Co je Levicose?

Levicose – je účinným lékem na křečové žíly jednoduché i zhoršené formy. Přípravek se vyrábí jako gel, 1 lahvička obsahuje 50 ml konzistence. Působení přípravku je protizánětlivé, posilující, analgetické. Gel je určen k domácímu ošetření. Lék mohou užívat muži i ženy. Před uvedením do prodeje prošel výrobek všemi potřebnými testy, které pomohly zajistit, aby byl výrobek účinný a zároveň bezpečný. Výrobek získal certifikát shody vysoké kvality.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že Levicose není podvod.

Složení

Flebologové schvalují používání tohoto produktu, protože obsahuje pouze přírodní složky a vždy zajišťuje odstranění křečových žil. Přípravek obsahuje komplex vitamínů a minerálů, bylinné výtažky, aminokyseliny, kolagen, rostlinná antiseptika. Tyto látky mají společně následující funkce:

  • Odstraňte zánět žil.
  • Odstraňte bolest nohou.
  • Pomáhá vrátit žilám jejich normální polohu a vzhled.
  • Posiluje cévy.
  • Rozpouští krevní sraženiny.
  • Zvyšuje pružnost žil.

Přípravek je vyroben bez syntetických přísad, což vám umožní projít léčbou bez vzniku komplikací. Výrobek nahrazuje farmaceutické produkty a výrobce tohoto gelu pravidelně dostává pozitivní zpětnou vazbu.

Informace - Levicose
jméno výrobku Levicose
Oficiální stránka www.Levicose.cz
Cena 990Kč
Čas doručení 5-14 dní
Složení 100% přírodní. Ne droga
Recenze Pozitivní

Návod: Užívání

Aby byla léčba účinná, musí se gel používat v souladu s informacemi uvedenými v návodu. Přípravek by se měl nanášet lehkými masážními pohyby na předem očištěnou pokožku problematické oblasti těla. Vtírejte přípravek, dokud se zcela nevstřebá do epitelu. Přípravek není nutné z těla smývat. Gel používejte 2krát denně, ráno a večer, po dobu 1 měsíce.

Jak to funguje? Akce

Normalizuje lumen žil, odstraňuje jejich vystupování, obnovuje jejich přirozenou strukturu a zdravý vzhled. Zastavuje zánětlivý proces, protože potlačuje činnost patogenní mikroflóry způsobující křečové žíly. Rychle odstraňuje pocit ztuhlosti nohou, ulevuje od bolesti, zvyšuje odolnost vůči fyzické aktivitě. Přípravek udržuje hustotu krve v normálním rozmezí, odstraňuje již vzniklé sraženiny, zabraňuje vzniku nových krevních sraženin.

Výhody a nevýhody

  • Rychlé odeslání
  • Potvrzeno lékaři

Indikace pro použití

Přípravek Levicose je určen k léčbě křečových žil u mužů a žen. Výrobek je určen k domácímu ošetření. Gel je určen pro klinické případy, kdy jsou perorální protizánětlivé léky kontraindikovány. Výrobek mohou používat i starší lidé.

Kontraindikace

Hlavní kontraindikací pro použití gelu je nesnášenlivost jeho účinných látek. Přípravek by neměl být používán během těhotenství a kojení, protože neexistují přesné informace o tom, že složení přípravku je pro děti neškodné. Gel se nedoporučuje osobám s nádorovým onemocněním nebo autoimunitním onemocněním. Přípravek se nesmí nanášet na pokožku s narušenou integritou. Možnost použití gelu v časné fázi pooperační rekonvalescence je třeba předem projednat s lékařem.

Často kladené otázky

Má Levicose nějaké vedlejší účinky?

Podle našich údajů a zpětné vazby od zákazníků, pokud jsou dodrženy indikace a kontraindikace, pak Levicose nemá žádné zjevné vedlejší účinky.

Kde najdu oficiální web Levicose?

Výrobce a oficiální web Levicose naleznete na níže uvedeném odkazu.

Mohu si Levicose koupit v lékárně?

Bohužel ne. Originální produkty zakoupíte pouze na stránkách výrobce, jedná se o jediného autorizovaného distributora.

Jak si mohu objednat Levicose?

Pro objednávku stačí vyplnit oficiální formulář, zadat jméno, příjmení a mobilní telefon.

V jakých městech se prodává?

Levicose se prodává ve všech městech České republiky.

Jak dlouho trvá doručení?

Doručení trvá v průměru 5–7 dní, ale může trvat až 14 dní.

Cena

990

Kde koupit Levicose v češtině?

Dostupné v zemích čeština
K dostání v lékárně Ne
Dostupnost na Amazonu Ne
Levicose si můžete koupit na oficiálních stránkách výrobce:

Alternativy

Hodnocení

Kvalita balení 4.6
Rychlost dodání 4.5
Charakteristika léku 5
Snadná aplikace 4.9
Cena 4.4
Účinnost léku 4.7
Struktura 4.3
Celkové hodnocení 4.6
Datum:

Recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu Levicose 4.4
4.4/5

Existují nějaké negativní recenze o Levicose?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Levicose.
4.4/5.00
Přípravek jsem vtíral asi měsíc, ale úlevu jsem zaznamenal již po první aplikaci gelu na oblast zanícených žil. Produkt se mi líbil, protože je nejen účinný, ale také levný. Nyní žíly nevystupují nad kůži jako dříve. A po nemoci nejsou žádné stopy. S vlastnostmi výrobku jsem spokojen.
4.1/5.00
Vzhledem k povaze mé práce jsem musel zvedat závaží, což vedlo ke vzniku křečových žil. Všechny přípravky, které jsem si koupil v lékárně, neposkytly očekávaný výsledek. Naproti tomu gel Levicose byl účinný - odstranil zánět žil a pomohl mi zbavit se bolesti nohou. Měl jsem si tento produkt okamžitě koupit.
4.7/5.00
Křečové žíly se změnily v chronickou formu a můj lékař mě varoval, že v této fázi si s nemocí poradí pouze silný lék. Předepsal mi tedy Levicose. Neodstranil jen příznaky, ale vymýtil i samotnou nemoc. Kurz trval pouze měsíc a po použití tohoto gelu mám jen dobré dojmy.

Napsat recenzi