QuantumAI Recenze

QuantumAI

Co je QuantumAI?

QuantumAI – je automatický obchodní robot, který vám umožní obchodovat na globálním trhu pomocí kvantových transakcí. Robot je spolehlivý a zajišťuje skenování různých transakcí prostřednictvím velkých výpočetních zdrojů. Lze jej používat v asijských a evropských zemích a v USA.

Je to podvod?

Na základě mých osobních zkušeností a recenzí zákazníků se domnívám, že QuantumAI není podvod.

Tvůrci bota tvrdí, že obchodníci, kteří jej používají, mohou vydělat 1 320 EUR za 5 hodin. Nemůžeme tvrdit, že toto tvrzení je stoprocentně přesné. Bot však dává skutečnou příležitost vydělat - výše zisku závisí na tom, kolik peněz investujete.
O bezpečnosti kryptoměnového bota není pochyb. Mnoho uživatelů vydělalo během několika měsíců používání bota velké částky. Na druhé straně QuantumAI používá k analýze trhů sofistikovaný obchodní software.
QuantumAI je podporována rozsáhlým týmem podpory. Hlavním znakem podvodu je nepřítomnost skutečných lidí na druhé straně telefonu helpdesku. Uživatelé Bota mají přístup k nepřetržité technické podpoře poskytované telefonicky, e-mailem nebo prostřednictvím online chatu.

Informace - QuantumAI
Název služby QuantumAI
Oficiální stránka www.QuantumAI.cz
Demo účet Volný
Měny účtu Česká koruna, dolary, eura
Ziskovost až 85%
Jazyk rozhraní česky, anglicky
Dostupné v zemích čeština

Návod: Užívání

Chcete-li začít bota používat, postupujte podle tohoto algoritmu: Vyplňte registrační formulář. Registrační formulář se nachází na hlavní stránce QuantumAI. Musíte zadat své jméno, e-mail a telefonní číslo. Heslo si můžete vygenerovat na webových stránkách nebo si nastavit vlastní. Identifikace. Po vytvoření profilu budete připojeni k makléři, kde je třeba dokončit nastavení účtu. Je třeba nahrát určité dokumenty. Je třeba nahrát doklad totožnosti a potvrdit místo bydliště. Po nahrání a ověření dokumentů můžete začít pracovat. Vytvoření zálohy. Po identifikaci je třeba provést vklad. Bota můžete začít používat po provedení minimálního vkladu ve výši 220 USD. Začněte obchodovat. Bot vytvoří seznam vhodných a ziskových transakcí, které vám doporučí. Uživatelům nebudou účtovány žádné poplatky za zprostředkování. Nebudou vám také účtovány žádné provize, než se vaše obchodování stane ziskovým. Pokud obchod přinese zisk, je uživateli účtována 2% provize. Všechny obchody se provádějí automaticky. Jediné, co musíte udělat, je nastavit si účet pro obchodování. Po stisknutí tlačítka Trade now se spustí obchodování. To znamená, že bota mohou používat i začátečníci. Bot je také ideální pro ty, kteří chtějí dosáhnout velkých zisků.

Jak to funguje? Akce

Tento bot nabízí uživatelům doporučení ohledně kvant za pouhých 220 USD. Lidský mozek dokáže zpracovat pouze jeden údaj najednou. Kvantový počítač dokáže analyzovat více toků informací současně. To umožňuje přijímat rychlá a informovaná rozhodnutí.
Firma Quantum AI Limited, která bota vyvinula, je považována za renomovanou organizaci se sídlem v Anglii. Společnost vyvíjí white label software pro finanční segment od roku 2003.
Bývalý bankéř společnosti Lehman Brothers a jeho tým jako první vytvořili Quantum AI. Původně se jmenoval Kraken a mohli ho používat pouze investoři s rozsáhlými zkušenostmi. Ten musel kromě dalších nákladů platit 5 000 USD měsíčně. Firma byla prodána, načež robot dostal název QuantumAI.
V zájmu ochrany vašich údajů bot spolupracuje se zprostředkovatelskými společnostmi, které jsou registrované a fungují pod státní kontrolou. Robot provádí podrobnou analýzu makléřských firem tak, aby uživatel pracoval výhradně s legálními organizacemi.
QuantumAI využívá moderní bezpečnostní technologie. Máte tak jistotu, že vaše osobní a finanční údaje jsou chráněny. To je velmi důležité vzhledem k rostoucímu počtu hackerů.

Výhody a nevýhody

  • Přijměte debetní a kreditní kartu
  • Demo účet zdarma
  • Pokročilá obchodní platforma

Často kladené otázky

Mohu vybrat peníze z webu QuantumAI?

Ano, samozřejmě. Peníze můžete vybrat jakýmkoli způsobem, který vám vyhovuje.

Jaký je minimální vklad na QuantumAI?

Minimální vklad na QuantumAI je 250 $.

Zaregistrujte se QuantumAI v češtině

Alternativy

Hodnocení

Bezpečnost 4.5
Podpěra 4.4
Pověst 4.9
Možnosti platby 4.8
Uživatelská zkušenost 4.3
Ziskovost 4.6
Snadné použití 5
Celkové hodnocení 4.6
Datum:

Recenze

Na základě 3 českých recenzí na našem webu je průměrné hodnocení tohoto produktu QuantumAI 4.4
4.4/5

Existují nějaké negativní recenze o QuantumAI?

Mezi zákazníky jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na QuantumAI.
4.2/5.00
Pokud jste začátečník, může se zdát, že používání bota je obtížné, ale jakmile pochopíte jeho funkce, můžete na obchodování opravdu vydělat. Investuji velké částky, takže mi robot přináší obrovský příjem.
4.9/5.00
Zaregistroval jsem si profil, provedl minimální vklad a nyní mám přístup k doporučením robota. Vzhledem k tomu, že 220 dolarů není pro někoho, kdo obchoduje profesionálně, mnoho peněz, rozhodně to stojí za to.
4/5.00
Dlouho jsem hledal bota, který by mi dával nejlepší obchodní doporučení. Rozhodl jsem se vyzkoušet QuantumAI, která využívá kvantové výpočty. Své volby nelituji. Bot efektivně plní své hlavní úkoly.

Napsat recenzi