Co je Beflexan?

Beflexan – je mast proti bolesti kloubů. Tento léčivý přípravek má bolest tišící účinek. Neposkytuje pouze dočasnou úlevu. Beflexan působí přímo na příčinu bolesti kloubů, kterou je poškozená a zanícená chrupavka.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že Beflexan není podvod.

Složení

Tento produkt obsahuje pouze přírodní složky:

 • komonice lékařské. Jedná se o složku se silnými protizánětlivými účinky. Díky jeho účinkům se klouby rychleji regenerují a buňky dostávají více cenných živin. komonice lékařská snižuje otoky, zklidňuje podráždění a zarudnutí pokožky a má analgetické účinky.
 • horská arnika. Tato složka je užitečná při otocích a krvácení. Posiluje cévy, zlepšuje krevní oběh, zabraňuje praskání žil a urychluje hojení modřin. Horská arnika má také analgetický účinek. Urychluje regeneraci a hojení ran a zmírňuje potíže způsobené revmatickými chorobami.
 • Calendula marsh. Tato složka je účinná při otocích a zánětech. Zklidňuje bolest, obnovuje chrupavky a zvyšuje rozsah pohybu v kloubech. Měsíček lékařský také zpomaluje proces stárnutí.
 • Chondroitin. Je důležitou součástí chrupavky. Má posilující účinek, zlepšuje pružnost kloubů, zabraňuje ztuhlosti končetin a zpomaluje degeneraci tkání. Chondroitin posiluje klouby a zvyšuje jejich odolnost vůči zátěži. Udržuje také množství synoviální tekutiny na požadované úrovni. Jeho nedostatek zvyšuje riziko revmatoidních onemocnění.
 • Glukosamin. Tato složka zlepšuje pohyblivost kloubů a strukturu chrupavky. Má analgetické účinky a urychluje regeneraci chrupavky. Glukosamin také chrání před degenerací kloubů.
 • Acetát hlinitý. Jeho stahující účinek pomáhá při otocích a také urychluje hojení po zranění. Tato složka má analgetické a protizánětlivé účinky.
 • Žlutý zázvorový olej a šalvějový olej. Tyto složky masti tlumí bolest, zklidňují podráždění a urychlují hojení ran a mikropoškození.
 • Mentol a eukalyptový olej. Tyto složky zklidňují podráždění, uvolňují svaly a snižují otoky.
Informace - Beflexan
jméno výrobku Beflexan
Oficiální stránka www.Beflexan.cz
Cena 990Kč
Čas doručení 5-14 dní
Složení 100% přírodní. Ne droga
Recenze Pozitivní

Návod: Užívání

Mělo by se aplikovat pouze malé množství masti, ale mělo by pokrýt celou problematickou oblast. Beflexan lze aplikovat na několik oblastí najednou. Kůže by se po aplikaci masti neměla nějakou dobu omývat, aby nedošlo k odstranění jejích prospěšných složek.

Jak to funguje? Akce

V důsledku aplikace této masti lze očekávat:
snížení bolesti;
zlepšení pohyblivosti kloubů;
rychlá regenerace chrupavky;
snížení otoku kloubů.

Výhody a nevýhody

 • Potvrzeno lékaři
 • Odborníci radí
 • Přírodní složení

Indikace pro použití

Bolesti kloubů jsou častější u starších lidí. To je způsobeno stárnutím organismu. U mladších lidí může být bolest způsobena nejen degenerativními změnami. Nejčastěji jsou problémy s klouby způsobeny sportovními úrazy nebo přetížením. Beflexan lze používat v každém věku a bez ohledu na příčinu kloubních problémů.

Kontraindikace

Těhotenství a kojení jsou kontraindikací pro použití krému Beflexan. Opatrní byste měli být také v případě, že jste alergičtí na některou ze složek. Děti mladší 18 let by měly tuto mast používat pouze po poradě s lékařem.

Často kladené otázky

Má Beflexan nějaké vedlejší účinky?

Podle našich údajů a zpětné vazby od zákazníků, pokud jsou dodrženy indikace a kontraindikace, pak Beflexan nemá žádné zjevné vedlejší účinky.

Kde najdu oficiální web Beflexan?

Výrobce a oficiální web Beflexan naleznete na níže uvedeném odkazu.

Mohu si Beflexan koupit v lékárně?

Bohužel ne. Originální produkty zakoupíte pouze na stránkách výrobce, jedná se o jediného autorizovaného distributora.

Jak si mohu objednat Beflexan?

Pro objednávku stačí vyplnit oficiální formulář, zadat jméno, příjmení a mobilní telefon.

V jakých městech se prodává?

Beflexan se prodává ve všech městech České republiky.

Jak dlouho trvá doručení?

Doručení trvá v průměru 5–7 dní, ale může trvat až 14 dní.

Cena

990

Kde koupit Beflexan v češtině?

Dostupné v zemích čeština
K dostání v lékárně Ne
Dostupnost na Amazonu Ne
Beflexan si můžete koupit na oficiálních stránkách výrobce:

Alternativy

Hodnocení

Kvalita balení 4.7
Rychlost dodání 4.6
Charakteristika léku 4.6
Snadná aplikace 5
Cena 4.5
Účinnost léku 4.8
Struktura 4.3
Celkové hodnocení 4.6
Datum:

Recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu Beflexan 4.6
4.6/5

Existují nějaké negativní recenze o Beflexan?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Beflexan.
4.4/5.00
S přibývajícím věkem jsem si všiml, že se po intenzivním tréninku nezotavím tak rychle jako dřív. Sport mě opravdu baví, a protože hodně cvičím, zranění nebo pohmožděniny jsou nevyhnutelné. Dříve jsem se velmi obával zranění. Jakmile se mi něco stane, okamžitě použiji Beflexan. Tato mast velmi rychle zmírňuje bolest a zánět.
4.6/5.00
Používám Beflexan jeden měsíc. Než jsem ho začal používat, nemohl jsem se pořádně hýbat. Kolena mi často otékala, i když jsem jen ležel, cítil jsem ostrou bolest. Po použití této masti se však nepříjemné pocity výrazně snížily. Jsem zpátky ve formě a připravená na další cvičení.
4.7/5.00
Před několika měsíci jsem si ošklivě poranil koleno. Problém se zpočátku nezdál být vážný. Bolest však neustupovala a zhoršovala se. Mám kamaráda fyzioterapeuta a od něj jsem o Beflexanu slyšela dobré věci. A skutečně tato mast rychle zmírňuje bolest a nepohodlí.

Napsat recenzi