Co je TraderMate? - Recenze 2022. Jak užívat? Cena
TraderMate co je to?

TraderMate

TraderMate co je to?

TraderMate je internetová platforma, která svým uživatelům pomáhá vytvářet obchodní stránky. Pokud jste affiliate partner, ale nemáte webové stránky, toto tržiště vám může pomoci usnadnit váš marketingový proces. Kromě toho může tento software zlepšit váš marketing, může vám pomoci pracovat s e-mailovým marketingem, získat návštěvnost a propagovat vaše produkty. Tato platforma umožňuje zákazníkům navštívit web, zkontrolovat produkty, které prodáváte, komunikovat s prodejcem a nakupovat.
TraderMate je platforma, která umožňuje komukoli jednat jako tvůrce nebo kupující akcií. Tato aplikace funguje po celém světě a umožňuje vám nakupovat a prodávat akcie ze všech zemí. Platforma kombinuje všechny vymoženosti určené pro pohodlnou práci obchodníka. Stránka poskytuje rádce a tipy pro začátečníky.

Informace - TraderMate
Název webu TraderMate
Oficiální stránka www.TraderMate.cz
Ukázkový účet zdarma
Mince Euro, dolary, česká koruna
Ziskovost závisí na 85%
Jazyk Česky, anglicky
Země: Česká republika

TraderMate - podvádění nebo ne?

TraderMate není platforma, která chce zkrachovat zákazníky, žádné hry zde nejsou. Podporuje stávající akciový trh. To umožňuje začátečníkům získat jasnou představu o světě investování pod vedením zkušených mentorů. Platforma nevyžaduje zadávání osobních údajů, jako je cestovní pas, funguje pouze na obecných informacích dobrovolně zadaných uživatelem. Při registraci může TraderMate požadovat pouze jméno a příjmení a registrovaný e-mail, v některých případech může být vyžadováno telefonní číslo, data z této stránky se nikam nepřenášejí.

Výhody

  • Přátelský pro začátečníky
  • Demo účet zdarma
  • Nízký minimální vklad

Jak používat TraderMate?

Abyste se mohli stát obchodníkem na platformě, musíte se zaregistrovat svým celým jménem a doporučenou poštou. Ve svém osobním účtu uveďte místo bydliště, je to nutné pro třídění nabídek. Zaregistrujte se na oficiálních stránkách TraderMate. Není těžké to udělat ani pro začátečníka, který s počítačem teprve začíná. Chcete-li se zaregistrovat, musíte přejít na stránku.
Registrační blok se zobrazí na hlavní stránce. Je nutné do něj zadat Vaše údaje - jméno, příjmení a e-mail pro následnou komunikaci. V dolní části je potřeba zaškrtnout políčko u položky, že uživatel souhlasí se zasíláním e-mailových zpráv, a je připraven na další školení v základech obchodování. Po všech krocích musíte kliknout na tlačítko Získat bezplatný přístup. V okně, které se objeví, uživatel uvede své telefonní číslo a objeví se silné heslo, pomocí kterého můžete po registraci,pro vstup na stránky z počítače i z telefonu. Přihlaste se ke svému osobnímu účtu a dobijte jeho bydliště. Údaje nezbytné pro správné fungování služby a pro třídění tržních nabídek obdržených od uživatele.
Doplňte svůj osobní účet. Práce v obchodní platformě TraderMate je možná pouze v případě, že máte počáteční kapitál 200-5000 $. Práce obchodní platformy, služba vám umožňuje vybrat si způsob výběru prostředků, měnu, metody a investiční předměty. Obecně se práce v TraderMate neliší od práce na jiných obchodních platformách.

Jak to funguje TraderMate?

Chcete-li začít s TraderMate, potřebujete počáteční kapitál 200 $. Platforma vám umožňuje pracovat ve dvou demo režimech a Služba vám umožňuje pracovat ve dvou režimech – demo a standardní. Demo režim je vhodný pro začátečníky, umožňuje vám osvojit si nové strategie pro provádění transakcí a naučit se samotné základy obchodování na akciovém trhu. Vlastnictví dvou režimů výrazně rozšíří obchodní příležitosti uživatele. Chcete-li získat přístup k práci v plné funkčnosti v práci, musíte do svého osobního účtu zadat další údaje: připojte pasovou fotografii, registraci nebo jiný dokument. potvrdit přítomnost aktuálního místa bydliště. Funkčnost byla rozšířena pro registrované a ověřené uživatele, kteří mají přístup k online kurzům, analytickým grafům a reportům pro komerční trh.
TraderMate poskytuje svým klientům několik platforem, se kterými mohou pracovat. Nejoblíbenější z nich je MT4. Jeho pohodlí spočívá v jeho jednoduchosti a snadném použití. Platforma vám umožňuje přijímat oznámení o dokončených prodejích a dalších aktivitách na trhu, propojit vzdálené zákazníky a kontaktovat oddělení podpory v otázkách, které vás zajímají. Existují tři typy vlastních stavů, které lze zakoupit v závislosti na potřebách obchodníka: klasický, bronzový, stříbrný a VIP. Práh finanční páky poskytovaný obchodníkům závisí na stavu klienta.

Hodnocení zákazníků

Chat podpory je vždy v kontaktu, odpovídá rychle a informativně. Opravdu se mi líbí praxe investičního účtu, která umožňuje začínajícím obchodníkům procvičovat obchodní strategie
Rychlé připsání peněz na účet, pomoc manažerům v těžkých chvílích obchodování, dostupnost analytických nástrojů také pomáhá začátečníkům s jistotou vstoupit do světa obchodu.
Vše v pořádku, podpora vždy v kontaktu, spousta tipů.Jedinou nepohodlnou nevýhodou, která mate uživatele, je poměrně vysoká počáteční částka pro vstup do investiční oblasti - 200 $.

Často kladené otázky

Je TraderMate podvod nebo ne?

TraderMate v průběhu času a zpětnou vazbu zákazníků prokázaly, že tento web je důvěryhodný.

Mohu vybrat peníze z webu TraderMate?

Ano, samozřejmě. Můžete vybírat peníze jakýmkoli způsobem, který je pro vás vhodný.

Jaký je minimální vklad na TraderMate?

Minimální vklad na TraderMate je 250 $.

Zaregistrujte se ve TraderMate v České republice?

Alternativy

Hodnocení


Bezpečnost
4.9
Podpěra
4.8
Pověst
4.6
Možnosti platby
5
Uživatelská zkušenost
4.7
Ziskovost
5
Snadnost použití
4.3
Celkové hodnocení
4.8
Datum psaní článku:
Close