RecenzeTop.cz

Co je Whitify? Použitý? Pravda nebo lež

Informace o produktu
Název Whitify
Oficiální obchod www.Whitify.cz
Trvání 1 rok
Podmínky skladování Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Podmínky lékárny Bez lékařského předpisu
Platba Po přijetí
Země dodání Česká republika
Představte si situaci už po několika dnech, kdy si můžete užít sněhobílý úsměv a když je rozptýlíte jedinečným gelem. Vypadá to, že je to příběh, ale ujišťujeme vás, že je to již možné díky modernímu páru WhitifyIt sestávající z čisticího gelu a mírného aktivačního uzávěru díky jeho čisticím složkám. Můžete se zbavit jakékoli změny barvy skloviny bez nutnosti návštěvy u zubaře, spolu s gelem lze také založit na zcela bezpečných složkách.

Zkontrolujte datum vydání:

Produkt Ocenění Zvláštnost Koupit
Whitify
Nejlepší rozhodnutí
 • Dodací lhůta: 3-5 dní
 • Platba na recepci
 • Testováno naším editorem

Slozeni Whitify. Z čeho se skládá?

barva se nyní může změnit, jakmile pochopíme, že je čas obnovit jejich ztracenou lesk a sněhově bílou barvu. Mohli bychom to udělat mnoha způsoby, například pomocí Whitify Carbon, zubní pasty s uhlíkem, ale příležitost čekat na důsledky jejího působení bude o něco větší.

 • Nic nestojí ve způsobu, jak jít do stomatologické ordinace, kde se používají různé postupy bělení zubů, včetně použití LED lampy, která může být téměř stejná od sady Whitify. Je však nutné se připravit na značné náklady na cestu, dosáhnout, na základě množství zabarvení několik set zlotých, a na jednu návštěvu nekončí.WhitifyrnJe tedy lepší ušetřit náklady a potíže při pravidelných návštěvách, abyste si umýt zuby, protože se doporučuje vyšetření a měli byste si koupit praktickou soupravu.
 • Whitify se skládá z:Výrazný čisticí gel obsahující peroxid vodíku, látka široce používaná pro bělení zubů ve stomatologii, která vyvolává zrychlenou oxidaci barviv usazených na jejich obličeji. Další aktivní složkou tohoto gelu je aloe vera extrakt, který čistí zuby pomáhá při léčbě podráždění a zánětů z ústní dutiny.
 • Dvě další látky používané v gelu Whitify jsou šťáva z granátového jablka, což může být další, kromě obrany proti bakteriím, aloe vera a absolutně sterilního, osvěžujícího a mentolového dechu;rnElastická vrstva kolem zubů, která je potažena trochou gelurn;rnDvojice zkumavek obsahujících gel vysvětlený výše;rnŠablona odstínu zubu, díky které můžete upravit množství bělení tak, jak chcete;rnKonkrétní návod k použití.

Návod k použití. Jak užívat Whitify?

 1. Program Whitify je dětská hra, která se scvrkává na pár kroků obhajovaných výrobcem, díky nimž si můžeme užívat světelného úsměvu.Aby bylo možné účinně bělit zuby a odstranit plak, je nutné:Čistěte si zuby a vypláchněte si ústa, abyste se zbavili zbývající zubní pasty.rnPřipojte dodané víčko a do stříkačky naneste malé množství gelu.rnUmístěte jej do zubů a dejte pozor, aby gel neměl žádný kontakt se zuby.rnDržte překrytí a.rnOdstraňte překrytí jeho odpojením od LED lampy a opláchněte a nakonec zuby vyčistěte.rnPrávě díky těmto 2 prvkům má Whitify pozitivní zpětnou vazbu. Uživatelé i odborníci, kteří jej doporučují, o tom mluví superlativy, při odstraňování všech, dokonce silných 26, chválí své tempo a efektivitu.
Cena v České republice. Kolik stojí Whitify?

Cena tohoto produktu v České republice:990

Kde koupit Whitify v České republice? V lekarnach – V obchodě

Jak to funguje Whitify? Výrobce

Akce Whitify je založena na dvou hlavních prvcích, bělící LED lampě a gelu, který umožňuje zesílit a urychlit účinky aktivních složek gelu. Světlo je využíváno zubními lékaři a dnes máme šanci těžit z jeho specifických vlastností v domácnosti. To nám umožňuje získat výsledky, o kterých jsme nikdy nesnít, než působí přímo na zubní sklovinu, zejména na její vnější vrstvu a v kombinaci s vlastnostmi tohoto gelu. Použití je samozřejmě zcela bezpečné, spolu se samotným gelem, které je založeno na přírodních přírodních složkách, nezpůsobuje nežádoucí vedlejší účinky, ale u některých jedinců se může projevit malý účinek přecitlivělosti. V následném složení Whitify Nebudeme objevovat nějaký fluor, pro následujících 6 týdnů musí být použit pro účinky, které jsou úplné, spolu s postupem by mělo trvat 30 minut. Pokud máte na zubech korunky zubů a zubní protézy, nelze je použít a po tomto postupu se doporučuje vyčistit si vlastní zuby.

Často kladené otázky

Kde najdu oficiální web Whitify?

Kliknutím na tento odkaz najdete výrobce a oficiální web Whitify


Kolik stojí Whitify a jaká je cena?

Cena Whitify má v současné době 50% slevu. Stojí to 990Kč místo 1980Kč


Mohu najít Whitify v lékárně?

Ne. Produkt je možné zakoupit výhradně na webových stránkách výrobce, který je jediným autorizovaným k prodeji as přesnou obchodní politikou, která obsahuje ceny a vyhýbá se nákladům na zprostředkovatele, jako jsou bylinkáři, supermarkety nebo lékárny.


Mohu si koupit Whitify na Amazon?

Ne. Whitify je možné zakoupit pouze na oficiálních webových stránkách a výrobce nedoporučuje nákup jinde, protože by to mohlo vést k podvodům nebo ke koupi padělků a neoriginálních produktů.


Jak mohu požádat Whitify?

K objednání stačí vyplnit oficiální formulář, zadat své jméno, příjmení a číslo mobilního telefonu. Zástupce, jemuž můžete požádat o informace, které vás zajímají, vás bude kontaktovat co nejdříve, aby potvrdil vaši objednávku, a během několika dnů obdržíte produkt přímo doma a zaplatíte na dobírku.


Je možné platit na dobírku?

Jasně. Platba se provádí kurýrní službou v hotovosti při dodání zásilky.


Jak mohu kontaktovat výrobce Whitify?

Můžete kontaktovat technickou podporu vyplněním formuláře, který najdete na této adrese.

Datum zveřejnění přezkumu: May 3, 2020

Recenze. Diskuze. Fórum. Zkušenosti.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *