1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5.00 out of 5)
Loading...

Varicosocks co je to?

Varicosocks jsou kompresní ponožky speciálně vytvořené pro prevenci a léčbu křečových žil. Nejčastěji užívají lidé trpící žilní chorobou. Příkladem takové nemoci jsou křečové žíly.

Informace
Jméno výrobku: Varicosocks
Oficiální stránka www.Varicosocks.cz
Cena 990CZK
Podmínky skladování Skladujte při teplotě nepřesahující 25 ° C.
Podmínky nákupu v lékárně Přes pult
Způsob platby Po obdržení
Země Česká republika
Dostupnost v lékárně Jsou dostupné
Dostupnost na Amazonu: ne
Dodací lhůta: 5-14 dní
Dostupnost: k dispozici na oficiálních webových stránkách
Složení: 100% přírodní. Není to droga
Zpětná vazba od uživatelů: Pozitivní

Ale také se používají pro: syndrom neklidných nohou; těhotenství; sedavý životní styl; lymfostáza; lipedém a během prodloužené hypodynamie.

Výhody

Odborníci radí
Přírodní složení
Názory populárních lidí

Složení Varicosocks

Tyto podkolenky jsou vyrobeny z kombinovaného lékařského úpletu a čtyř druhů řasových vláken, a to chloroglya, řasa, spirogyra a zignema.

Pokyny: Jak používat?

Tyto podkolenky jsou velmi vhodné pro každodenní použití, protože uvolňují stres z nohou a zbavují je otoků, zánětů a bolestivých bolestí, což je pro jejich pravidelné používání velmi pohodlné a praktické. Co je také důležité Varicosocks bude chránit nohy před nežádoucími zraněními a nezpůsobí alergické reakce. Bude příjemné a pohodlné je používat nejen pro každodenní pracovní zátěž nebo pohyb na nohou na dlouhé vzdálenosti kvůli místu bydliště (například metropole, velké město, ve kterém i když nechcete nohy silně zatěžovat, musíte to udělat. naopak malé městečko, ve kterém neustále chybí veřejná doprava nebo na ni prostě nechce čekat), ale také na dovolené. Například při sportování (běh, nordic walking atd.), Rekreaci ve volné přírodě, cestování.

Jak droga funguje?

Jaký je princip tohoto produktu? Je to všechno o jeho jedinečném a jemném složení. Díky svým účinným látkám se zlepšuje krevní oběh, což jen přispívá k léčbě a prevenci křečových žil, protože první a nejdůležitější příčinou křečových žil jsou oběhové poruchy. Na základě všech výše uvedených skutečností jsou podkolenky Varicosocks nejen pohodlnou, praktickou a léčebnou záležitostí, ale také nesmírně nutné pro většinu lidí, i pro ty, kteří nemají viditelné známky nebo nemají žádné nemoci a problémy s nohama, protože jim mohou jednoduše usnadnit život a přinést jí více pohodlí.

Často kladené otázky

Kde najdu oficiální web Varicosocks?

Na tomto odkazu najdete výrobce a oficiální stránky Varicosocks.

Mohu si koupit Varicosocks v lékárně?

Bohužel ne. Můžete si koupit pouze originální výrobky na webových stránkách výrobce, to je jediný autorizovaný prodejce.

Jak mohu požádat o Varicosocks?

Pro objednání stačí vyplnit oficiální formulář, zadat své jméno, příjmení a číslo mobilního telefonu. Zástupce společnosti, se kterým můžete požádat o informace, které vás zajímají, vás bude kontaktovat co nejdříve, aby potvrdil vaši objednávku, a během několika dní obdržíte produkt přímo u vás doma a platbu při dodání.

Ve kterých městech České republiky se prodává?

Varicosocks se prodává ve všech městech České republiky. Můžete si objednat doručení na jakékoli místo, které vám vyhovuje.

Jak dlouho trvá doručení?

V průměru doručení trvá 5-7 dní, ale může to trvat až 14 dní.

Je Varicosocks podvod?

Zkontrolovali jsme Varicosocks a nenašli jsme žádné známky podvádění.

Existují nějaké negativní recenze o Varicosocks?

Mezi českými kupujícími jsme nenašli žádné potvrzené negativní recenze na Varicosocks.

Kde koupit v České republice?

Datum psaní článku:

Alternativy