RecenzeTop.cz

Co je ValGone?

ValGone je inovativní, komplexní produkt založený na rostlinných extraktech a olejích. Odborníci v oboru ortopedie nabízejí vyvážené a bezpečné složení pro řešení problému hallux valgus. Bulka odejde, bolest zmizí, problémy s chůzí budou minulostí. Jedná se o bezpečné a cenově dostupné řešení.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že ValGone není podvod.
Hodnocení zákazníků: 4.7
Autorské hodnocení: 4.4
Přečtěte si recenze zákazníků Zkontrolujte cenu

Jak to funguje? Akce

Charakteristika léku: 4.5
Účinnost léku: 4.2

Složení ValGone působí lokálně a dodává účinné látky přímo do kloubu postiženého deformitou. Odstraněním otoků a zánětů složení léčiva stimuluje syntézu kolagenu v tkáních, obnovuje pevnost vazů a zvyšuje dodávku živin. Posílením vazivového aparátu nohy se palec vrací na původní místo a deformita se vyrovnává.

Výhody a nevýhody

 • Nízká cena
 • Názory populárních lidí

Návod: Užívání

Snadná aplikace: 4.4
Před použitím produktu si umyjte nohy teplou vodou a osušte ručníkem. ValGone krém se aplikuje v tenké vrstvě na postižený kloub. Výrobek se používá velmi šetrně. Nemá smysl aplikovat silnou vrstvu masti, nezvýší to účinnost léku. Pomocí masážních pohybů vetřete krém do „hrbolu“, dokud se lék zcela nevstřebá. Abyste dosáhli výsledků, musíte krém používat denně – ráno i večer.
Informace - ValGone
Název služby ValGone
Oficiální stránka www.ValGone.cz
Demo účet Volný
Měny účtu Česká koruna, dolary, eura
Ziskovost až 85%
Jazyk rozhraní česky, anglicky
Dostupné v zemích čeština

Složení

Kvalita balení: 4.1
Struktura: 4.6
 • olej ze sladkých mandlí;
 • jetelový extrakt;
 • extrakt z jírovce;
 • extrakt z mořských řas;
 • extrakt z asijské centella;
 • extrakt z kořene lopuchu.

Často kladené otázky

Mohu vybrat peníze z webu ValGone?

Ano, samozřejmě. Peníze můžete vybrat jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

Jaký je minimální vklad na ValGone?

Minimální vklad na ValGone je 250 $.

Alternativy

Jméno výrobkuAutorské hodnoceníHodnocení zákazníků
ValGone 4.4 4.7
Fortolex 4.6 4.2

Indikace pro použití

Aktivní složky léčiva jsou navrženy tak, aby v oblasti poškození kloubů eliminovaly nejen hlavní příčinu vývoje patologie, ale také symptomy doprovázející deformaci valgusu. Krém ValGone odstraňuje:
 • zánět v kloubu palce nohy;
 • léčí kůži kolem „kosti“ a přilehlých prstů;
 • snižuje bolest způsobenou burzitidou doprovázející deformaci;
 • normalizuje pohyblivost a flexibilitu palce nohy;
 • zastavuje další rozvoj patologické deformace.
Doporučuje se také používat krém k prevenci rozvoje hallux valgus. Pokud existuje rodinná anamnéza patologie nebo máte každodenní zvýšený stres na nohou, proveďte preventivní opatření k udržení zdraví nohou.

Kontraindikace

Krém byste měli dočasně přestat používat, pokud jsou na kůži výrazné otevřené rány, praskliny nebo vyrážka v oblasti hallux valgus. Mezi absolutní kontraindikace patří přítomnost alergické reakce na složky léku. Pokud po aplikaci masti cítíte svědění, pálení nebo podráždění, měli byste přestat používat ValGone.

Recenze od lékaře

Naše mentalita si osvojila myšlenku, že „buchty“ na chodidlech jsou výsledkem tvrdé fyzické práce. Ale hallux valgus má celý soubor vývojových faktorů, mezi nimiž je genetická predispozice k onemocnění. Bohužel pacienti často vyhledávají pomoc, když jedinou možností je chirurgický zákrok. Těm, kteří přicházejí se stížnostmi na zvětšený kloub, bolest a zánět, doporučuji mimo jiné použití krému ValGone. Bylinný přípravek nemá prakticky žádné kontraindikace, má mírný účinek na tkáně, normalizuje látkovou výměnu v chrupavce a kloubním pouzdru. To výrazně zpomaluje proces tvorby hallux valgus a umožňuje nohám návrat do správného vzhledu a zdravého stavu.

Cena

Cena: 4.5

ValGone se prodává na oficiálních stránkách za cenu 990

Kde koupit ValGone v češtině?

Rychlost dodání: 4.7
Datum:

Zákaznické recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu ValGone:
4.7 / 5

Existují nějaké negativní recenze o ValGone?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na ValGone.
Pozornost, pozor na padělky! Zákazníkům se doporučuje nakupovat na oficiálních stránkách
Jsem letuška, máme vysoké požadavky na dress code a vysoké podpatky jsou nutností. Známky hallux valgus jsem zaznamenal před 1,5 rokem. Zatížení mých nohou je velmi vysoké, ale mám tu práci rád a nechci z ní odejít. ValGone jsem začal používat nejen o víkendech, ale i během letů. Nohy se cítí mnohem lépe, kloub se již nezvětšuje.
V mém případě je deformita hallux valgus velmi pokročilá. Kloub velmi vyčnívá, je obtížné najít boty a prsty jsou křivé. V tomto případě je indikována chirurgická léčba, ale mám kontraindikace pro anestezii a slabé srdce. I v mém případě ValGone výrazně zmírňuje stav. Kloub je v noci méně obtěžován a pokožka vypadá zdravě. Ráno můžu vstát a zařídit věci.
V rodině máme vbočeného – moje maminka a babička také trpí deformací chodidla. Pracuji jako prodavačka v obchodě s dámským oblečením - 12 hodin jsem na nohou, nosím vysoké podpatky. Klouby velmi trpí. Ve 30 letech se kloub na levé noze začal znatelně zvětšovat, poté se objevily silné vystřelující bolesti, kdy se na nohu nedalo ani došlápnout. ValGone pomohl zbavit se zánětu. Krém používám souběžně se cvičením nohou, ortopedickou vložkou a kloubní ortézou na noc. Stalo se to mnohem jednodušší.

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat