RecenzeTop.cz

Co je OlympTrade? Použitý? Pravda nebo lež

Servisní informace
NázevOlympTrade
Oficiální webwww.OlympTrade.cz
Metody vkladu a výběruKreditní karta, Neteller, Web Money, BitCoin, eWallet
Ukázkové účtyOtevřete demo ZDARMA
Zaplatit97%
Druhy podporyE-mail, chat
JazykČesky

Platforma OlympTrade je nyní populární platformou pro online obchodování a slouží také klientům od roku 2014. Co však dělá platformu Olymp výběrem pro mnoho investorů na trhu? Existuje řada důvodů, proč je Olymp Trade volbou platformy mnoha dobře informovaných a informovaných investorů na trhu.

Bezpečnost a spolehlivost platformy. Jako hlavní investiční platforma na internetu je společnost Olymp Trade považována za přidruženého člena finanční komise, organizace zajišťující zájmy investorů. Vzhledem k tomu, že obchodní platforma je součástí organizace, jsou protiprávní činy pojištěny až do výše 20 000 USD a jsou získány z Kompenzačního fondu.
Minimální částka nezbytná pro zahájení investic. Minimální částka, kterou lze vložit, abyste mohli začít obchodovat na této konkrétní platformě, je 10 USD. To obvykle znamená, že se někdo stane obchodníkem a může se připojit na jeviště.
Přímý přístup k vzdělávacím a školicím materiálům. Většina členů této obchodní platformy nabízí koučování a zdroje, které jsou užitečné.
To jsou důvody, proč je tato platforma oblíbená mezi obchodníky, včetně investorů. Myslím, že OlympTrade funguje přesně stejným způsobem jako IQ Choice – spolehlivé profesionální a skutečné obchodování. Doporučujeme, abyste si přečetli tuto recenzi společnosti OlympTrade, pokud budete i nadále zvědaví na to, co se doporučuje.

OlympTrade - Recenze produktu
Co je OlympTrade?

Ve srovnání s jinými investičními platformami na trhu (jako je Binomo’s) je Olymp Trade individualizovaná platforma navržená zkušenými vývojáři, obchodníky a finančními analytiky. Personál se neustále zlepšuje, takže se zákazníci mohou spolehnout na fázi, která funguje 24/7. Tato schopnost je ve skutečnosti jedním z nejprodávanějších bodů této platformy. Jako příklad:

Můžete si vybrat, jak budou grafy zobrazeny, například svícny nebo pomocí Heiken Ashi
Měňte barvy grafu
Ukázková platforma možností

Kromě účinků těchto grafů mohou být nakonfigurovány technické preference

Pokud používáte tabulku oblastí, změňte časový rámec z 25 sekund na 1 měsíc a při použití svícen Heiken Ashi nebo Western můžete přepnout z 15 sekund na 60 minut
Čtení grafů získáte pomocí značek a oscilátorů

Zkontrolujte datum vydání:

Do recenze byly přidány nové informace:

RobotOceněníZvláštnostRegistrace
OlympTrade
Nejlepší rozhodnutí
 • 88% míra zisku – není podvod
 • $ / € 250 Min Vklad
 • Přijmout debetní a kreditní kartu

Je OlympTrade skutečný nebo podvod? – Podvod nebo odkaz?

Ukázkový účet. Tyto účty jsou poskytovány zdarma a každému účtu bude přiděleno 10 000 virtuálních komponent.

 • Zájemci se mohou jednoduše zaregistrovat k účtu na webu.
  Standardní účet.
 • Tento účet musí ocenit minimálně 10 $ nebo jeho peněžní ekvivalent. Na základě této úvahy mohou investoři obchodovat minimálně 1 a maximální obchodní hodnotu 2 000 USD.
 • Maximální zisk, který lze získat, je 80 procent z jejich investovaných investic. Částka, která může být vybrána, je 10 $ bez omezení pro výběr, Pokud jde o nedostatek kapitálu.
 • Výběr může trvat v průměru 1 den, maximálně však 3 dny.
  VIP účet.
 • Aby mohli investoři, kteří mají zájem, využít tohoto konkrétního účtu, potřebují vložit 2 000 $ nebo jeho ekvivalent v měně. U tohoto účtu je zde požadovaný vklad 2 000 $ a částka je stanovena na 1 USD, pokud jde o obchodování, a maximální bude stanovena na 5 000 USD.
 • Kromě rychlejšího výběru se VIP členové mohou spolehnout na řadu výhod. Pokud se zaregistrujete pomocí tohoto konkrétního účtu, obdržíte pokyny poradce VIP a máte přístup k finančním analytikům a alternativním zdrojům.

Jak se připojím k OlympTrade aplikaci? Jak se zaregistrovat?

