RecenzeTop.cz

Co je UrinoFix?

UrinoFix je nový doplněk stravy, který v krátké době řeší problém močové inkontinence. Jeho účinnost byla prokázána testy prováděnými vědci po dlouhou dobu. Složení obsahuje výhradně rostlinné extrakty a také hořčík, který lidské tělo téměř neustále potřebuje.
Pravidelný příjem tohoto léku umožňuje nastolit normální fungování močového systému a zbavit se tak choulostivého problému, jako je inkontinence moči.

Inkontinence moči se může objevit z různých důvodů a u lidí různých věkových skupin. Ano, ve většině případů se s tímto problémem potýkají ženy, které nedávno prodělaly porod, ale může se vyskytnout i u mužů, u starších osob a u dětské generace.
Hlavními příčinami močové inkontinence jsou zpravidla: hormonální změny, patologie urogenitálního systému, hyperaktivní močový měchýř a dokonce poruchy nervového systému. Vyrovnat se s problémem pomůže inovativní lék UrinoFix, jehož účinnost byla prokázána mnoha vědeckými testy.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že UrinoFix není podvod.
Hodnocení zákazníků: 4.5
Autorské hodnocení: 4.5
Přečtěte si recenze zákazníků Zkontrolujte cenu

Jak to funguje? Akce

Charakteristika léku: 4.8
Účinnost léku: 4.5

Lidé, kteří mají podobný problém, jsou opravdu velmi zakomplexovaní. Musí změnit svůj navyklý způsob života, což samozřejmě negativně ovlivňuje psychický stav.
Odborníci doporučují nečekat, ale začít užívat UrinoFix již dnes, protože jeho působení v praxi skutečně prokázalo svou účinnost.
Aktivní složky obsažené v kapslích, které vstoupí do těla, začnou působit téměř okamžitě. Již po první dávce můžete zaznamenat výrazné zlepšení. Inkontinence moči mizí, člověk normálně vyprázdní močový měchýř, práce močového systému se postupně vrací do normálu.

Výhody a nevýhody

 • Nízká cena
 • Potvrzeno lékaři

Návod: Užívání

Snadná aplikace: 4.7
Výrobce doporučuje užívat jednu kapsli dvakrát denně. V tomto případě je nutné zapít drogu velkým objemem čisté vody. Třicetidenní kúra terapeutické léčby umožňuje zbavit se močové inkontinence na velmi dlouhou dobu. Preventivně je nutné kurz opakovat jednou za půl roku.
Informace - UrinoFix
Název služby UrinoFix
Oficiální stránka www.UrinoFix.cz
Demo účet Volný
Měny účtu Česká koruna, dolary, eura
Ziskovost až 85%
Jazyk rozhraní česky, anglicky
Dostupné v zemích čeština

Složení

Kvalita balení: 4.4
Struktura: 4.9

Složení je zcela přírodní a obsahuje výtažky z následujících druhů rostlin:

 • Kořen křídlatky – podporuje zdraví močových cest;
 • Dýňová semínka – snižují tonus a hyperaktivitu močového měchýře;
 • Oddenek pšeničné trávy – urychluje odvod přebytečné vody z těla, pomáhá při léčbě infekcí močového ústrojí;
 • Kořen petržele – podporuje vylučovací funkci ledvin a zdraví močového měchýře;

Kromě toho UrinoFix obsahuje: listy břízy bradavičnaté, dále přesličku a trávu zlatobýlu. Ale hlavní věc je, že tento lék je obohacen o hořčík, který udržuje rovnováhu elektrolytů, normalizuje energetický metabolismus, pomáhá obnovit správné dělení buněk.

Často kladené otázky

Mohu vybrat peníze z webu UrinoFix?

Ano, samozřejmě. Peníze můžete vybrat jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

Jaký je minimální vklad na UrinoFix?

Minimální vklad na UrinoFix je 250 $.

Alternativy

Jméno výrobkuAutorské hodnoceníHodnocení zákazníků
UrinoFix 4.5 4.5
Femixal 4.8 4.8
Cystenon 4.5 4.7

Indikace pro použití

Doplněk stravy UrinoFix je určen především lidem, kteří trpí tak choulostivým problémem, jako je inkontinence moči. V ohrožení:
 • Těhotné ženy a kojící matky;
 • Lidé s diabetem;
 • děti dospívání;
 • dívky, které právě začínají menstruační cyklus;
 • Lidé s chronickými onemocněními, zejména s onemocněními močových cest.

Kontraindikace

Neexistují žádné kontraindikace, stejně jako vedlejší účinky. Droga je vyrobena na rostlinných výtažcích, takže je naprosto bezpečná pro všechny lidi. Jedinou výjimkou je sklon k alergiím.

Recenze od lékaře

Lék UrinoFix v mé praxi vykazoval nereálné výsledky. V oboru gynekologie a urologie se pohybuji více než třicet let a za celou tuto dobu jsem prostudoval mnoho léků, které pomáhají při inkontinenci moči. UrinoFix udělal skutečně revoluční průlom, protože nejen řeší choulostivý problém, ale také podporuje normální fungování močového systému.

Cena

Cena: 4.2

UrinoFix se prodává na oficiálních stránkách za cenu 990

Kde koupit UrinoFix v češtině?

Rychlost dodání: 4.3
Datum:

Zákaznické recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu UrinoFix:
4.5 / 5

Existují nějaké negativní recenze o UrinoFix?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na UrinoFix.
Pozornost, pozor na padělky! Zákazníkům se doporučuje nakupovat na oficiálních stránkách
Po druhém porodu jsem tímto problémem hodně trpěla a můj gynekolog mě ujistil, že to časem přejde. Ale nic se nestalo. Rozhodla jsem se vyzkoušet tento doplněk stravy a hned druhý den jsem si uvědomila, že pomáhá. Teď to beru pořád.
Po odstranění polypů na děložním čípku nastal problém s inkontinencí moči. Co jen můj lékař mi nejmenoval! Nic nepomohlo. Rozhodl jsem se vyzkoušet doplněk stravy UrinoFix a vůbec jsem nelitoval. Nevím o nikom, ale mě to opravdu pomohlo.
Tento doplněk jsem se rozhodl koupit doslova ze zoufalství. Moje maminka má vážné problémy s močovým ústrojím, na inkontinenci moči nic nepomáhá. Jeden čas dokonce přestala kvůli komplexům chodit ven. Začala jsem jí dávat kapsle UrinoFix a nejzajímavější je, že nejenže zmizel problém s inkontinencí moči, ale zlepšila se i práce močových cest. Lékaři, kteří dělali ultrazvuk, byli sami v šoku. Ptali se, co přijímáme. Takhle.

Kontaktujte nás

Vyplňte formulář a my vás budeme kontaktovat