1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

OlympTrade co je to?

Platforma OlympTrade je populární platforma pro online obchodování a klientům slouží od roku 2014. Co ale dělá platformu Olymp spolehlivou volbou pro mnoho investorů? Existuje několik důvodů, proč je OlympTrade platformou volby pro mnoho znalých a zkušených investorů.

Informace
Název webu OlympTrade
Oficiální stránka www.OlympTrade.cz
Ukázkový účet zdarma
Mince Euro, dolary, česká koruna
Ziskovost závisí na 85%
Jazyk Česky, anglicky

Zabezpečení a spolehlivost platformy. Jako přední online investiční platforma je OlympTrade považován za vedoucího člena Mezinárodní finanční komise, organizace zajišťující zájmy investorů. Vzhledem k tomu, že obchodní platforma je členem této organizace, jsou nezákonné činy kryty až do výše 20 000 USD, které jsou získány z kompenzačního fondu.

Minimální částka potřebná k zahájení investic. Minimální částka k vkladu pro zahájení obchodování na této platformě je 10 dolarů. To znamená, že se k platformě může připojit téměř kdokoli a stát se obchodníkem.

Snadný přístup k tréninkovým a vzdělávacím materiálům. Školení a užitečné zdroje jsou přístupné všem členům této obchodní platformy.

Výhody

Pokročilá obchodní platforma
Vysoký výkon
Spolehlivost a bezpečnost

OlympTrade - podvádění nebo ne?

Ostřílení investoři mohou být zklamáni nedostatkem aktiv a možností obchodování. OlympTrade však může být stále pohodlnou volbou pro někoho, kdo hledá obchodování s binárními soubory s mobilními opcemi. Rozhraní je navrženo s ohledem na nové operátory, kteří si dávají čas na vytvoření pohlcující ukázky a vzdělávání. Omezené možnosti mohou začátečníkům usnadnit začátek obchodu. Navíc jeho jednoduchý, přehledný design a nízké požadavky na vklad z něj činí atraktivní volbu pro kohokoli, kdo chce začít obchodovat.

Jak používat OlympTrade?

Chcete-li otevřít účet na OlympTrade, musíte postupovat podle následujících kroků. Na základě našich zkušeností je velmi snadné získat přístup k obchodní platformě a začít obchodovat. Tato část vysvětlí přesně, jak na to.

Nejprve se musíte zaregistrovat na webu brokera nebo použít registrační formulář níže. Po zadání vašich osobních údajů budete mít přístup k obchodní platformě. OlympTrade vám umožňuje používat platformu na bezplatném demo účtu nebo z vkladu skutečných peněz ve výši 10 $. Můžete obchodovat se skutečnými penězi bez nutnosti úplného ověření účtu. Doporučujeme, abyste to udělali jako první.

Po registraci musíte vyplnit údaje o svém účtu (viz obrázek níže). To znamená, že potvrdíte svou e-mailovou adresu a telefonní číslo. Je důležité použít vaše skutečná data, protože makléř může pro další ověření vyžadovat různé dokumenty. Po založení účtu můžete začít obchodovat na platformě.
Otevřete svůj účet krok za krokem:

  1. Zaregistrujte se na OlympTrade (použijte výše uvedený formulář)
  2. Ověřte svou e-mailovou adresu
  3. Zkontrolujte své telefonní číslo
  4. Vyplňte svůj profil účtu
  5. Začněte obchodovat

Jak to funguje OlympTrade?

OlympTrade je zavedený makléř na trhu obchodování s pevným časem, který byl spuštěn v roce 2014. Jsou certifikováni společností FinaCom, což z nich dělá důvěryhodnou volbu pro každého online obchodníka. Jeho trajektorie je velmi podobná trajektorii mezinárodního brokera s dokonalou platformou a kompletním školicím centrem dostupným ve 12 jazycích.

S více než 25 000 lidmi obchodujícími každý den a měsíčním obratem kolem 171 milionů USD je OlympTrade v tomto prostoru obrovskou společností. Kromě prestiže makléřů existuje řada ocenění, na které lze být hrdí, včetně „Nejlepší obchodní platformy“ Le Fonti 2018. Jsou makléři třídy A s prokázanou historií.

Silná nabídka více než 70 typů aktiv, včetně měnových párů, komodit, akcií, indexů a kryptoměn, vám dává spoustu příležitostí. Dalším rozdílem mezi OlympTrade je jeho pohodlná základní úroveň. Obchodníci mohou začít s malým vkladem ve výši 10 $ s minimálním obchodováním již od 1 $, což je skvělá zpráva, pokud jste ve světě online obchodování nováčkem.

Často kladené otázky

Je OlympTrade podvod nebo ne?

OlympTrade v průběhu času a zpětnou vazbu zákazníků prokázaly, že tento web je důvěryhodný.

Mohu vybrat peníze z webu OlympTrade?

Ano, samozřejmě. Můžete vybírat peníze jakýmkoli způsobem, který je pro vás vhodný

Jaký je minimální vklad na OlympTrade?

Minimální vklad na OlympTrade je 250 $.

Zaregistrujte se ve OlympTrade v České republice

Datum psaní článku:

Datum aktualizace článku:

Alternativy