1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Whitify co je to?

Představte si situaci už po několika dnech, kdy si můžete užít sněhobílý úsměv a když je rozptýlíte jedinečným gelem. Vypadá to, že je to příběh, ale ujišťujeme vás, že je to již možné díky modernímu páru WhitifyIt sestávající z čisticího gelu a mírného aktivačního uzávěru díky jeho čisticím složkám. Můžete se zbavit jakékoli změny barvy skloviny bez nutnosti návštěvy u zubaře, spolu s gelem lze také založit na zcela bezpečných složkách.

Informace
Jméno výrobku: Whitify
Oficiální stránka www.Whitify.cz
Cena CZK
Podmínky skladování Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C.
Podmínky nákupu v lékárně Přes pult
Způsob platby Po obdržení
Země Česká republika
Dostupnost v lékárně Jsou dostupné
Dostupnost na Amazonu: ne
Dodací lhůta: 5-14 dní
Dostupnost: k dispozici na oficiálních webových stránkách
Složení: 100% přírodní. Není to droga
Zpětná vazba od uživatelů: Pozitivní

Složení Whitify

barva se nyní může změnit, jakmile pochopíme, že je čas obnovit jejich ztracenou lesk a sněhově bílou barvu. Mohli bychom to udělat mnoha způsoby, například pomocí Whitify Carbon, zubní pasty s uhlíkem, ale příležitost čekat na důsledky jejího působení bude o něco větší. Nic nestojí ve způsobu, jak jít do stomatologické ordinace, kde se používají různé postupy bělení zubů, včetně použití LED lampy, která může být téměř stejná od sady Whitify. Je však nutné se připravit na značné náklady na cestu, dosáhnout, na základě množství zabarvení několik set zlotých, a na jednu návštěvu nekončí.WhitifyrnJe tedy lepší ušetřit náklady a potíže při pravidelných návštěvách, abyste si umýt zuby, protože se doporučuje vyšetření a měli byste si koupit praktickou soupravu. Whitify se skládá z:Výrazný čisticí gel obsahující peroxid vodíku, látka široce používaná pro bělení zubů ve stomatologii, která vyvolává zrychlenou oxidaci barviv usazených na jejich obličeji. Další aktivní složkou tohoto gelu je aloe vera extrakt, který čistí zuby pomáhá při léčbě podráždění a zánětů z ústní dutiny. Dvě další látky používané v gelu Whitify jsou šťáva z granátového jablka, což může být další, kromě obrany proti bakteriím, aloe vera a absolutně sterilního, osvěžujícího a mentolového dechu;rnElastická vrstva kolem zubů, která je potažena trochou gelurn;rnDvojice zkumavek obsahujících gel vysvětlený výše;rnŠablona odstínu zubu, díky které můžete upravit množství bělení tak, jak chcete;rnKonkrétní návod k použití.

Pokyny: Jak používat?

Program Whitify je dětská hra, která se scvrkává na pár kroků obhajovaných výrobcem, díky nimž si můžeme užívat světelného úsměvu.Aby bylo možné účinně bělit zuby a odstranit plak, je nutné:Čistěte si zuby a vypláchněte si ústa, abyste se zbavili zbývající zubní pasty.rnPřipojte dodané víčko a do stříkačky naneste malé množství gelu.rnUmístěte jej do zubů a dejte pozor, aby gel neměl žádný kontakt se zuby.rnDržte překrytí a.rnOdstraňte překrytí jeho odpojením od LED lampy a opláchněte a nakonec zuby vyčistěte.rnPrávě díky těmto 2 prvkům má Whitify pozitivní zpětnou vazbu. Uživatelé i odborníci, kteří jej doporučují, o tom mluví superlativy, při odstraňování všech, dokonce silných 26, chválí své tempo a efektivitu.

Jak droga funguje?

Akce Whitify je založena na dvou hlavních prvcích, bělící LED lampě a gelu, který umožňuje zesílit a urychlit účinky aktivních složek gelu. Světlo je využíváno zubními lékaři a dnes máme šanci těžit z jeho specifických vlastností v domácnosti. To nám umožňuje získat výsledky, o kterých jsme nikdy nesnít, než působí přímo na zubní sklovinu, zejména na její vnější vrstvu a v kombinaci s vlastnostmi tohoto gelu. Použití je samozřejmě zcela bezpečné, spolu se samotným gelem, které je založeno na přírodních přírodních složkách, nezpůsobuje nežádoucí vedlejší účinky, ale u některých jedinců se může projevit malý účinek přecitlivělosti. V následném složení Whitify Nebudeme objevovat nějaký fluor, pro následujících 6 týdnů musí být použit pro účinky, které jsou úplné, spolu s postupem by mělo trvat 30 minut. Pokud máte na zubech korunky zubů a zubní protézy, nelze je použít a po tomto postupu se doporučuje vyčistit si vlastní zuby.

Často kladené otázky

Kde najdu oficiální web Whitify?

Na tomto odkazu najdete výrobce a oficiální stránky Whitify.

Mohu si koupit Whitify v lékárně?

Bohužel ne. Můžete si koupit pouze originální výrobky na webových stránkách výrobce, to je jediný autorizovaný prodejce.

Jak mohu požádat o Whitify?

Pro objednání stačí vyplnit oficiální formulář, zadat své jméno, příjmení a číslo mobilního telefonu. Zástupce společnosti, se kterým můžete požádat o informace, které vás zajímají, vás bude kontaktovat co nejdříve, aby potvrdil vaši objednávku, a během několika dní obdržíte produkt přímo u vás doma a platbu při dodání.

Ve kterých městech České republiky se prodává?

Whitify se prodává ve všech městech České republiky. Můžete si objednat doručení na jakékoli místo, které vám vyhovuje.

Jak dlouho trvá doručení?

V průměru doručení trvá 5-7 dní, ale může to trvat až 14 dní.

Je Whitify podvod?

Zkontrolovali jsme Whitify a nenašli jsme žádné známky podvádění.

Existují nějaké negativní recenze o Whitify?

Mezi českými kupujícími jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Whitify.

Kde koupit v České republice?

Datum psaní článku:

Alternativy