RecenzeTop.cz
Colossus Gel Zákaznické recenze

Colossus Gel

Co je Colossus Gel?

Colossus Gel – je účinný gel na zvětšení mužského penisu, který změní váš život. Ideální způsob, jak přidat pár centimetrů navíc s dlouhotrvajícím efektem. Složení je bezpečné, protože obsahuje pouze přírodní složky. Gel navíc zlepšuje sexuální život, prodlužuje sex a zvyšuje libido. Přípravek je ve formě gelu, takže všechny složky působí přesně tam, kde je potřebujete. S Colossus Gel nemusíte ani užívat pochybné pilulky, které nepřinášejí žádné výsledky.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že Colossus Gel není podvod.
Hodnocení zákazníků: 4.7
Autorské hodnocení: 4.7
Přečtěte si recenze zákazníků Zkontrolujte cenu

Jak to funguje? Akce

Charakteristika léku: 4.6
Účinnost léku: 4.9

Účinek začíná poté, co se vstřebá do kůže penisu. Vzhledem k tomu, že přípravek proniká do kavernózních těles penisu a zvětšuje je, proudí do nich mnohem více krve než dříve. Dobře prokrvený orgán výrazně zvyšuje svůj objem a posiluje erekci. Výsledkem je prodloužení pohlavního styku a zpoždění ejakulace. Nezapomeňte, že pravidelná aplikace a používání doporučených cvičení na tření Colossus Gel v penisu pro neúplnou erekci s natažením kůže může přinést lepší výsledky.

Výhody a nevýhody

 • Rychlé odeslání
 • Nízká cena
 • Potvrzeno lékaři
 • Odborníci radí

Návod: Užívání

Snadná aplikace: 5
Nejprve byste si měli na předloktí nanést trochu gelu, abyste se ujistili, že nedošlo k alergické reakci. Pokud se u vás objeví jakékoli příznaky alergických reakcí, jako je vyrážka, zarudnutí nebo svědění, přípravek v žádném případě nepoužívejte. Poté, co se ujistíte, že nedošlo k alergickým reakcím, naneste malé množství gelu na čistý a suchý penis během erekce. Gel důkladně rozetřete po celém povrchu, dokud se zcela nevstřebá. Pro rychlejší výsledky a maximální účinek se doporučuje doplnit proceduru dalšími masážními cviky.
 1. Naneste na penis gel Colossus.
 2. Cvičení by mělo být prováděno s ne úplnou erekcí.
 3. Poté obtočte prsty kolem penisu co nejblíže varlatům.
 4. Spojte špičky ukazováčku a palce, čímž naznačíte OK.
 5. Veďte ruku směrem k hlavičce penisu a stiskněte ji paralelně. Stisk by měl být pevný, znatelný, ale bezbolestný.
 6. Zastavte ruku před hlavou. Tím cvičení končí. Nyní si vyměňte ruce a celý postup zopakujte.
Informace - Colossus Gel
Název služby Colossus Gel
Oficiální stránka www.Colossus Gel.cz
Demo účet Volný
Měny účtu Česká koruna, dolary, eura
Ziskovost až 85%
Jazyk rozhraní česky, anglicky
Dostupné v zemích čeština

Složení

Kvalita balení: 4.8
Struktura: 4.3
 • Extrakt z pálivé papriky. Kapsaicin obsažený v paprikách výrazně zvyšuje průtok krve do penisu rozšířením cév. Výsledkem je zvětšení velikosti vašeho penisu a také zvýšení jeho citlivosti.
 • Ženšenový extrakt. Ženšen výrazně zvyšuje mužskou vitalitu, odstraňuje problémy spojené s udržením erekce. A co je nejdůležitější - zvyšuje syntézu oxidu dusnatého - sloučeniny, která rozšiřuje cévy v kavernózních tělesech penisu.
 • Ovesný extrakt. Ne každý ví o sexuální síle této rostliny. Oves stimuluje libido a zvyšuje hladinu testosteronu. Zabraňuje impotenci.
 • Rozmarýnový extrakt. Rozmarýn ovlivňuje šířku a délku penisu rozšířením krevních cév. Zklidňuje pokožku a chrání ji před podrážděním.
 • Mátový olej.Rostoucí penis potřebuje pružnou pokožku. Při pravidelném používání mátový olej hydratuje a vyživuje pokožku a dodává jí pružnost.

Často kladené otázky

Mohu vybrat peníze z webu Colossus Gel?

Ano, samozřejmě. Peníze můžete vybrat jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

Jaký je minimální vklad na Colossus Gel?

Minimální vklad na Colossus Gel je 250 $.

Alternativy

Jméno výrobkuAutorské hodnoceníHodnocení zákazníků
Colossus Gel 4.7 4.7
Vigaman 4.6 4.5
MagnaRX 4.7 4.4

Indikace pro použití

Colossus Gel je určen pouze pro muže, kteří jsou plnoletí. Pro muže, kteří se potýkají s problémy souvisejícími s močopohlavním systémem. Pro ty, kteří mají problémy s erekcí, kteří chtějí zlepšit délku a objem svého penisu, kteří mají předčasnou ejakulaci, a pro ty, kteří chtějí zlepšit kvalitu svého sexuálního života.

Kontraindikace

Individuální nesnášenlivost složek ve složení. Vývojáři také doporučují konzultaci s lékařem mužům, kteří se potýkají se závažnými chronickými onemocněními.

Recenze od lékaře

Mnoho odborníků se domnívá, že gel má pro mužské tělo mnoho výhod. Doporučují produkt pro zvýšení libida svým pacientům. Přípravek má pozitivní účinek na obě pohlaví a vyvolává pocit mravenčení, který podporuje vzrušení. Gel také dezinfikuje tkáně, na které je aplikován. Nezapomeňte však, že účinky se mohou individuálně lišit!

Cena

Cena: 4.6

Colossus Gel se prodává na oficiálních stránkách za cenu 990

Kde koupit Colossus Gel v češtině?

Rychlost dodání: 4.7
Datum:
Datum změny:

Zákaznické recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu Colossus Gel:
4.7 / 5

Existují nějaké negativní recenze o Colossus Gel?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Colossus Gel.
Pozornost, pozor na padělky! Zákazníkům se doporučuje nakupovat na oficiálních stránkách
Snažil jsem se zvětšit svůj penis dříve. Nemohl jsem si dovolit operaci a nejsem hloupý, abych takovou léčbu podstoupil. Zkoušel jsem pilulky na zvětšení penisu. Výsledky nebyly dobré. Očekával jsem větší růst velikosti a dostal jsem jen mírně silnější erekci. Jakmile jsem gel objevila, rozhodla jsem se ho naposledy vyzkoušet. Po dvou týdnech jsem si všimla změn - vyrostla o 2 cm! Nakonec se to podařilo. Konečný výsledek je o 7 cm více, což je celkem 9 cm!
Moc děkuji za tento produkt! S manželkou jsme přestali mít sex už dávno. Na tomto pozadí jsme začali stále více bojovat. Hledala jsem řešení na internetu a našla jsem gel Colossus. Výsledky předčily mé očekávání, protože se zvětšila o 6 cm. Moje problémy v posteli jsou konečně zažehnány a jsem rád, že dávám své ženě to, co potřebuje :).
Přezdívku Baby jsem dostala poté, co mě kamarádi viděli nahou ve sprše na koleji. Myslím, že tušíte proč. Zpráva se rychle rozšířila. Nepovažoval jsem svou velikost za odchylku od průměrné evropské velikosti, ale přesto jsem našel Colossus Gel a začal se o něj ucházet. Nyní mohu rozhodně vidět, že můj penis je již delší. Jakmile dokončím léčbu, hned si domluvím schůzku, abych tu hroznou fámu vyvrátil.

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat