Co je Rhinofix?

Rhinofix – je inovativní produkt určený k úspěšné a bezpečné korekci tvaru nosu. Výrobek má tvar dlahy, která se upevňuje na chrupavčitou část nosu. Výrobek je určen pro domácí použití. Korekční dlaha je vhodná pro muže i ženy. Výrobky jsou vyráběny odborníky, a proto je zaručeno, že poskytují pozitivní výsledky a žádná zdravotní rizika. Výrobek je certifikován pro vysokou kvalitu. Po použití tohoto korektoru zanechávají zákazníci na fórech pouze pozitivní zpětnou vazbu.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že Rhinofix není podvod.

Složení

Při výrobě tohoto výrobku nebyly použity žádné škodlivé složky včetně formaldehydu. Korekční tyčinka je vyrobena z plastu - je bezpečná pro vaše zdraví a dodává výrobku tyto vlastnosti:

  • Lehkost. Korektor si můžete vzít s sebou na cesty - nebude vám působit potíže.
  • Účinnost. Vlastnosti plastu umožňují zaručenou korekci tvaru nosu, protože tlačí na jeho chrupavčitou tkáň dostatečně intenzivně, ale bezbolestně.
  • Možnost provést jednoduché ošetření po každém použití dlahy. Plast, z něhož je dlaha vyrobena, se podrobí základní dezinfekci - ubrouskem a antiseptickým roztokem.

Přípravek nezpůsobuje komplikace - přispívá k postupné korekci vzhledu nosu. Po ukončení kurzu se jeho tvar nevrátí k předchozím parametrům: korektor nemusí být aplikován trvale.

Informace - Rhinofix
jméno výrobku Rhinofix
Oficiální stránka www.Rhinofix.cz
Cena 990Kč
Čas doručení 5-14 dní
Složení 100% přírodní. Ne droga
Recenze Pozitivní

Návod: Užívání

Před použitím výrobku byste si měli přečíst návod k použití, který je součástí výrobku. Přiložte liguetu na oblast nosu, kterou chcete korigovat. Korektor noste 4-5 hodin. Po odstranění dlahy masírujte oblast nosu, ze které byla dlaha odstraněna. Přípravek používejte 1-3 měsíce v závislosti na závažnosti korigované nosní vady.

Jak to funguje? Akce

Langeeta stlačuje chrupavčitou část nosu, jejíž rozsah předurčuje šířku nosu. Systematické mechanické působení na tuto tkáň ji zmenšuje. V důsledku toho se zmenší i šířka nosu. Langeeta je určena pro každodenní použití, nezasahuje do prokrvení tkáně, ale snižuje stupeň exprese chrupavky.

Výhody a nevýhody

  • Potvrzeno lékaři
  • Přírodní složení
  • Názory populárních lidí
  • Recenze v médiích

Indikace pro použití

Rhinofix je určen ke zmenšení šířky nosu a korekci jeho tvaru. Výrobek je vhodný pro muže i ženy. Výrobek je určen pro domácí použití. Korektor je navržen tak, aby nahradil rhinoplastiku a injekční korekci nosu - pokud jsou tyto zákroky kontraindikovány nebo se nepodařilo dosáhnout pozitivního výsledku. Je schválen pro použití u dospívajících a starších osob.

Kontraindikace

Přípravek by se neměl používat při akutních a chronických respiračních poruchách. Korektor se nedoporučuje nanášet na pokožku s vyrážkami, záněty nebo v případě, že je narušena její integrita. Možnost použití přípravku Rhinofix během těhotenství a kojení musí být předem dohodnuta s ošetřujícím gynekologem. Korekční dlaha není určena pro děti.

Často kladené otázky

Má Rhinofix nějaké vedlejší účinky?

Podle našich údajů a zpětné vazby od zákazníků, pokud jsou dodrženy indikace a kontraindikace, pak Rhinofix nemá žádné zjevné vedlejší účinky.

Kde najdu oficiální web Rhinofix?

Výrobce a oficiální web Rhinofix naleznete na níže uvedeném odkazu.

Mohu si Rhinofix koupit v lékárně?

Bohužel ne. Originální produkty zakoupíte pouze na stránkách výrobce, jedná se o jediného autorizovaného distributora.

Jak si mohu objednat Rhinofix?

Pro objednávku stačí vyplnit oficiální formulář, zadat jméno, příjmení a mobilní telefon.

V jakých městech se prodává?

Rhinofix se prodává ve všech městech České republiky.

Jak dlouho trvá doručení?

Doručení trvá v průměru 5–7 dní, ale může trvat až 14 dní.

Cena

990

Kde koupit Rhinofix v češtině?

Dostupné v zemích čeština
K dostání v lékárně Ne
Dostupnost na Amazonu Ne
Rhinofix si můžete koupit na oficiálních stránkách výrobce:

Alternativy

Hodnocení

Kvalita balení 4.8
Rychlost dodání 4.7
Charakteristika léku 4.6
Snadná aplikace 5
Cena 4.6
Účinnost léku 4.9
Struktura 4.3
Celkové hodnocení 4.7
Datum:

Recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu Rhinofix 4.6
4.6/5

Existují nějaké negativní recenze o Rhinofix?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Rhinofix.
4.4/5.00
Koupil korektor na webových stránkách, rychle dodán. Přístroj jsem používala 3 měsíce a postupně se mi zmenšovala šířka nosu. Žádná bolest, pálení ani modřiny. Šířka mého nosu se postupně zmenšovala. Je dobře, že si nyní můžete koupit takové užitečné produkty a nemusíte podstoupit operaci.
4.6/5.00
Dlouho se mi nelíbil tvar mého nosu. Dokonce jsem uvažoval o plastické operaci. Když jsem se dozvěděla o přípravku Rhinofix, okamžitě jsem chtěla vyzkoušet jeho vlastnosti na sobě. Snadno se používal a byl účinný. Nosila jsem ho denně, sundávala jsem ho jen před spaním. Nyní jsem v zrcadle stejně spokojená jako předtím.
4.8/5.00
Tento klip mě zachránil před psychickými komplexy spojenými s tím, že můj nos kdysi nebyl dostatečně půvabný. Nyní, po 3 měsících používání tohoto plastového korektoru, vypadám lépe. Můj nos je užší, souměrnější. Škoda, že jsem si tento produkt nekoupil dříve a nevydržel posměch ostatních.

Napsat recenzi