Co je Illuvium? - Recenze 2022. Jak užívat? Cena
Illuvium co je to?

Illuvium

Illuvium co je to?

Illuvium je sběratelská počítačová hra na hrdiny vytvořená pomocí dobrodružných příběhů a schopnosti vydělávat elektronické peníze na blockchainu Ethereum.

Ve hře se hráči pohybují napříč různými oblastmi fantasy světa, setkávají se s monstry zvanými Illuvials a bojují s nimi. Výhrou se účastník stává vlastníkem úlomků (nebo úlomků) monster. Výsledkem je, že shromažďují sbírku monster. Ty v průběhu času zvyšují svou sílu, umožňují hráči bojovat s konkurenty, navštěvovat nebezpečnější oblasti.

Rozdíl mezi touto hrou a podobným vývojem v bitvě. Není tahová, ale pokaždé představuje automatickou bitvu, která hráči umožňuje umístit své iluviály v souladu se strategickými plány zaměřenými na bezpodmínečné vítězství nad nepřítelem. Právě v bitvách si vývojáři uvědomili příležitost získat tokeny ETH, které se později staly skutečným ziskem.

Informace - Illuvium
Název webu Illuvium
Oficiální stránka www.Illuvium.cz
Ukázkový účet zdarma
Mince Euro, dolary, česká koruna
Ziskovost závisí na 85%
Jazyk Česky, anglicky
Země: Česká republika

Illuvium - podvádění nebo ne?

Pokud se zaměříte pouze na recenze např. na internetu, pak můžete věřit nejen Illuvium, ale i většině ostatních platforem, které nejsou podobné této. Stejný software patří k novým směrům v blockchainových technologiích, pouze je ovládá, a proto může mít nedostatky, které tlačí nepřátelé. Ale jejich negativní recenze nejsou založeny na faktech, ale na touze zabít konkurenta v zárodku, zabránit mu získat část trhu, kde aktivně vydělávají peníze.

Nejlepší způsob, jak zkontrolovat, co bylo řečeno, je zahrát si hru a vytvořit si na ni svůj názor. Mezi komentátory jsou takoví a soudě podle názorů, které si vytvořili, vám hra skutečně umožňuje vydělat kryptoměnu na vaší schopnosti vyhrát v situacích, které nabízejí vývojáři virtuálního světa.

Výhody

  • Nízký minimální vklad
  • Pokročilá obchodní platforma
  • Spolehlivost a bezpečnost

Jak používat Illuvium?

Jako ve všech podobných hrách je potřeba nejprve přejít na stránky platformy, zaregistrovat se, získat účet, který budete v budoucnu potřebovat v přestávkách a následných přihlášeních do hry. Po obdržení všeho označeného si to můžete stáhnout a spustit. Další je volba iluviálů, u kterých je třeba dbát na řadu vlastností, které ovlivní jejich kvality v dalších cestách a bitvách:

  • Synergie, která kombinuje atributy iluviálů, vyjádřené afinitou a třídou.Postavy mohou obsahovat jednu nebo několik vlastností najednou, reprezentovaných ve hře základními vlastnostmi a základními třídami (obě po 5). Silnější ve hře Illuvium jsou ti, kteří mají několik z nich, a co je nejdůležitější, spřízněné. Hráč za to dostává bonusy, které jsou silnější, když jsou na bojiště umístěny monstra se stejnou nebo podobnou synergií.
  • Blízkost. Touto vlastností mohou iluviálové odkazovat na vodu, zemi, oheň, přírodu, vzduch. V tomto seznamu je důležitý rozkaz, který vám umožní způsobit větší poškození nepříteli, který v něm stojí dále.
  • Třída. Illuviálové jsou ve hře rozděleni do pěti tříd: Bojovník; opatrovník; Rogue (útočí náhle nebo zezadu); Psion (čaroděj); Empat (skupinový léčitel). Zde, stejně jako v okolí, je seznam důležitý.

Jak to funguje Illuvium?

Při zahájení bitvy si každý iluviál vybere nepřítele a zaútočí na něj. Jeho poškozením získává energii. Když posledně jmenovaný dosáhne určité hranice, uvolní se speciální Ultimátní schopnost, schopná zasahovat do průběhu hry a měnit jej. Ve své schopnosti posílit sebe, spojence, porazit nepřátele tak, aby vyletěli z arény. Konec bitvy nastává po úplné porážce jednoho z týmů.

Po bitvě je možné chytit poražené pomocí poskytnutých úlovků-střepů a vytvořit si je podle sebe. Jsou zde nuance: jsou zde vzácné úlovky, když získají iluviál, který se odlišuje od ostatních (přináší více tokenů ETH); několik iluviálů se spojí do silnějších (také ceněných s velkým množstvím ETH); nashromážděné zkušenosti a úrovně, které ovlivňují sílu postavy v průběhu času; získávání sbírek zdrojů, což znamená účast v bitvě nejen iluviálů, ale také hráče.

Vše výše uvedené přináší hráči tokeny ETH, které jsou následně staženy na kryptoburzy pomocí kryptopeněženek dostupných v programu Illuvium.

Hodnocení zákazníků

Vznik programů jako Illuvium na trhu znamenal novou etapu v práci s kryptoměnami. Nyní jej lze vydělávat nejen na speciálních burzách, ale také hraním vzrušující virtuální hry. Této platformě jsem věřil, baví mě bloudit neznámým, virtuálním světem plným nebezpečí a zároveň tvořit zisk, který částečně pokrývá mé potřeby. Je to pěkné, těším se na pokračování.Doufám, že se software vylepší, aktualizuje, stane se zajímavějším z hlediska hry a z hlediska vydělávání peněz na elektronických penězích.
To, že existuje hra Illuvium, která svými schopnostmi patří mezi nejlepší virtuální platformy a navíc umožňuje vydělávat tokeny, jsem se dozvěděl od svých přátel-hráčů. Zkusil jsem to, líbilo se mi to. Opravdu skvělá věc se zajímavými epizodami, napínavými souboji. Ty druhé přinášejí nejvyšší příjmy. Takže pokud víte, jak dobře bojovat online, pak je to určitě pro vás. A užijte si hru a vydělávejte na svých dovednostech.
Illuvium - z nových online her. Zadal jsem to ze zájmu, začal jsem hrát - líbilo se mi to. Když jsem dostal své první peníze, líbilo se mi to dvakrát. Chápu, mistře, doufám, že to pomůže zvýšit zisky. A to vše na pozadí potěšení, které mám ze hry jako hráč.

Často kladené otázky

Je Illuvium podvod nebo ne?

Illuvium v průběhu času a zpětnou vazbu zákazníků prokázaly, že tento web je důvěryhodný.

Mohu vybrat peníze z webu Illuvium?

Ano, samozřejmě. Můžete vybírat peníze jakýmkoli způsobem, který je pro vás vhodný.

Jaký je minimální vklad na Illuvium?

Minimální vklad na Illuvium je 250 $.

Zaregistrujte se ve Illuvium v České republice?

Alternativy

Hodnocení


Bezpečnost
4.7
Podpěra
4.6
Pověst
4.6
Možnosti platby
5
Uživatelská zkušenost
4.5
Ziskovost
4.8
Snadnost použití
4.3
Celkové hodnocení
4.6
Datum psaní článku:
Close