 1. Postup pro potvrzení je naprosto stejný pro všechny na této planetě, pokud jste z Nigérie, Indie, Pákistánu, Velké Británie. Stáváme se stále více a více otázek ohledně „jak potvrdit můj účet“, „jaké dokumenty potřebují“ atd.

 2. … pozorně si to přečtěte níže a mějte na paměti, že postup ověřování zůstává stejný přesně pro všechny , takže se nemusíte o nic starat!
 3. Pojďme.

  Chcete-li tedy dokončit ověření (čerpat hotovost), chcete odeslat tyto dokumenty:

 4. Fotografie, ve které držíte svou kartu, rozšířenou formu, ve které mohou v pasu / ID vidět podrobnosti i vaši vlastní tvář. Je to jako selfie s vhodným záznamem – nic víc.

 5. Uvědomte si, že fotografie musí být mimo vaše ramena a musí být snadno vidět (bez rozmazání). Stejně jako na obrázku níže
  Pak musíte odeslat a fotografii / naskenovat vhodný dokument, který chcete použít – pas nebo ID.
 6. Z kterého byla platba provedena, musíte také odeslat fotografii / skenování této karty V případě, že jste pro vložení použili platební kartu. Asi 4 poslední poznámky, prvních 6 a karta, příjmení a titul musí být oddělitelné.
 7. Platnost karty a zbytek číslic nelze oddělit (zaplatit). Opačná strana karty nemusí být aktuální (nechtějí).
 8. Pokud jste pro vklad použili elektronickou peněženku – měla by být také zaslána fotografie / snímek soukromé digitální peněženky (podobně jako Skrill) (zkontrolujte hloubku vašich účtů). Informace, které musíte poskytnout, jsou obrázek čísla, jména majitele a další fotografie / snímky obrazovky musí mít správný peněžní převod (ten, který jste přesunuli peníze do společnosti OlympTrade).
 9. Kam poslat dokumenty?

  Po přijetí této žádosti o ověření musí být všechny důležité soubory zaslány na e-mail – kyc@olymptrade.com spolu s přihlašovacím údajem (přihlašovací jméno je vaše e-mailová adresa), které jste zadali při registraci.

 10. Jak dlouho trvá potvrzení? Zpracování dokumentů trvá až pět pracovních dnů.

 11. A konečný účinek ověření dokumentu, který zjistíte ve svém e-mailu, protože e-mail obdržíte s informacemi o výsledku.

  To je ono – dejte nám vědět, pokud budete potřebovat pomoci s ověřením a pokusíme se vám pomoci.

Jak funguje OlympTrade? Je v bezpečí OlympTrade?

Olymp Trade je považován za obchodní systém, který využívá online obchodní platformu. Nabízené vlastnosti a výkonnost reagují na požadavky zákazníků a většina z těchto funkcí osloví investory, kteří teprve začínají. Na rozdíl od jiných populárních platforem na trhu poskytuje společnost Olymp Trade bezplatnou registraci a mnoho nových investorů a členů získává 10 000 kreditů. Kredity může být zaměstnán nejnovějším členem pro kontrolu platformy a fáze investování. Pomocí demo účtů si klienti vyzkouší několik strategií, než investují do hotovosti a mohou prozkoumat své obchodní schopnosti. Je nedostatek pobídek. Spíše než obvyklá výhoda dodává společnost Olymp Trade zahájení obchodu a investic.

Ačkoli je tato fáze navržena jako středně až nízkoriziková fáze investování, poskytuje společnost Olymp Trade obchodníkům sníženou míru ztráty nebo zisku, která by měla být užitečná při prvním průzkumu společnosti. Je třeba mít na paměti, že toto není fáze, kdy se člověk chce stát bohatým.

Registrace – Otevřít účet. Oficiální stránky v České republice – App a APK

Často kladené otázky

OlympTrade är en hoax?
Nej, OlympTrade är inte ett hoax. Vi har kontrollerat den här tjänsten och den uppfyller alla standarder för kvalitetstjänster för vinst.
Hur registrerar jag sig i OlympTrade?
För att göra detta, gå till den officiella webbplatsen och fyll i dina uppgifter. Efter det kan du använda webbplatsen
Hur mycket kan du tjäna i OlympTrade?
För alla användare varierar vinsten, men den genomsnittliga procentuella lönsamheten är 97%.
Hur börjar jag tjäna pengar i OlympTrade?
För att göra detta, registrera dig på webbplatsen, sätt in pengar på kontot och aktivera handel. När du har gjort en vinst kan du ta ut pengar till ditt konto.

Datum zveřejnění přezkumu: December 28, 2019

Recenze. Diskuze. Fórum. Zkušenosti.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published. Required fields are marked *