Co je Psoridex? - Recenze 2021. Jak užívat? Cena
Psoridex co je to?

Psoridex

Psoridex co je to?

Psoridex je lék na psoriázu, jehož cílem je eliminovat jednoduchou a ohromující formu tohoto onemocnění. Lék je určen k léčbě mužů a žen, a to navzdory závažnosti dermatologické patologie, jejímu omezení, dříve používaným metodám léčby.

Inovativní krém byl vyvinut specialisty s rozsáhlými zkušenostmi s eliminací psoriázy. Produkt prošel nezbytnými znalostmi a prokázal svou terapeutickou účinnost.

Informace - Psoridex
Jméno výrobku: Psoridex
Oficiální stránka www.Psoridex.cz
Cena Psoridex 990CZK
Podmínky skladování Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C.
Podmínky nákupu v lékárně Přes pult
Země: Česká republika
Dostupnost v lékárně ne
Dostupnost na Amazonu ne
Dodací lhůta 5-14 dní
Dostupnost k dispozici na oficiálních webových stránkách
Složení 100% přírodní. Není to droga
Zpětná vazba od uživatelů Pozitivní

Složení Psoridex

Krém na psoriázu Psoridex obsahuje přírodní látky extrahované z přírodních zdrojů. Složky léku nejsou podobné těm, které jsou součástí léků pro farmacii. Vzhledem k organickému původu léčiva je riziko alergické reakce během léčby nebo po ní vyloučeno.
Složení krému z Psoridex psoriasis je reprezentováno těmito složkami:

 • Rhododendron - zachycuje zánětlivý proces, brání jeho přechodu do zdravých tkání.
 • Extrakt z dýňového oleje - zlepšuje metabolismus v buňkách.
 • Goji Berries - odstraňuje nahromaděné toxiny přítomné uvnitř tkání.
 • Extrakt z pupečníkové šňůry - změkčuje suché segmenty pokožky.
 • Kaštanový extrakt - odstraňuje zánět epitelu.
 • Propolisový extrakt - inhibuje aktivitu škodlivé mikroflóry ve tkáních.
 • Mastné kyseliny - zjemňují pokožku, eliminují nepříjemné pocity.

Psoridex se vyznačuje dobrou snášenlivostí a příznivými účinky na zdraví. Není návykový a eliminuje psoriázu i v případech, kdy lékaři již doporučují hospitalizaci na lůžkovém oddělení.

Výhody

 • Rychlé odeslání
 • Potvrzeno lékaři
 • Přírodní složení
 • Názory populárních lidí

Pokyny: Jak používat Psoridex?

Aby se odstranila psoriáza, měl by se Psoridex aplikovat na čistou pokožku postižené oblasti 2 p. denně. Pokud na začátku léčby má patologie těžkou formu, budete potřebovat alespoň 4 ošetření denně. Standardní doba léčby je jeden měsíc. Tuto dobu lze prodloužit, pokud v době zahájení léčby má dermatologická choroba silnou formu.

Pokyny: Jak používat Psoridex?
Pokyny: Jak používat Psoridex?

Jak droga funguje?

Krém Psoridex má protizánětlivý, regenerační, zvlhčující a změkčující účinek. Aktivní složky pronikají do hlubokých vrstev pokožky, aktivují mechanismus obnovy buněk, odstraňují suché oblasti epitelu, saturují tkáň užitečnými látkami. Droga nahrazuje velké množství standardních léků pro farmacii, ale na rozdíl od nich je užitečná pro zdraví.

Jak droga funguje?
Jak droga funguje?

Indikace pro použití

Psoridex je indikován k léčbě všech forem psoriázy. Příznaky naznačující vývoj patologií patřících do této skupiny jsou:
 • vzhled růžových skvrn na kůži pokrytých vrstvou bílé, stříbrné nebo šedé;
 • svědění, loupání, bolest v problémových oblastech;
 • deformace, uvolnění, delaminace nehtů.
Krém lze použít nejen k léčebným účelům, ale také k preventivním účelům (ke snížení rizika recidivy psoriázy nebo k prevenci jiných dermatologických onemocnění).

