Co je Xtrasize? - Recenze 2021. Jak užívat? Cena
Xtrasize co je to?

Xtrasize

Xtrasize co je to?

XtraSize je produkt na zvětšení penisu. Lék se skládá z organických složek a vyznačuje se rychlým nárůstem centimetrů na délku a šířku penisu. Inovativní vývoj v jeho účinnosti konkuruje výsledkům falloprostetiky a zvětšení penisu kyselinou hyaluronovou.

Ale na rozdíl od těchto metod je pomocí XtraSize možné dosáhnout zlepšení parametrů penisu bez punkcí nebo disekce kůže. Droga nezpůsobuje závislost, alergické reakce ani jiné vedlejší účinky.

Informace - Xtrasize
Jméno výrobku: Xtrasize
Oficiální stránka www.Xtrasize.cz
Cena Xtrasize 990CZK
Podmínky skladování Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C.
Podmínky nákupu v lékárně Přes pult
Země: Česká republika
Dostupnost v lékárně ne
Dostupnost na Amazonu ne
Dodací lhůta 5-14 dní
Dostupnost k dispozici na oficiálních webových stránkách
Složení 100% přírodní. Není to droga
Zpětná vazba od uživatelů Pozitivní

Složení Xtrasize

V nástroji není ani jedna umělá součást, která by odlišovala XtraSize od jeho analogů. Ve složení tobolek jsou koncentrovány pouze užitečné složky, všechny se vztahují k rostlinným surovinám. Složení přípravku:

 • Plíživý extrakt Tribulus - naplňuje kavernózní těla krví, což pomáhá zvětšit délku a šířku penisu.
 • Saw Palmetto - působí jako přírodní afrodiziakum.
 • Ženšen - poskytuje rychlé čištění urogenitálního traktu od škodlivých složek.
 • Kopřiva - má protizánětlivé a regenerační funkce.
 • L-arginin - normalizuje koncentraci testosteronu v těle.
 • Kořen lékořice - vykonává preventivní funkci, zabraňuje tvorbě adenomu prostaty.
 • Maca peruánská - tónuje, zvyšuje sexuální výdrž.

Složení přípravku XtraSize je naprosto bezpečné pro zdraví, což bylo prokázáno laboratorními a klinickými metodami.
Produkt má certifikát kvality, protože neškodnost a účinnost používání tohoto nástroje jsou prokázány na oficiální úrovni.

Výhody

 • Rychlé odeslání
 • Nízká cena
 • Přírodní složení
 • Recenze v médiích

Pokyny: Jak používat Xtrasize?

XtraSize musí být používán striktně podle schématu, aniž by se odchýlil od plánu. Nástroj musí být užíván v 1 tobolce, bez žvýkání, vypláchnutý jakýmkoli nápojem. Používejte stimulant růstu penisu denně po dobu 1 měsíce. Balíček s produktem obsahuje pokyny s podrobným popisem pravidel pro absolvování kurzu.

Jak droga funguje?

XtraSize způsobuje průtok krve do penisu, rozšiřuje kavernózní korpusy a zahajuje proces jejich aktivního dělení. Látky kapslí odstraňují toxické složky z urogenitálního traktu, podporují trofismus tkání, zvyšují libido a stabilizují mužský sexuální život. Droga má stimulační, antioxidační, regenerační, stimulační účinek.

Indikace pro použití

Tobolky se doporučují pro následující problémy:
 • malá velikost penisu;
 • snížená citlivost při pohlavním styku;
 • problémy s erekcí;
 • předčasná ejakulace.

Kontraindikace

Lék nemá žádné kontraindikace, nezpůsobuje závislost a vedlejší účinky. Schváleno pro použití od 18 let. V některých případech může dojít ke zvýšené citlivosti účinných látek.

Recenze lékaře

Malá velikost penisu je pro muže z estetického hlediska velkým problémem. Nepředstavuje to ohrožení zdraví, ale mladí lidé jsou v tomto ohledu komplexní a hledají příležitosti ke zvětšení penisu. Nedoporučuji, aby se uchýlili k drastickým opatřením, ale radím jim, aby pili kapsle XtraSize. Přirozeně v těle bezpečně zvětšují velikost penisu. Kromě toho se zvyšuje citlivost hlavy penisu a zvyšuje se krevní oběh v pánevních orgánech, což má příznivý vliv na erekci.

Hodnocení zákazníků

Mám malý penis, ale nikdy mě to neobtěžovalo. Nedávno jsem však chtěl rozmanitost a rozhodl jsem se experimentovat, zvláště teď je tolik příležitostí, jak zlepšit svůj sexuální život. Lékař mi poradil speciální kapsle, které nejen zvětší velikost penisu a zvýší jeho pružnost, ale také obecně zlepší zdravotní stav mužů, který se každým rokem zhoršuje. Začal jsem je přijímat a brzy jsem pocítil nával síly, sexuální přitažlivost k opačnému pohlaví a trvalou erekci. Pocity během sexu byly prostě ohnivé!
Na radu přítele jsem vzal kapsle XtraSize pro zvětšení penisu. Výsledky samozřejmě nejsou tak působivé, protože s pomocí přírodních ingrediencí není možné zvětšit penis o několik velikostí, ale můj penis se stal pružnějším a moje erekce je mnohem delší. Nepohodlí při močení, které mě v poslední době trápilo, zmizelo, zlepšil se pohlavní styk a zesílil orgasmus.
S věkem se erekce zhoršovala a penis mě přestal poslouchat. Lékař řekl, že musím vypít speciální lék XtraSize, který je určen ke zvýšení penisu a zvýšení erekce. Začal jsem to pít a všiml jsem si, že se mi zlepšila nálada, objevila se přitažlivost pro mou ženu. Bylo to, jako bych se stal mladým a aktivním s touto drogou. Problémy s montáží zmizely.

Často kladené otázky

Kde najdu oficiální web Xtrasize?

Na tomto odkazu najdete výrobce a oficiální stránky Xtrasize

Mohu si koupit Xtrasize v lékárně?

Bohužel ne. Můžete si koupit pouze originální výrobky na webových stránkách výrobce, to je jediný autorizovaný prodejce.

Jak mohu požádat o Xtrasize?

Pro objednání stačí vyplnit oficiální formulář, zadat své jméno, příjmení a číslo mobilního telefonu. Zástupce společnosti, se kterým můžete požádat o informace, které vás zajímají, vás bude kontaktovat co nejdříve, aby potvrdil vaši objednávku, a během několika dní obdržíte produkt přímo u vás doma a platbu při dodání.

Ve kterých městech České republiky se prodává?

Xtrasize se prodává ve všech městech České republiky. Můžete si objednat doručení na jakékoli místo, které vám vyhovuje.

Jak dlouho trvá doručení?

V průměru doručení trvá 5-7 dní, ale může to trvat až 14 dní.

Je Xtrasize podvod?

Zkontrolovali jsme Xtrasize a nenašli jsme žádné známky podvádění.

Existují nějaké negativní recenze o Xtrasize?

Mezi českými kupujícími jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Xtrasize .

Cena Xtrasize

990CZK

Kde koupit Xtrasize v České republice?

Alternativy

Hodnocení


Kvalita balení
4.6
Rychlost dodání
4.7
Vlastnosti léčiva
4.4
Snadná aplikace
4.8
Cena
4.6
Účinnost léku
4.5
Struktura
4.9
Celkové hodnocení
4.6
Datum psaní článku:

Datum aktualizace článku: