Co je Fungonis Gel? - Recenze 2022. Jak užívat? Cena
Fungonis Gel co je to?

Fungonis Gel

Fungonis Gel co je to?

Fungonis Gel je lék na nehty a kožní plísně, určený k léčbě mužů i žen. Má organické složení, je vyroben bez přidání barviv, příchutí, stabilizátorů a dalších složek syntetického původu.

Produkt je ve formě gelu, který vám umožňuje vypočítat jednu denní dávku samostatně, bez pomoci odborníků. Lék se vyznačuje dobrou snášenlivostí, nezpůsobuje vedlejší účinky, což zajišťuje eliminaci houby.

Informace - Fungonis Gel
Jméno výrobku: Fungonis Gel
Oficiální stránka www.Fungonis Gel.cz
Cena Fungonis Gel 890CZK
Podmínky skladování Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C.
Podmínky nákupu v lékárně Přes pult
Země: Česká republika
Dostupnost v lékárně ne
Dostupnost na Amazonu ne
Dodací lhůta 5-14 dní
Dostupnost k dispozici na oficiálních webových stránkách
Složení 100% přírodní. Není to droga
Zpětná vazba od uživatelů Pozitivní

Složení Fungonis Gel

Lék proti plísni Fungonis Gel se skládá z přírodních složek. Každá látka má samostatnou funkci zaměřenou na potlačení patogenní mikroflóry. Hlavní složkou je výtažek z heřmánku, který provádí tyto typy akcí:

 • Zastavuje postup plísňové infekce.
 • Dezinfikujte pokožku.
 • Eliminuje otoky tkání.
 • Zabraňuje změnám tónu pleti v oblastech plísňové progrese.
 • Pomáhá obnovit nehtové ploténky.
 • Odstraňuje nepříjemný zápach, který vychází z nohou.
 • Odstraňte svědění, nepohodlí.

Pomocné složky gelu Fungonis - výtažky z léčivých rostlin, které jsou také užitečné při potlačení plísňových infekcí.
Droga byla předmětem laboratorní studie, podle výsledků které bylo prokázáno: výrobek zaručeně eliminuje dermatologické onemocnění a nezpůsobuje komplikace.

Výhody

 • Potvrzeno lékaři
 • Odborníci radí
 • Názory populárních lidí

Pokyny: Jak používat Fungonis Gel?

Aby se houba zbavila, měl by se gel Fungonis aplikovat podle doporučení výrobce. Jsou předepsány v průvodních pokynech, které doplňují balení produktu. Gel by měl být aplikován na předem očištěnou a suchou pokožku nejméně dvakrát denně po dobu 1 měsíce. Léčivá hmota se rychle vstřebává, takže do 5 minut po nanesení přípravku na epitel nohou si můžete ponožky nasadit.

Pokyny: Jak používat Fungonis Gel?
Pokyny: Jak používat Fungonis Gel?

Jak droga funguje?

Příprava houby Fungonis Gel má protizánětlivou, regenerační a antiseptickou funkci. Ihned po absorpci do tkání lék eliminuje bolest a svědění. Poté aktivní složky gelu střídavě eliminují další příznaky procesu infekce. Látky, které jsou součástí drogy, potlačují vitální funkce patogenů, zabraňují expanzi zánětlivého procesu.

Jak droga funguje?
Jak droga funguje?

Indikace pro použití

Gel se používá k odstranění houbové infekce s následujícími nepříjemnými příznaky:
 • svědivé a šupinaté nohy;
 • praskliny a škrábance;
 • deformace nehtové ploténky;
 • zarudnutí a zánět kůže;
 • nepříjemný zápach.

Kontraindikace

Lék nemá žádné závažné kontraindikace, s výjimkou zvýšené citlivosti na určité složky u lidí náchylných k alergiím. Během těhotenství a kojení se před použitím doporučuje poradit se s odborníkem.

Recenze lékaře

Svým pacientům proti houbovým infekcím doporučuji účinný přípravek ve formě Fungonis gelu. Rychle uzdravuje pokožku, blokuje záněty a zabraňuje relapsu. Kůže získá zdravý vzhled a obnoví se poškozené nehty.

Hodnocení zákazníků

Po dovolené v zahraničí jsem objevil houbu. Bylo to velmi nepříjemné, zejména proto, že jsem se s takovou infekcí nikdy nesetkal. Šel jsem k lékaři a ten mi předepsal speciální gel na houbu. Začal jsem ho aplikovat po večerech a po určité době jsem zjistil, že mi přestaly vonět nohy a poškozené povrchy kůže se začaly aktivně hojit. Brzy jsem se zbavil houby a doufám, že se s tímto problémem v budoucnu znovu nesetkám.
Můj syn se vrátil z tábora a všiml jsem si houby na jeho nohou. Stěžoval si, že ho svědí kůže a že se mu v noci špatně spí. V této době se svědění zhoršuje. Lékař doporučil okamžitě zahájit léčbu přípravkem Fungonis Gel. Nástroj je levný, proto jsme ho hned koupili. Syn si před spaním začal nanášet gel na paty a nehty. Brzy řekl, že se jeho praskliny začaly hojit a nový hřebík už dorůstal. Nohy už nesvědí ani nevoní, syn v noci dobře spí a při návštěvě neváhá zouvat se.
Nedávno si moje máma stěžovala na houbu a já jí přinesl Fungonis gel. Tento nástroj je naprosto bezpečný, prodává se za dostupnou cenu a funguje efektivně. Maminka ho začala aplikovat na postižená místa a hned druhý den zmizelo její svědění, kterým dlouho trpěla. Postupně se kůže a nehtové ploténky vzpamatovaly a houba úplně zmizela. Známý lékař doporučil pravidelně používat gel k profylaktickým účelům, aby se zabránilo opakované infekci.

Často kladené otázky

Kde najdu oficiální web Fungonis Gel?

Na tomto odkazu najdete výrobce a oficiální stránky Fungonis Gel

Mohu si koupit Fungonis Gel v lékárně?

Bohužel ne. Můžete si koupit pouze originální výrobky na webových stránkách výrobce, to je jediný autorizovaný prodejce.

Jak mohu požádat o Fungonis Gel?

Pro objednání stačí vyplnit oficiální formulář, zadat své jméno, příjmení a číslo mobilního telefonu. Zástupce společnosti, se kterým můžete požádat o informace, které vás zajímají, vás bude kontaktovat co nejdříve, aby potvrdil vaši objednávku, a během několika dní obdržíte produkt přímo u vás doma a platbu při dodání.

Ve kterých městech České republiky se prodává?

Fungonis Gel se prodává ve všech městech České republiky. Můžete si objednat doručení na jakékoli místo, které vám vyhovuje.

Jak dlouho trvá doručení?

V průměru doručení trvá 5-7 dní, ale může to trvat až 14 dní.

Je Fungonis Gel podvod?

Zkontrolovali jsme Fungonis Gel a nenašli jsme žádné známky podvádění.

Existují nějaké negativní recenze o Fungonis Gel?

Mezi českými kupujícími jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Fungonis Gel .

Cena Fungonis Gel

890CZK

Kde koupit Fungonis Gel v České republice?

Alternativy

Hodnocení


Kvalita balení
4.4
Rychlost dodání
4.3
Vlastnosti léčiva
4.8
Snadná aplikace
4.7
Cena
4.2
Účinnost léku
4.5
Struktura
4.9
Celkové hodnocení
4.5
Datum psaní článku:

Datum aktualizace článku:

Close