Kontraindikace

Psoridex je naprosto bezpečný pro zdraví. Dermatologové to bezpečně předepisují pacientům jakéhokoli věku, bez ohledu na jejich patologie. Jediné omezení používání krému stanovené výrobcem se týká alergiků s diagnostikovanou přecitlivělostí na složky léčiva.

Recenze lékaře

Hloubkové studie psoriázy a faktory vyvolávající její vývoj přispěly k vytvoření mnoha vysoce cílených léků pro léčbu této patologie. Mnoho z nich však pouze dočasně maskuje příznaky onemocnění a nepomáhá pacientům dosáhnout dlouhodobých remisí. Psoridex je vzácnou výjimkou z tohoto pravidla. Aktivní složky krému nejen zastavují vnější projevy psoriázy, ale také blokují působení provokujících faktorů, což přispívá ke konsolidaci dosažených výsledků po mnoho let. Jedná se o skutečně jedinečný produkt, který účinností překonává většinu svých analogů!

Hodnocení zákazníků

Před rokem jsem podstoupil léčbu tímto přípravkem. Díky němu si už psoriázu nepamatuji. Hrozné svědění a další problémy, které mi tato nemoc léta způsobovala, mám teď za sebou. Doufám, že odpuštění bude dlouhé!
Dlouho jsem hledal účinný lék na lupénku. Ale všechny ty krémy, které mi lékaři předepsali, se ukázaly jako neúčinné. Mnoho z nich svědění pouze dočasně uklidnilo, ale se samotnou nemocí nebojovalo. Poté, co jsem začal používat tento krém, se situace dramaticky změnila. Recidivy se zastavily, byly pryč téměř šest měsíců, i když docela nedávno se opakovaly každý měsíc. Nástroj opravdu funguje, o tom jsem se osobně přesvědčil!
Jediný lék na psoriázu, který na mě funguje. Jiné léky způsobují hrozné podráždění a neřeší, ale pouze zhoršují problém.Pokud jde o účinnost, také nemám žádné stížnosti, krém se úspěšně vyrovná se svým úkolem. Lituji jen toho, že jsem o něm nevěděl dříve!

Často kladené otázky

Kde najdu oficiální web Psoridex?

Na tomto odkazu najdete výrobce a oficiální stránky Psoridex

Mohu si koupit Psoridex v lékárně?

Bohužel ne. Můžete si koupit pouze originální výrobky na webových stránkách výrobce, to je jediný autorizovaný prodejce.

Jak mohu požádat o Psoridex?

Pro objednání stačí vyplnit oficiální formulář, zadat své jméno, příjmení a číslo mobilního telefonu. Zástupce společnosti, se kterým můžete požádat o informace, které vás zajímají, vás bude kontaktovat co nejdříve, aby potvrdil vaši objednávku, a během několika dní obdržíte produkt přímo u vás doma a platbu při dodání.

Ve kterých městech České republiky se prodává?

Psoridex se prodává ve všech městech České republiky. Můžete si objednat doručení na jakékoli místo, které vám vyhovuje.

Jak dlouho trvá doručení?

V průměru doručení trvá 5-7 dní, ale může to trvat až 14 dní.

Je Psoridex podvod?

Zkontrolovali jsme Psoridex a nenašli jsme žádné známky podvádění.

Existují nějaké negativní recenze o Psoridex?

Mezi českými kupujícími jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Psoridex .

Cena Psoridex

990CZK

Kde koupit Psoridex v České republice?

Alternativy

Hodnocení


Kvalita balení
4.3
Rychlost dodání
4.2
Vlastnosti léčiva
4.7
Snadná aplikace
4.6
Cena
4.1
Účinnost léku
4.4
Struktura
4.8
Celkové hodnocení
4.4
Datum psaní článku:

Datum aktualizace článku:

Close