Co je Fungent?

Fungent – je inovativní přípravek určený k účinnému boji proti plísňovým infekcím. Když je člověk infikován plísní, neustále pociťuje nesnesitelné svědění, pálení, zarudnutí a olupování kůže mezi prsty. Následně se vytvoří puchýře a vředy, které ztěžují chůzi.
Fungent nejenže zmírňuje nepříjemné příznaky plísňových infekcí, ale bojuje i proti samotné příčině. Zastavuje rozvoj plísňového procesu a pomáhá poškozené kůži se co nejrychleji zotavit.
Plísňové infekce jsou obvykle rychlé v důsledku rychlého růstu spor. Pokud není včas ošetřena, může se rozšířit na velkou plochu. Z tohoto důvodu lékaři nedoporučují příliš dlouho čekat a léčit přípravkem Fungent, jakmile se objeví první příznaky.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že Fungent není podvod.

Složení

Všechny složky antimykotického krému jsou přírodního původu, které jsou v kombinaci vysoce účinné při léčbě mykózy a onychomykózy. Výrobce na svých webových stránkách neuvádí složení přípravku, ale v návodu, který je k léku přiložen, je jasně popsáno, jaké látky obsahuje a jaký mají účinek.

Informace - Fungent
jméno výrobku Fungent
Oficiální stránka www.Fungent.cz
Cena 990Kč
Čas doručení 5-14 dní
Složení 100% přírodní. Ne droga
Recenze Pozitivní

Návod: Užívání

Před aplikací krému byste si měli nohy důkladně umýt vodou a mýdlem a poté je otřít do sucha ručníkem. Poté vymačkejte trochu krému do dlaní a vmasírujte jej do pokožky. Je velmi důležité věnovat pozornost oblastem mezi prsty a nanášet krém nejen na postižená místa, ale i na okolní tkáň. Měla by se používat denně, bez vynechání jediného dne. Již po první aplikaci je patrná úleva: svědění mizí, hyperémie postupně ustupuje a olupování mizí. Pravidelné používání ničí spory hub a zabraňuje jejich šíření. Pokožka je hladší, čistší a méně nepříjemná.

Jak to funguje? Akce

Hlavní výhodou přípravku Fungent je, že téměř okamžitě po prvním použití odstraňuje bolestivé svědění. Kromě účinného boje proti plísním výrazně omezuje pocení nohou, které je hlavní příčinou plísňových infekcí. Kromě toho krém urychluje regeneraci pokožky a zabraňuje vzniku plísní v budoucnu.
Výsledkem pravidelného používání je zcela zdravá pokožka s hladkou strukturou, bez jediného šupinatění nebo zarudnutí. Totéž platí pro nehtové ploténky, které jsou také často postiženy plísní. Zánětlivý proces se zastaví, nehty zbělají, získají přirozenou barvu a vypadají zcela zdravě.

Výhody a nevýhody

  • Rychlé odeslání
  • Přírodní složení
  • Názory populárních lidí

Indikace pro použití

Je zřejmé, že přípravek Fungent je primárně určen pro osoby, které již mají plísňové léze na kůži nebo nehtových ploténkách. Přední odborníci však doporučují používat krém i jako prevenci těm, kteří:
  • Nosí těsné boty;
  • Trpí hyperhidrózou;
  • Návštěvy bazénů, veřejných lázní;
  • Věnujte se sportu, fitness a józe.
Je třeba mít na paměti, že na veřejných místech se lze mnohem snáze nakazit plísňovým onemocněním, a to i při důsledném dodržování hygieny. Proto se doporučuje používat přípravek Fungent nejen k léčbě, ale také jako preventivní opatření.

Kontraindikace

Neexistují žádná omezení, protože Fungent je zcela přírodní a nezpůsobuje alergie ani vedlejší účinky.

Často kladené otázky

Má Fungent nějaké vedlejší účinky?

Podle našich údajů a zpětné vazby od zákazníků, pokud jsou dodrženy indikace a kontraindikace, pak Fungent nemá žádné zjevné vedlejší účinky.

Kde najdu oficiální web Fungent?

Výrobce a oficiální web Fungent naleznete na níže uvedeném odkazu.

Mohu si Fungent koupit v lékárně?

Bohužel ne. Originální produkty zakoupíte pouze na stránkách výrobce, jedná se o jediného autorizovaného distributora.

Jak si mohu objednat Fungent?

Pro objednávku stačí vyplnit oficiální formulář, zadat jméno, příjmení a mobilní telefon.

V jakých městech se prodává?

Fungent se prodává ve všech městech České republiky.

Jak dlouho trvá doručení?

Doručení trvá v průměru 5–7 dní, ale může trvat až 14 dní.

Cena

990

Kde koupit Fungent v češtině?

Dostupné v zemích čeština
K dostání v lékárně Ne
Dostupnost na Amazonu Ne
Fungent si můžete koupit na oficiálních stránkách výrobce:

Alternativy

Hodnocení

Kvalita balení 4.8
Rychlost dodání 4.7
Charakteristika léku 4.6
Snadná aplikace 5
Cena 4.6
Účinnost léku 4.9
Struktura 4.3
Celkové hodnocení 4.7
Datum:

Recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu Fungent 4.4
4.4/5

Existují nějaké negativní recenze o Fungent?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Fungent.
4.5/5.00
Od mládí trpím hyperhidrózou, takže často dostávám plísňové infekce, které se mimochodem velmi těžko zastavují. Jediný produkt, který mi pomohl, je Fungent. Nejprve mi pomohl vyléčit těžkou mykózu a nyní chrání mou pokožku a nehty před opětovnou infekcí.
4.6/5.00
Když jsem zjistila, že mám plíseň, byla jsem v šoku a v ordinaci jsem plakala. Uklidnil mě a poradil mi, abych nevyhazovala peníze za drahé léky a zkusila Fungent. Mohu s jistotou říci, že je skutečně velmi silný a odstraňuje hrozné příznaky, jako je pálení a svědění v žádném okamžiku.
4/5.00
Jsem neoblomná, pokud jde o chemoterapii, takže jsem vždy používala lidové prostředky k léčbě plísní. V jednu chvíli už ale vůbec nepomáhaly. Byl jsem na návštěvě u jedné známé a viděl jsem, že na jejím stole leží Fungent cream. Zeptala jsem se jí na to a řekla jsem si, že bych to měla také zkusit. Nyní ho nepoužívám k léčbě, ale jako prevenci, protože tento lék nedovolí plísním růst.

Napsat recenzi