Co je Traugel?

Traugel – je gel pro zmírnění bolesti a napětí v kloubech a obnovení jejich pohyblivosti a funkčnosti. Doporučuje se pro zlepšení stavu pacientů s onemocněním, jako je artritida, artróza a osteochondróza.

Do rizikové skupiny patří lidé se sedavým zaměstnáním, nadváhou a starší lidé, těžce zranění lidé a sportovci.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že Traugel není podvod.

Složení

Receptura vychází ze starobylého receptu Maorů, původních obyvatel Nového Zélandu. Její účinnost je prověřena staletými zkušenostmi.

Receptura obsahuje výtažky z chilli papriček, kaštanu koňského, vojtěšky, listů máty peprné a modré gumy. Harmonicky vybrané účinné látky se vzájemně doplňují a posilují.

Po aplikaci na problematické místo pronikají gelové složky hluboko do dutiny kloubu a pomáhají obnovit jeho funkčnost. Přípravek nezpůsobuje žádné vedlejší ani dlouhodobé negativní účinky, je dobře snášen a je vysoce účinný.

Informace - Traugel
jméno výrobku Traugel
Oficiální stránka www.Traugel.cz
Cena 990Kč
Čas doručení 5-14 dní
Složení 100% přírodní. Ne droga
Recenze Pozitivní

Návod: Užívání

Traugel má při pravidelné aplikaci terapeutický účinek. Na postižené místo se nanese malé množství gelu a lehce se vmasíruje do pokožky. Gel se dobře vstřebává, aniž by na pokožce zanechával nepříjemnou lepivost nebo stopy. Pro dosažení požadovaného účinku je třeba gel aplikovat na problematickou oblast třikrát denně. Klinické studie prokázaly, že používání gelu po dobu 1,5-2 měsíců umožňuje úspěšně bojovat se všemi projevy onemocnění kloubů a chrupavek, dosáhnout úlevy od bolesti, napětí a otoků a snížit riziko recidivy onemocnění. Doporučená dávka by neměla být překročena bez souhlasu lékaře.

Jak to funguje? Akce

Opakované použití gelu pomáhá:

 • odstranění bolesti, otoků, necitlivosti a pálení kloubů;
 • Obnova zničené chrupavčité tkáně;
 • snížení obsahu solí v kloubech;
 • zvýšení pohyblivosti končetin;
 • prevence rizika vzniku krevních sraženin;
 • zlepšení kardiovaskulárního systému;
 • zlepšit metabolismus;
 • mají celkový tonizující účinek.

Výhody a nevýhody

 • Rychlé odeslání
 • Odborníci radí
 • Názory populárních lidí

Indikace pro použití

Traugel Gel se předepisuje při různých degenerativních změnách chrupavek a kloubů. Obvykle jsou způsobeny věkem, ale mohou být způsobeny také negativními vlivy prostředí, úrazem nebo operací a dlouhodobou fyzickou aktivitou při sportu. Gel je indikován při bolestech a napětí v kloubech, snížené pohyblivosti, otocích a zánětech, omezené funkčnosti a riziku trombózy.

Kontraindikace

Protože výrobek neobsahuje žádné toxické chemické sloučeniny, je zcela bezpečný a nemá žádné významné kontraindikace. Jedinou výjimkou je alergie na jednotlivé složky výrobku. Může být použit jako preventivní prostředek při sebemenším výskytu nepohodlí, které se zvyšuje při pohybu nebo fyzické práci. Včasná léčba podporuje rychlé hojení a úspěšnou regeneraci tkání.

Často kladené otázky

Má Traugel nějaké vedlejší účinky?

Podle našich údajů a zpětné vazby od zákazníků, pokud jsou dodrženy indikace a kontraindikace, pak Traugel nemá žádné zjevné vedlejší účinky.

Kde najdu oficiální web Traugel?

Výrobce a oficiální web Traugel naleznete na níže uvedeném odkazu.

Mohu si Traugel koupit v lékárně?

Bohužel ne. Originální produkty zakoupíte pouze na stránkách výrobce, jedná se o jediného autorizovaného distributora.

Jak si mohu objednat Traugel?

Pro objednávku stačí vyplnit oficiální formulář, zadat jméno, příjmení a mobilní telefon.

V jakých městech se prodává?

Traugel se prodává ve všech městech České republiky.

Jak dlouho trvá doručení?

Doručení trvá v průměru 5–7 dní, ale může trvat až 14 dní.

Cena

990

Kde koupit Traugel v češtině?

Dostupné v zemích čeština
K dostání v lékárně Ne
Dostupnost na Amazonu Ne
Traugel si můžete koupit na oficiálních stránkách výrobce:

Alternativy

Hodnocení

Kvalita balení 4.8
Rychlost dodání 4.7
Charakteristika léku 4.6
Snadná aplikace 5
Cena 4.6
Účinnost léku 4.9
Struktura 4.3
Celkové hodnocení 4.7
Datum:

Recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu Traugel 4.8
4.8/5

Existují nějaké negativní recenze o Traugel?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Traugel.
4.9/5.00
Před několika lety jsem měl problém s kolenem. Léky a různé procedury nepomáhaly, lékaři doporučili operaci, ale já jsem nechtěla jít pod nůž. Začal jsem používat Traugel a během několika dní jsem se cítil mnohem lépe. Po dvou týdnech bolest úplně zmizela a já žiji svůj běžný život a dokonce se připravuji na sportovní události.
4.9/5.00
Problémy s dolní částí zad jsem léčil různými metodami: léky, mastmi, masážemi a dokonce i akupunkturou. Všechny postupy však přinesly pouze dočasnou úlevu. Na radu lékaře jsem začala užívat Traugel, bez velké naděje na úspěch. Moje skepse se však rychle rozptýlila: bolest začala slábnout a brzy zcela zmizela. Cítím se mnohem lépe, dokonce mladší.
4.7/5.00
Je mi 65 let, což je věk, kdy mě nevyhnutelně začnou bolet klouby. To jsem si myslel až do doby, kdy jsem před dvěma měsíci začal užívat Traugel. Po měsíci a půl jsem si třikrát denně vtíral gel a bolest a napětí zmizely a snáze se mi ohýbá a dělá různé drobné práce kolem domu a dokonce i na zahradě. Nyní pevně věřím, že věk není důvodem k zoufalství. Při pravidelném používání působí na všechny problémy s klouby.

Napsat recenzi