Co je Prostovit?

Prostovit – je vysoce kvalitní přípravek, který poskytuje rychlé a bezpečné odstranění akutního a chronického zánětu prostaty. Prostovit se vyrábí jako tekutý koncentrát a skládá se ze 100% přírodních složek. 1 lahvička obsahuje 30 ml přípravku. Výrobek je určen pro domácí použití – není třeba asistence odborníků. Koncentrát prošel laboratorním a klinickým vyšetřením, prokázal své účinky a získal certifikát shody s vysokou kvalitou. Výrobce tohoto produktu pravidelně dostává pouze pozitivní zpětnou vazbu.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že Prostovit není podvod.
Informace - Prostovit
jméno výrobku Prostovit
Oficiální stránka www.Prostovit.cz
Cena 990Kč
Čas doručení 5-14 dní
Složení 100% přírodní. Ne droga
Recenze Pozitivní

Návod: Užívání

Pravidla pro používání výrobku jsou uvedena v návodu k použití, který je dodáván s výrobkem. Pro přípravu 1 dávky roztoku je třeba přidat 20 kapek tekutého koncentrátu do 100 ml neperlivé vody, zamíchat a vypít. Přípravek by se měl užívat 2krát denně - ráno a večer, nalačno, v pravidelných intervalech. Doba trvání léčby je 1 měsíc.

Jak to funguje? Akce

Lék inhibuje růst a množení patogenní mikroflóry způsobující zánět prostaty. Odstraňuje bolestivé pocity, které se objevují při močení u mužů, kteří prodělali zánět prostaty. Přípravek normalizuje odtok moči, která se vylučuje plným proudem, a ne po kapkách jako při zánětu prostaty. Lék udržuje strukturu prostaty, zabraňuje vzniku adenomu. Koncentrát podporuje mužské reprodukční a sexuální funkce.

Výhody a nevýhody

  • Potvrzeno lékaři
  • Odborníci radí
  • Přírodní složení

Indikace pro použití

Prostovit je určen k léčbě akutní a chronické prostatitidy. Výrobek je určen pro domácí léčbu. Koncentrát je určen k použití místo farmaceutických přípravků, masáže prostaty - pokud tyto metody neposkytují pozitivní výsledek nebo jsou kontraindikovány. Výrobek mohou používat starší muži.

Kontraindikace

Hlavní kontraindikací užívání léku je alergická reakce na jeho složky. Přípravek by neměli užívat muži s nádory, autoimunitními a závažnými zánětlivými onemocněními. Koncentrát se nedoporučuje používat v časné fázi pooperačního zotavení, v přítomnosti kardiostimulátoru, při adenomu prostaty.

Často kladené otázky

Má Prostovit nějaké vedlejší účinky?

Podle našich údajů a zpětné vazby od zákazníků, pokud jsou dodrženy indikace a kontraindikace, pak Prostovit nemá žádné zjevné vedlejší účinky.

Kde najdu oficiální web Prostovit?

Výrobce a oficiální web Prostovit naleznete na níže uvedeném odkazu.

Mohu si Prostovit koupit v lékárně?

Bohužel ne. Originální produkty zakoupíte pouze na stránkách výrobce, jedná se o jediného autorizovaného distributora.

Jak si mohu objednat Prostovit?

Pro objednávku stačí vyplnit oficiální formulář, zadat jméno, příjmení a mobilní telefon.

V jakých městech se prodává?

Prostovit se prodává ve všech městech České republiky.

Jak dlouho trvá doručení?

Doručení trvá v průměru 5–7 dní, ale může trvat až 14 dní.

Cena

990

Kde koupit Prostovit v češtině?

Dostupné v zemích čeština
K dostání v lékárně Ne
Dostupnost na Amazonu Ne
Prostovit si můžete koupit na oficiálních stránkách výrobce:

Alternativy

Hodnocení

Kvalita balení 4.8
Rychlost dodání 4.7
Charakteristika léku 4.6
Snadná aplikace 5
Cena 4.6
Účinnost léku 4.9
Struktura 4.3
Celkové hodnocení 4.7
Datum:

Recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu Prostovit 4.6
4.6/5

Existují nějaké negativní recenze o Prostovit?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Prostovit.
4.2/5.00
Prostovit kapky mi pomohly odstranit zánět prostaty, který mě trápil 2 měsíce. Zatímco drahá antibiotika nezabrala, koncentrát se ukázal jako rychle působící a pro mě bezpečný. Přípravek nejenže odstranil příznaky zánětu prostaty - odstranil i samotný zánět a já jsem s léčbou spokojen.
4.9/5.00
Dlouho jsem hledal ten správný lék a měl jsem to štěstí, že jsem našel Prostovit. Lék začal pomáhat od prvních dnů užívání - bolest v močové trubici přestala, tělesná teplota se normalizovala. Důležité pro mě bylo také to, že se snížil počet nutkání a začal jsem chodit na toaletu normálně a ne po kapkách.
4.8/5.00
S kvalitou tohoto výrobku jsem spokojen. Bylo to nejen užitečné, ale také levné. Díky účinnosti kapek jsem snadno odstranil prostatitidu za pouhý 1 měsíc. Myslím, že se jedná o krátkou dobu léčby, protože v době zahájení léčby jsem měl poměrně zanedbané onemocnění.

Napsat recenzi