RecenzeTop.cz

Co je Traugel?

Traugel – je gel pro zmírnění bolesti a napětí v kloubech a obnovení jejich pohyblivosti a funkčnosti. Doporučuje se pro zlepšení stavu pacientů s onemocněním, jako je artritida, artróza a osteochondróza.

Do rizikové skupiny patří lidé se sedavým zaměstnáním, nadváhou a starší lidé, těžce zranění lidé a sportovci.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že Traugel není podvod.
Hodnocení zákazníků: 4.8
Autorské hodnocení: 4.7
Přečtěte si recenze zákazníků Zkontrolujte cenu

Jak to funguje? Akce

Charakteristika léku: 4.6
Účinnost léku: 4.9

Opakované použití gelu pomáhá:

 • odstranění bolesti, otoků, necitlivosti a pálení kloubů;
 • Obnova zničené chrupavčité tkáně;
 • snížení obsahu solí v kloubech;
 • zvýšení pohyblivosti končetin;
 • prevence rizika vzniku krevních sraženin;
 • zlepšení kardiovaskulárního systému;
 • zlepšit metabolismus;
 • mají celkový tonizující účinek.

Výhody a nevýhody

 • Rychlé odeslání
 • Odborníci radí
 • Názory populárních lidí

Návod: Užívání

Snadná aplikace: 5
Traugel má při pravidelné aplikaci terapeutický účinek. Na postižené místo se nanese malé množství gelu a lehce se vmasíruje do pokožky. Gel se dobře vstřebává, aniž by na pokožce zanechával nepříjemnou lepivost nebo stopy. Pro dosažení požadovaného účinku je třeba gel aplikovat na problematickou oblast třikrát denně. Klinické studie prokázaly, že používání gelu po dobu 1,5-2 měsíců umožňuje úspěšně bojovat se všemi projevy onemocnění kloubů a chrupavek, dosáhnout úlevy od bolesti, napětí a otoků a snížit riziko recidivy onemocnění. Doporučená dávka by neměla být překročena bez souhlasu lékaře.
Informace - Traugel
Název služby Traugel
Oficiální stránka www.Traugel.cz
Demo účet Volný
Měny účtu Česká koruna, dolary, eura
Ziskovost až 85%
Jazyk rozhraní česky, anglicky
Dostupné v zemích čeština

Složení

Kvalita balení: 4.8
Struktura: 4.3

Receptura vychází ze starobylého receptu Maorů, původních obyvatel Nového Zélandu. Její účinnost je prověřena staletými zkušenostmi.

Receptura obsahuje výtažky z chilli papriček, kaštanu koňského, vojtěšky, listů máty peprné a modré gumy. Harmonicky vybrané účinné látky se vzájemně doplňují a posilují.

Po aplikaci na problematické místo pronikají gelové složky hluboko do dutiny kloubu a pomáhají obnovit jeho funkčnost. Přípravek nezpůsobuje žádné vedlejší ani dlouhodobé negativní účinky, je dobře snášen a je vysoce účinný.

Často kladené otázky

Mohu vybrat peníze z webu Traugel?

Ano, samozřejmě. Peníze můžete vybrat jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

Jaký je minimální vklad na Traugel?

Minimální vklad na Traugel je 250 $.

Alternativy

Jméno výrobkuAutorské hodnoceníHodnocení zákazníků
Traugel 4.7 4.8
Flexicoldin 4.5 4.3
Ostevit 4.6 4.6

Indikace pro použití

Traugel Gel se předepisuje při různých degenerativních změnách chrupavek a kloubů. Obvykle jsou způsobeny věkem, ale mohou být způsobeny také negativními vlivy prostředí, úrazem nebo operací a dlouhodobou fyzickou aktivitou při sportu. Gel je indikován při bolestech a napětí v kloubech, snížené pohyblivosti, otocích a zánětech, omezené funkčnosti a riziku trombózy.

Kontraindikace

Protože výrobek neobsahuje žádné toxické chemické sloučeniny, je zcela bezpečný a nemá žádné významné kontraindikace. Jedinou výjimkou je alergie na jednotlivé složky výrobku. Může být použit jako preventivní prostředek při sebemenším výskytu nepohodlí, které se zvyšuje při pohybu nebo fyzické práci. Včasná léčba podporuje rychlé hojení a úspěšnou regeneraci tkání.

Recenze od lékaře

Svým pacientům doporučuji Traugel jako lék s rychlými a účinnými výsledky. Jeho aktivní složky pronikají přímo do kloubní dutiny a vytvářejí komplexní terapeutický účinek. Gel se používá při léčbě všech typů artritidy a artrózy, stejně jako osteochondrózy a dalších poruch pohybového aparátu.

Cena

Cena: 4.6

Traugel se prodává na oficiálních stránkách za cenu 990

Kde koupit Traugel v češtině?

Rychlost dodání: 4.7
Datum:

Zákaznické recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu Traugel:
4.8 / 5

Existují nějaké negativní recenze o Traugel?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Traugel.
Pozornost, pozor na padělky! Zákazníkům se doporučuje nakupovat na oficiálních stránkách
Před několika lety jsem měl problém s kolenem. Léky a různé procedury nepomáhaly, lékaři doporučili operaci, ale já jsem nechtěla jít pod nůž. Začal jsem používat Traugel a během několika dní jsem se cítil mnohem lépe. Po dvou týdnech bolest úplně zmizela a já žiji svůj běžný život a dokonce se připravuji na sportovní události.
Problémy s dolní částí zad jsem léčil různými metodami: léky, mastmi, masážemi a dokonce i akupunkturou. Všechny postupy však přinesly pouze dočasnou úlevu. Na radu lékaře jsem začala užívat Traugel, bez velké naděje na úspěch. Moje skepse se však rychle rozptýlila: bolest začala slábnout a brzy zcela zmizela. Cítím se mnohem lépe, dokonce mladší.
Je mi 65 let, což je věk, kdy mě nevyhnutelně začnou bolet klouby. To jsem si myslel až do doby, kdy jsem před dvěma měsíci začal užívat Traugel. Po měsíci a půl jsem si třikrát denně vtíral gel a bolest a napětí zmizely a snáze se mi ohýbá a dělá různé drobné práce kolem domu a dokonce i na zahradě. Nyní pevně věřím, že věk není důvodem k zoufalství. Při pravidelném používání působí na všechny problémy s klouby.

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat