RecenzeTop.cz
Foot Trooper Zákaznické recenze

Foot Trooper

Co je Foot Trooper?

Foot Trooper je unikátní produkt, který pomáhá zbavit se plísní a zároveň se vyrovnat s nepříjemným zápachem potu, který přináší nepohodlí. Lék také bojuje proti svědění a zánětu, který je způsoben dlouhodobým nošením nekvalitní obuvi v nepříznivých podmínkách. Může to být například vlhké prostředí a nepohodlná obuv, která způsobuje pot, bakterie, plísně, svědění a podobně. Tyto problémy značně narušují pohodlnou chůzi a přivádějí člověka do deprese.
Historie vzniku drogy je velmi dlouhá a zajímavá. Jeho „objevitelem“ je Dr. Evan Durham. Při práci vojenského záchranáře v Asii, kam byl Evan poslán na mírovou misi, narazil na problém, který byl pro něj, stejně jako pro ostatní lékaře, obtížnější než pro samotné vojáky. Faktem je, že v tomto kraji bylo neskutečné horko a vlhko zároveň. Proto nohy v nepohodlných botách nejen nemohly „dýchat“, ale byly také zcela pokryty všemi druhy vředů a plísní.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že Foot Trooper není podvod.
Hodnocení zákazníků: 4.4
Autorské hodnocení: 4.8
Přečtěte si recenze zákazníků Zkontrolujte cenu

Jak to funguje? Akce

Charakteristika léku: 4.6
Účinnost léku: 5

Sprej po nanesení na pokožku pomáhá ji vysušovat a hojit vředy. Kromě toho klotrimazol, který je součástí léku, ničí proteinovou strukturu proteinu a ničí jeho spory na nehtech. Kromě toho Foot Trooper sterilizuje pokožku a zanechává vaše nohy svěží a dobře upravené.

Výhody a nevýhody

  • Rychlé odeslání
  • Nízká cena
  • Recenze v médiích

Návod: Užívání

Snadná aplikace: 5
Sprej by měl být aplikován na postiženou pokožku nohou a nehtů alespoň třikrát denně.
Informace - Foot Trooper
Název služby Foot Trooper
Oficiální stránka www.Foot Trooper.cz
Demo účet Volný
Měny účtu Česká koruna, dolary, eura
Ziskovost až 85%
Jazyk rozhraní česky, anglicky
Dostupné v zemích čeština

Složení

Kvalita balení: 4.9
Struktura: 4.3

Obsahovými látkami drogy jsou med, zámotky moruše, citrusový olej a lístky máty. Do kompozice také lékař přidal klotrimazol, který má antibakteriální účinek a léčí plísně, povrchovou kandidózu a další bakterie.

V současné době je lék prezentován ve formě pohodlného aromatického spreje, který je vhodné nosit s sebou a používat co nejdříve.

Místní Asiaté, vzpomíná bývalý zdravotník, připravovali z těchto přírodních surovin odvar z výše uvedených ingrediencí. Vojáci do ní namáčeli látku a přikládali ji na postižená místa kůže nohou. Během krátké doby vyschlo, vředy vyschly a úplně se zahojily.

Často kladené otázky

Mohu vybrat peníze z webu Foot Trooper?

Ano, samozřejmě. Peníze můžete vybrat jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

Jaký je minimální vklad na Foot Trooper?

Minimální vklad na Foot Trooper je 250 $.

Alternativy

Jméno výrobkuAutorské hodnoceníHodnocení zákazníků
Foot Trooper 4.8 4.4
Demyxil 4.6 4.7
Fungent 4.7 4.4

Indikace pro použití

Sprej je vhodný pro ty, kteří trpí plísněmi nohou, ženy i muže. Používat by ho měli ti, kteří trpí nadměrným pocením nohou, v důsledku čehož se v celém chodidle aktivně množí patogenní mikroorganismy. Tato kategorie lidí trpí nejen nepříjemným zápachem linoucím se z jejich bot, ale také mnoha komplexy, jako je strach z vyzutí na návštěvě, v přeplněných místech a podobně. Foot Trooper navíc pomůže, když pacienti zaznamenají následující příznaky:
  • svědění;
  • pálení nohou;
  • kožní mozoly;
  • praskliny, které se vytvořily na patách i mezi prsty;
  • poškození nehtů, změny jejich barvy a tvaru.

Kontraindikace

Jako každý lék má Foot Trooper své kontraindikace. V první řadě by ho neměl používat nikdo, kdo má alergickou reakci na složky spreje. V první řadě med, mentol a citrusový olej, protože to jsou silné alergeny. Jinak sprej nemá žádné kontraindikace, pokud je používán podle určení.

Recenze od lékaře

„Když jsem poprvé předepsal Foot Trooper svému prvnímu pacientovi, při pozorování léčebného procesu jsem si všiml, že během krátké doby se lék téměř úplně vypořádal s myceliem a sporami. Kromě toho pomohl odstranit plísně v šupinách nehtů a mikrotrhlinky na prstech. Komponenty pronikly hluboko pod kůži a nehtovou ploténku a chránily pokožku před opětovnou infekcí. Proto jsem s výsledkem velmi spokojený, stejně jako pacient.“

Cena

Cena: 4.7

Foot Trooper se prodává na oficiálních stránkách za cenu 990

Kde koupit Foot Trooper v češtině?

Rychlost dodání: 4.8
Datum:

Zákaznické recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu Foot Trooper:
4.4 / 5

Existují nějaké negativní recenze o Foot Trooper?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Foot Trooper.
Pozornost, pozor na padělky! Zákazníkům se doporučuje nakupovat na oficiálních stránkách
„Když jsem poprvé slyšel o Foot Trooper a jak to funguje, okamžitě jsem si ho chtěl koupit. Dlouhá léta jsem trpěl nepříjemným zápachem nohou, takže jsem hosty navštěvoval jen zřídka. Když jsem sprej poprvé vyzkoušela na sobě, uvědomila jsem si, že působí jako antiperspirant, pouze na nohy. Už po prvním použití jsem si všimla, že po příchodu z obchodu mi nohy nejen že nic nevoní, ale také vydávají příjemnou vůni. Takže teď mám sprej pořád v kabelce.“
„Mnoho let jsem trpěl plísněmi. Ale po vyzkoušení Foot Troopera už 3 měsíce se mi plíseň nevrátila. Mám z toho neskutečnou radost, takže sprej doporučuji svým přátelům.“
„Jsem velký milovník cestování, turistika je můj život. Proto mám sprej Foot Trooper vždy v batohu. I při dlouhých túrách v letních vedrech mám vždy jistotu, že mám nohy svěží.“ Na závěr stojí za to dodat, že houba je infekční onemocnění, které se přenáší návštěvou lázní, saun, bazénů a dalších veřejných míst. Proto byste svou nemocí neměli nakazit ostatní, je důležité se jí zbavit v rané fázi.

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat