin a efektivní resorpci hemoroidů.

Kontraindikace

Vedlejší účinky a kontraindikace nebyly identifikovány, s výjimkou individuální nesnášenlivosti ke složkám kompozice.

Recenze lékaře

Velmi účinný lék na léčbu hemoroidů, úlevy od bolesti a dalších onemocnění. Doporučuji používat Proctolab k léčbě a prevenci tohoto stavu. Dobrý lék na rychlou úlevu od bolesti. Ukázalo se, že je zvláště účinný v nekomplikovaných případech. Pacienti na něj reagují pozitivně, nebyly hlášeny žádné stížnosti.

Hodnocení zákazníků

Moje práce je sedavá, sedavá, někdy bolestivé pocity vznikly po vyprázdnění, ale nějak jsem se na to nesoustředil. Nemyslel jsem na to, že bych šel k lékaři a nechal se vyšetřit. Když odešel do důchodu, začal se více věnovat své dači. Po dalším zvedání těžkých břemen došlo k exacerbaci. Proctolab používám s předepsanou terapií a dietou. Výsledek mě potěšil. Nyní, příležitostně, po nadměrné fyzické námaze, se objeví nepohodlí. Ale lék je vždy v lékárničce.
Dobrý lék, toto je jeden z nejlepších, jaké jsem kdy použil. Plná úleva od akutních symptomů ihned po aplikaci. K výraznému zlepšení situace stačí několik postupů. Zpočátku jsem to musel používat pravidelně, protože se nepohodlí vrátilo. Postupně ale všechny problémy zmizely. Raději jsem použil Proctolab, vřele doporučuji.
V lékárničce vždy existuje lék na hemoroidy, protože životní styl je převážně sedavý a často trpím zácpou. Zkoušel jsem Proctolab a byl jsem s výsledkem spokojen. Teď si myslím, že je to nejlepší řešení, které mám. V krátké době zmírňuje bolestivé pocity, svědění. Žádné vedlejší účinky. Jiné léky ne vždy pomohly a jejich účinek se dostavil mnohem později a ne na dlouho. To se u Proctolabu nestává, vše se velmi rychle obnovuje.

Často kladené otázky

Kde najdu oficiální web Proctolab?

Na tomto odkazu najdete výrobce a oficiální stránky Proctolab

Mohu si koupit Proctolab v lékárně?

Bohužel ne. Můžete si koupit pouze originální výrobky na webových stránkách výrobce, to je jediný autorizovaný prodejce.

Jak mohu požádat o Proctolab?

Pro objednání stačí vyplnit oficiální formulář, zadat své jméno, příjmení a číslo mobilního telefonu. Zástupce společnosti, se kterým můžete požádat o informace, které vás zajímají, vás bude kontaktovat co nejdříve, aby potvrdil vaši objednávku, a během několika dní obdržíte produkt přímo u vás doma a platbu při dodání.

Ve kterých městech České republiky se prodává?

Proctolab se prodává ve všech městech České republiky. Můžete si objednat doručení na jakékoli místo, které vám vyhovuje.

Jak dlouho trvá doručení?

V průměru doručení trvá 5-7 dní, ale může to trvat až 14 dní.

Je Proctolab podvod?

Zkontrolovali jsme Proctolab a nenašli jsme žádné známky podvádění.

Existují nějaké negativní recenze o Proctolab?

Mezi českými kupujícími jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Proctolab .

Cena Proctolab

890CZK

Kde koupit Proctolab v České republice?

Alternativy

Hodnocení


Kvalita balení
4.3
Rychlost dodání
4.2
Vlastnosti léčiva
4.7
Snadná aplikace
4.6
Cena
4.1
Účinnost léku
4.4
Struktura
4.8
Celkové hodnocení
4.4
Datum psaní článku:

Datum aktualizace článku:

Close